dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka dwupokojowego lokalu w spokojnej, a przy tym nowocześnie zaprojektowanej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 706 zł31,91 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 108 zł33,97 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 974 zł62,66 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 030 000 zł46,19 m² 22 299,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję na sprzedaż wykończone mieszkanie dwupokojowe (z osobną kuchnią), położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Bonifraterskiej 16 na warszawskim Nowym Mieście. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (rejon C.H. Atrium Promenada), 3-pokojowe o pow. 56 m2, ładnie przeszklone z dużym balkonem i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28 m² 17 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80,70 m² 12 267,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opis mieszkania Przestronne mieszkanie o powierzchni 80,7 m , położone na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z 3 pokoi z możliwością łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł115,88 m² 9 751,47 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Piękny, nowy dom położony w inwestycji Osiedle Riva Park w Raszynie k/warszawy. Nowoczesna nieruchomość o powierzchni 116 m . Wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł55,11 m² 14 861 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł56,60 m² 18 356,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Jugosłowiańskiej 15a, na zamkniętym i zadbanym osiedlu Adria na Gocławiu. Lokal o południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł96,70 m² 19 544,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem na Mokotowie ul. św. Bonifacego 92, stegny Na sprzedaż unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96,7 m , powstałe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,43 m² 13 792,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cesja Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m2, znajdujące się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z 2025 roku budowy przy ulicy Antoniewska, 6a, na osiedlu "mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,05 m² 12 672,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam Państwu rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią, o powierzchni 63,05 m2, znajdujące się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku z 1977 roku budowy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,64 m² 20 368,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z windą z 2014 roku budowy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł56,40 m² 18 971,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2, znajdujące się na 5 piętrze 7-piętrowego budynku z windą z 2013 roku przy ulicy Krańcowa, 61 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł130,55 m² 11 482,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:67 m²

Majowa Promocja! Niższa cena! Dom, w którym codzienność nabiera lekkości! Nowoczesna forma. Jasne wnętrza. Marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, przestrzeń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

763 825 zł50,25 m² 15 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

581 449 zł38,33 m² 15 169,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

737 664 zł50,18 m² 14 700,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 000 zł137,20 m² 12 172,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Szukasz domu z ogrodem w mieście, ale nie chcesz rezygnować z wygody Warszawy? Na sprzedaż nowoczesny segment w kameralnej inwestycji przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł67,53 m² 18 495,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkańcy Ursusa! Szukacie miejsca, gdzie jedynym zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Mamy dla Państwa ofertę wyjątkową: mieszkanie, które nie było przygotowywane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 326 000 zł50 m² 26 520 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze 17-piętrowego budynku zlokalizowanego na Grochowie. Rozkład przestrzeni: salon.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł38 m² 23 552,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł77,65 m² 17 385,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prestiżowa lokalizacja w kameralnej części Wilanowa z zabudową apartamentową Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,65 m na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 253 m² 2 114,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną na warszawskim Wawrze. Dla działki zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę przewidujące budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z trzema poziomami.

Szczegóły ogłoszenia

3 549 000 zł220 m² 16 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w Starej Miłośnie, położony na dużej, naturalnej działce o powierzchni ponad 2200 m2. Nieruchomość wyróżnia się nietypową, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł81,50 m² 15 276,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż wyjątkowy trzypoziomowy apartament w zielonej części Warszawy - Wawer, osiedle Las przy ul. Borowieckiej. Wawer to spokojna, uporządkowana część miasta z przewagą niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł600 m² 13 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

600 m2 | 5 sypialni | 4 łazienki | garaż na 4 samochody | klimatyzacja Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu tuż przy Placu Vogla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ostatnie dwa gotowe domy w tym etapie! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez pcc! Domy w Naszej inwestycji mogą nabywać cudzoziemcy bez.