dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 098 ogłoszeń

1 499 000 zł57,70 m² 25 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu wyjątkowe, dwustronne, kameralne mieszkanie znajdujące się w eleganckim apartamentowcu z 2003 roku w dzielnicy Śródmieście, w Centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35,00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

914 227 zł43,39 m² 21 069,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w kameralnej inwestycji przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38,20 m² 16 465,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna lokalizacja i dwa osobne pokoje. Oddzielna kuchnia doświetlona pośrednio szklaną przegrodą. Przestronna i komfortowa łazienka z wanną. Mieszkanie do remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Lechickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1995 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,25 m² 13 639,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w solidnym budynku z cegły z 1955 roku, położone przy ul. Dwernickiego na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal ma powierzchnię 51,25.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48,49 m² 16 910,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 48,49 m - Mokotów (służew), ul. Bartłomieja Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65,40 m² 76,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie o pow. 65 m2 w doskonałej lokalizacji - Warszawa Powiśle ul. Dobra 54. Lokalizacja Inwestycja przy ul. Dobrej 54 zlokalizowana jest w samym sercu Powiśla - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z loggią w przedwojennej kamienicy. Doskonały lokal pod prowadzenie działalności gospodarczej - parter, komunikacja z centrum. Powierzchnia 27 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł61 m² 16 721,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Podstawowe zalety: mieszkanie rozkładowe, wysokie (2,95 m), dwustronne, budynek z cegły, piwnica, w pobliżu Łazienek Królewskich. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność. Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,36 m² 16 093,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Claudia Monteverdiego na zielonym osiedlu Greenwood budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowy apartament w Belvedere Residence, basen i siłownia - Trakt Królewski - Garaż Na sprzedaż jasny, funkcjonalny apartament położony w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,23 m² 15 432,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Opis: mieszkanie 38,23 m2 na 1 piętrze w budynku z 1995 roku - Sadyba. Z potencjałem aranżacyjnym, możliwość 2 pokoi, doskonała inwestycja, do własnej adaptacji w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami) Rok budowy: 1969.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:6/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W prestiżowej inwestycji towarowa towers Wysoki standard | Klimatyzacja | Siłownia i coworking dla mieszkańców | Blisko komunikacji miejskiej | Wola ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł42 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41,60 m , położone na ostatnim 10 piętrze w budynku z 1973 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,77 m² 18 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł78,18 m² 95,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy Elektrowni Powiśle - Menolly Nowe Powiśle, 78 m Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 78 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/ 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Wąwozowa 6 Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Wąwozowej 6. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

14 450 zł85 m² 170 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 80 m , 4 pokoje, klimatyzacja, balkon, miejsce w garażu Grzybowska 37, śródmieście Na wynajem nowoczesny 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł57 m² 14 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 m z oddzielną kuchnią świetna lokalizacja i dużo zieleni Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł95,51 m² 20 416,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m | Al. Niepodległości, stary Mokotów, warszawa Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 95,51 m + balkon, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł55,20 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 55,2m2, 3 pokoje + 2miejsca garażowe, 300m do pętli tramwajowej Winnica. Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Winorośli, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł38 m² 23 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku. Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł51,68 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł59,94 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 59,94 m , położone w zielonej i cichej części Wawra przy ulicy Przylaszczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61,10 m² 16 284,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Marywilskiej 17b. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,10 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużym garażem | Ochota Rakowiec | ul. Korotyńskiego 22 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 240 zł71,60 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży , świetne trzypokojowe mieszkanie, w dogodnej lokalizacji w centrum Ursynowa na osiedlu Gemini. W pobliżu dwie stacje I linii metra: metro Imielin oraz Metro.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł122 m² 9 991,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej w samym sercu Wawra, które doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe o powierzchni 68m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Skarbka z Gór we flagowym projekcie Osiedle Derby renomowanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68,30 m² 13 162,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,3 m , położone na Bielanach przy ul. Alighieri Dantego. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 410 zł85,33 m² 20 865 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Sprzedajemy: wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 85 m , położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy na Starym Mokotowie, przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

731 250 zł37,50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł51,50 m² 13 300,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ochota - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha. Lokalizacja Lokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł57 m² 15 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Warszawa-Ochota, ul. Szczęśliwicka. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części Starej Ochoty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł116 m² 18 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marina Mokotów | 136 m | 4 pokoje | 2 łazienki | balkon | garaż | premium lifestyle Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł78,80 m² 14 961,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł36,06 m² 39 656,13 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 piętro | Premium udogodnienia poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie, że budzisz się wysoko ponad miastem. Za oknem panorama.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij