Mieszkanie, ul. Koszykowa
Koszykowa, Koszyki, Warszawa, mazowieckie
- 1 700 000 zł
- 85,30 m²
- 19 929,66 zł/m²
Robert Szewczyk
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Koszykowa
Koszykowa, Koszyki, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Koszykowa
Zaktualizowane: 8 maja 2026
1 700 000 zł 85,30 m² 19 929,66 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/7
3
1954
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/7Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1954Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 700 000 zł (19 929,66 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 85,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1954
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/7
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 1 715 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 40974/3685/OMS
Opis nieruchomości
Mieszkanie przy ul. Koszykowej 60/62 tuż przy Hali Koszyki!
Wyjątkowa lokalizacja w sercu Warszawy
Jeśli szukasz nieruchomości, w której miejski styl życia łączy się z prestiżem i wygodą to oferta idealna dla Ciebie. Z bramy kamienicy wychodzisz prosto na słynną Halę Koszyki, jedno z najbardziej kultowych miejsc w Warszawie. Restauracje, kawiarnie, wydarzenia kulturalne wszystko na wyciągnięcie ręki. To właśnie lokalizacja jest największym atutem tej nieruchomości. (...)
530 805...
530 805 707