dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

1 590 000 zł191,65 m² 8 296,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Twórczej - idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym, prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł330 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący 330 m | Wilanów Niski | 5 sypialni | pompa ciepła | fotowoltaika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł230 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym parterowym i budynkiem biurowo-magazynowym na działce 2258mkw W warszawie dzielnica Wesoła Nieruchomość położona na terenie nie objętym Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 745 000 zł167 m² 10 449,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wał Miedzeszyński / dom 167 m2 / 5 pokoi/ taras/ garaż/ działka 256 m2 Atrakcyjny segment z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i solidnym tarasem ze świerka syberyjskiego. Na ogrodzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł350 m² 111,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Luksusowa willa z ogrodem w Centrum Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność prezentacji pięknej, unikatowej, zabytkowej willi.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 300m2 z ogródkiem, 5 pokoi, 2 miejsca garażowe. : dla kogo? Dla dużej rodziny. Dla szukających komfortowego i przestronnego domu w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 790 000 zł158,59 m² 23 898,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji od kupującego | bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł306 m² 7 467,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta tylko u nas w biurze w promocji 0% prowizji. Bardzo atrakcyjny, środkowy segment usytuowany z dala od gwaru miejskiego blisko Lasu Kabackiego na Ursynowie-Pyry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne Nazwa Inwestycji: ville Ogrodowa Lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - Gmina Michałowice, powiat pruszkowski Metraż: 244 m Powierzchnia działki: 423 m2 Kondygnacje: 3 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł148,69 m² 12 441,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Zamieszkaj w segmencie na terenie kameralnego osiedla, obejmującego łącznie 40 domów z ogrodami w rozproszonej zabudowie szeregowej. Nasza inwestycja w dzielnicy Wawer ( Międzylesie).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezydencja Pałacowa na Wilanowie Od zaraz! Warszawa Wilanów Ekskluzywny dom wolnostojący z portykiem i klasycznym frontonem 308 m powierzchni użytkowej + poddasze Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł144,84 m² 12 358,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł138 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom o powierzchni 138 m w zielonej części Warszawy (wawer). Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Trzy kondygnacje, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł480 m² 6 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:571 m²

Potrzebujesz nieruchomości na 1/ dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ? 2/ nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3/ nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł450 m² 15 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:910 m²

Luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż w Powsinie, ul. Zapłocie Jeśli marzysz o przestronnym domu w prestiżowej lokalizacji, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł235 m² 8 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, przestrzeń i spokój, a jednocześnie pozwoli wygodnie dojechać do centrum Warszawy? Ta nieruchomość przy ul. Nurmiego 19 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł213 m² 9 342,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz umeblowanego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Dom położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jasny, wygodny dom dla każdej rodziny. Dom jest rewelacyjnie położony, w odległości 3 minutowego spaceru Szkoła Europejska, kilka minut jazdy samochodem do pozostałych szkół międzynarodowych.W.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł330 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu zielonych Stegien, przy cichej i kameralnej ulicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną. Ten przestronny segment łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł144 m² 12 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

| prezentujemy atrakcyjną nieruchomość na Białołęce, w formie skrajnego segmentu w zabudowie szeregowej. Budynek posiada dwie kondygnacje mieszkalne oraz ocieplone poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł75 m² 23 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:716 m²

Parterowy dom gotowy do wprowadzenia położony przy ulicy Bukowieckiej, bardzo blisko ulicy Radzymińskiej. Powierzchnia domu - 75 m2 + piwnice + strych. Powierzchnia działki - 716 m2. 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł290 m² 9 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dzień otwarty 8 listopada w godz. 10-15.00 (wymagana telefoniczna rezerwacja godziny) Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł/ m-c Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł175 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom 5 pokoi, mokotów Wierzbno, po generalnym remoncie, ogród, taras, garaż Do wynajęcia niezwykle atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa w zielonej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł299 m² 10 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy państwu elegancki dom typu bliźniak na sprzedaż. Dom jest nowy, w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Usytuowany w ładnym miejscu w Wilanowie na Zawadach na.

Szczegóły ogłoszenia

35 600 zł476 m² 74,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:754 m²

Willa położona w Warszawie na Saskiej Kępie w otoczeniu obiektów mieszkalnych. Budynek trzykondygnacyjny, o powierzchni 475,87 m . Bezpośredni dostęp zapewniony jest od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący | Wilanów Zawady | 300 m | działka ok. 1 100 m Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący położony w ekskluzywnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł284,68 m² 15 455,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej 181,25 m (całkowita 284,68 m ) zlokalizowany w Wilanowie przy ul. Rumianej. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ursynów,Warszawa

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dwupiętrowy dom W pobliżu skarpy ursynowskiej Doskonała lokalizacja | Bliskość szkół międzynarodowych | Garaż w bryle budynku ***** rozkład pomieszczeń: na powierzchnię 300m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Duży dom z przeznaczeniem na cele biurowe lub mieszkalne. Zielona okolica. Dogodna lokalizacja. Dom posiada 4 kondygnacje. Na parterze garaże oraz pomieszczenia biurowe i magazynowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł210 m² 15 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Avenue Estate przedstawia nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na pograniczu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 503 821 zł168,68 m² 14 843,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Visla Wilanów dom 5-pokojowy, 168,68 m kw., działka 465,98 m kw. | 2 503 821 zł Są miejsca, w których miasto przestaje gonić. Gdzie rano otwierasz drzwi salonu na ogród, słyszysz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł300 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

wolnostojący dom usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy Młocin. Rozkład pomieszczeń: parter - bardzo duży przestronny salon z wyjściem na taras, - kuchnia - pokój/gabinet - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł230 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Każdy z nas szuka czegoś innego. Jedni chcą bliskości natury, inni przestrzeni do życia, a jeszcze inni - domu, który można urządzić po swojemu. Ten dom w Starej Miłosnej to dobra.

Szczegóły ogłoszenia

12 400 000 zł506 m² 24 505,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:865 m²

Avenue Estate prezentuje nieruchomość, wyjątkowy dom - rezydencję na Górnym Mokotowie, idealny na siedzibę firmy, ambasadę czy też na cele mieszkaniowe. Zaprojektowany przez argentyńskiego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł145 m² 47,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy na wynajem od czerwca tego roku segment środkowy położonego w dzielnicy Ursus - Gołąbki, w zabudowie domów jednorodzinnych. Dom z ogrodem, garażem (do uzgodnienia) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł804 m² 12 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować luksusową rezydencję zlokalizowaną na Ursynowie nieopodal lasu Kabackiego. Lokalizacja Oferowana nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł390 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż rezydencjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 390 m , położony na zagospodarowanej działce 1500 m w spokojnej, willowej części Białołęki. Nieruchomość.