dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

699 000 zł40,24 m² 17 370,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonałe miejsce Pragi Południe - osiedle Kamionek. Piękna, zielona okolica - do Parku Skaryszewskiego i Jeziorka Kamionkowskiego 1 min na piechotę. Fabryka Wedla w pobliżu. Z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł47,50 m² 22 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest ciche, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł119,08 m² 31 911,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament na sprzedaż na Nowej Marinie Mokotów przy ul. Białej Floty 4. Apartament ma 119.08 m2 i ogródek 172.94 m2 oraz dwa tarasy w wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł43,07 m² 16 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na Dzień otwarty - 21/05 środa 16:00 - 18:30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i spacery wzdłuż Kanału Żerańskiego - wszystko na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 220 000 zł56,16 m² 21 750,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pieknie wykończony i gotowy do wprowadzenia trzypokojowy apartament na pograniczy Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu "harmony park". Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł51,30 m² 13 547,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni i komfortu. Takie właśnie jest to 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z cegły - z wysokimi sufitami (2,75 m),.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,27 m² 17 218,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie narożne, położone na kameralnym i nowoczesnym osiedlu Wilno w dzielnicy Targówek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł83 m² 39 746,99 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty Nowy apartament wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square Pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez cenioną pracownię architektoniczną Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,10 m² 12 720,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Aluzyjnej 23h. Opis Lokalu: jasne i funkcjonalne wnętrze, mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na optymalnym, 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł66,30 m² 21 855,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln) system smart-home.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł62 m² 68,55 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Wola - 3 pokoje bezpośrednio przy Metro Płocka. Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł58,30 m² 20 497,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,16 m² 15 905,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Ciche, trzypokojowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w oficynie kamienicy z 1885 roku. Idealne położenie, stacja metra 100 m, węzeł komunikacyjny Wileńska, ch Wileńska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 028 520 zł57,14 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje, 57,14 m ul. Cybernetyki na Mokotowie niedaleko Galerii Mokotów, mieszkanie posiada balkon, to świetna lokalizacja pod inwestycję. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł57 m² 27 017,54 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż o pow. 57 m zlokalizowany w inwestycji Meridian w Warszawie. Lokalizacja Inwestycja Meridian położona jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł76 m² 13 802,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam na prezentację mieszkania które gwarantuje wchody i zachody słońca każdego dnia. Mieszkanie 76 m | Bemowo, ul. Lazurowa Układ i standard funkcjonalne dwustronne 76 m 3.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36,26 m² 22 062,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Dębowa podłoga. Markowe sprzęty firmy bosch.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł80 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł58,67 m² 20 794,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli. Mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,07 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł70 m² 24 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

732 640 zł30,40 m² 24 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (3 kondygnacja), nad lokalami usługowymi. Rok budowy: 2026 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł62 m² 25 806,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł104 m² 20 096,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe | 3 balkony | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 220 000 zł135,61 m² 23 744,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Apartament W sercu fortu bema Prestiżowe osiedle | Wysokość 3 m | Wysoki standard wykończenia | Bliskość terenów zielonych | Spokojna okolica | Bliskość komunikacji miejskiej ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł27,22 m² 21 858,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 27,22 m , położonej przy ul. Szymczaka 6. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł68,80 m² 20 203,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pilna sprzedaż! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem | 68,8 m | Osiedle praha/gocław Na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 68,8.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe, ciche mieszkanie 56,40 m2 - Targówek ul. Radzymińska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku z 2010 r. Składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,48 m² 14 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł170 m² 12 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie 130 m2 + dodatkowe studio 40 m2 na parterze z ogródkiem Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,20 m² 13 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Mokotowie - Stegny. Lokal znajduje się na ulicy Akermańskiej 1 w zadbanym budynku z 1973 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł65,81 m² 15 635,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Woli / Loggia 4 m2 / Garderoba / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia, sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł68,17 m² 23 984,16 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Z możliwością przerobienia na mieszkanie W najlepszej części śródmieścia Doskonała lokalizacja | Jasne i przestronne wnętrza | Widok na zieleń | Metro tuż obok | Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł57,70 m² 25 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu wyjątkowe, dwustronne, kameralne mieszkanie znajdujące się w eleganckim apartamentowcu z 2003 roku w dzielnicy Śródmieście, w Centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35,00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

914 227 zł43,39 m² 21 069,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w kameralnej inwestycji przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38,20 m² 16 465,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna lokalizacja i dwa osobne pokoje. Oddzielna kuchnia doświetlona pośrednio szklaną przegrodą. Przestronna i komfortowa łazienka z wanną. Mieszkanie do remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Lechickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1995 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,25 m² 13 639,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w solidnym budynku z cegły z 1955 roku, położone przy ul. Dwernickiego na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal ma powierzchnię 51,25.