dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 595 ogłoszeń

820 000 zł47 m² 17 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze 3-piętrowego bloku na zielonym Ursynowie, przy ul. Szolc-Rogozińskiego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

627 200 zł26,70 m² 23 490,64 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26 (konstrukcja rama H, spółdzielnia mieskzaniowa oś. Saska). Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Design, natura i prywatność - luksusowy apartament z ogrodem na Mokotowie. Wyjątkowa architektura wnętrz | Prywatny ogród | Bliskość Wisły | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 366 zł38,62 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 2 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 38,62 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 320 000 zł36,27 m² 36 393,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy apartament 36.27m położony przy ulicy Krochmalnej w inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE wykończony w bardzo wysokim standardzie. Piętro 5 z 6, winda, ochrona, monitoring, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

665 500 zł43,40 m² 15 334,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 43,40 m | 2 Pokoje | Balkon 7m | 2 Piętro Mokotów Sportowy (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł98 m² 10 683,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

0 % prowizji Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie w stanie developerskim w świetnej lokalizacji w zielonej części Miedzeszyna blisko komunikacji skm .Budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł37,60 m² 16 994,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł145,91 m² 13 364,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Zamieszkaj w spokojnym, willowym zaciszu warszawskich Jelonek! Czeka na Ciebie parter wraz z mieszkalną częścią przyziemia solidnego, powojennego domu, garaż i przeszło 400 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Szaserów. Lokal znajduje się na 8. piętrze w zadbanym bloku z ładnym widokiem. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł17,30 m² 20 231,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż niewielkie, ale bardzo dobrze zorganizowane mieszkanie o powierzchni 17,3 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku na Bielanach (ul. Przytyk). Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł1 150 m² 1 233,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka w bliskiej okolicy lasu Kabackiego przy cichej, kameralnej uliczce. Działka ma kształt prostokąta o wym. 20,3m na 56,7m i krótszym bokiem przylega do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 100 m , Obiekt jest zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Tarchomina, tuż przy głównej ulicy, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 250 zł1 439 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1439m2 Zdjęcia działki i działek sąsiednich. Warunki zabudowy na dom wolnostojący. W ofercie biura do sprzedania w tej samej cenie za 1m2 działki sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł68,70 m² 12 940,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Bora-Komorowskiego 16 Metraż: 68,70 m Piętro: 9/10 Rok budowy: 1982 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 889 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł105 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy na sprzedaż - warszawa wola oferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 105 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,03 m² 17 435,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie, biuro lub usługi W pobliżu osi królewskiej W miasteczku wilanów Świetna lokalizacja | Dwa wejścia | Parter | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład I standard: * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54,80 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone przy ul. Budy 5 - w miejscu, które łączy spokój codziennego życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł98,53 m² 13 092,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szukasz spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku? -to mieszkanie jest dla Ciebie! Polecam przestronne mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 98 m2 usytuowane na 4. ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł101,37 m² 13 613,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,37 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Lanciego 11, w dzielnicy Ursynów (natolin). Nieruchomość idealna pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 207 000 zł62 m² 19 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

: krótko: ursynów/ Kabaty, zaledwie 50 m od stacji metra | Przestronne 62 m | Niestandardowa wysokość 300 cm | 2 pokoje z możliwością zmiany aranżacji | Zapraszamy do odkrycia tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Jeżewskiego na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2005.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45 m² 20 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł29,96 m² 24 198,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania, w którym ogród staje się naturalnym przedłużeniem codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 500 zł96,50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,16 m² 20 504,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m2 , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Teodorowicza w Miasteczku Wilanów. Standard osiedla Staranny dobór.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł125 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowy komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 125 m2 zlokalizowany na granicy Mokotowa i Śródmieścia w Belvedere Residence tuż obok Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł147 m² 16 258,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Nowoczesny, przestronny, rodzinny dom z tarasem w zielonej części Wawra [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią usytuowane na 2 piętrze, znajdujące się przy ul. Lazurowej 11 w inwestycji Dom Development "metro Zachód" - jedyne 900m do metra.

Szczegóły ogłoszenia

16 475 800 zł14 978 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.166000, 21.177547 Wawer/ Miedzeszyn, ul. Celulozy numery ewidencyjne   , obręb 3-14-29.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 444 zł333,50 m² 13 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

English below! Dzień dobry, zapraszam do wyjątkowej okazji zamieszkania w przestronnej, nowoczesnej willi w prestiżowej dzielnicy Warszawa-Radość. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.