dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

498 000 zł47 m² 10 686,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Podstawowe informacje: dwustronne mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami widną kuchnią i salonem. Idealne dla rodziny jak i do dalszego wynajmu. Opis nieruchomości : Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

890 000 zł44 m² 20 227 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 44M2, 2pok.,DYGATA.ARTYSTYCZNY ŻOLIBORZ Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Wola,Warszawa

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest apartament 3 pokojowy. Mieszkanie nie posiada balkonu, ciche bardzo widne od strony Południowo zachodniej strony. Zupełnie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Agencjom i Pośrednikom dziękujemy. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m położone na Warszawskich Bielanach przy ulicy Brązowniczej. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze (tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł65 m² 11 559 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 64,8 M2 3pok.,Wolfkego BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Mokotów,Warszawa

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie na Pradze 46,5 m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia. Okazja inwestycyjna Bardzo atrakcyjna lokalizacja - widok na Centrum Praskie Koneser - 200 m od Centrum Handlowego Warszawa Wileńska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 317,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34.59m2. Blisko centrum, na Solcu (ul. Św. Franciszka Salezego). Mieszkanie znajduje się w 10 piętrowym bloku na 1 piętrze. Cena lokalu 599.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

575 000 zł41 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal znajduje się na 3. piętrze zabytkowej kamienicy, tuż przy wejściu do metra Dw. Wileński. Wysokie stropy, ok. 315 cm. W lokalu duży pokój, mały pokój, przedpokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

*** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica melomanów - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na zasadzie cesji opis Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 tarasem o pow. 10,43m2, usytuowany w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Resorowa

Wilanów,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Witam serdecznie posiadam na sprzedaż piękne mieszkanie na Wilanowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, do odświeżenia i oczywiście do własnej aranżacji. Zdjęcia są bez retuszu. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 326,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

TO są zdjęcia poglądowe ale rozkład się zgadza! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,05m2. Blisko centrum, na Solcu (ul. Św. Franciszka Salezego). Mieszkanie znajduje się w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 165 000 zł73 m² 16 046,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas - oferta na wyłączność - zapraszam agencje do współpracy Stylowe trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Klasycznie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

459 000 zł43 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. ponad 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i sporym balkonem, dostępne od zaraz. Mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie - Sprzedaż - 2 pokoje_36 m2_ul. Żelazna_wola! metro - 10 min do stacji W pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m2, składające się z: - dwóch oddzielnych pokoi - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

850 000 zł58 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: mieszkanie rozkładowe z osobną widną kuchnią gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje o pow. 58 m2, usytuowane na 4 piętrze z 10. Szeroko rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 773,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty oferty Mieszkanie idealne dla rodziny, która poszukuje nieruchomości zlokalizowanej wśród bogatej miejskiej infrastruktury. Budynek zadbany, z ciekawą klatką schodową. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 360 zł50 m² 67,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny przestrzenny i elegancki. Dopiero co odświeżone modernistyczne 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Oferujemy obszerne (50m^2) komfortowe i wysokie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł54 m² 14 338 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 54,40M2,W 3pok,górczewska,Metro,garaż free (warszawa, na sprzedaż: mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł28 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez wynagrodzenia dla agencji! Ładne mieszkanie (wykończone w bardzo dobrym standardzie) w budynku 6-piętrowym z 2015 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane, ochrona i recepcja 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

1 290 000 zł58 m² 22 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Sprzedam piękne, ciche i słoneczne mieszkanie. Znajduje się na 2 piętrze kamienicy z 1933 r., i składa się z: - przedpokoju, - salonu, - sypialni, - w pełni urządzonej kuchni (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

535 000 zł38 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

. Piękne Powiśle! Nadwiślańska dzielnica Warszawy! Prezentujemy Mieszkanie 38,24m2. 2 pokoje z kuchnią w aneksie. Usytuowane na 4 piętrze w budynku 11-piętrowym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

770 000 zł69 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje 69,30m2 Bemowo lazurowa(warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nobilea home ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94 m2 na warszawskim Powiślu przy ul. C. Śniegockiej 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Nowolipki,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w kamienicy o powierzchni 47,23 m2 składające się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

425 000 zł39 m² 10 897 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal powstającej stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 585,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie własnościowe z kw (grunt przekształcony na własność - spłacony) o łącznej powierzchni 45,25 m2 składające się z: - salonu z kuchnią, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica melomanów - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

486 000 zł39 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 825,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje: do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche na kameralnym , zamkniętym, strzeżonym osiedlu z dobrą infrastrukturą (żabka,restauracja,piekarnia , blisko szkoła podstawowa,Lidl) i komunikacją. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, miedzeszyn. Rozwijająca się infrastruktura dzielnicy a także bliskość centrum Warszawy i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

336 476 zł28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

967 200 zł74 m² 13 077,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Bemowie. Ostatnie w tej inwestycji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 42 m2, 2-pokojowe z dużą, oddzielną i widną kuchnią oraz bardzo dużą piwnicą (min. 10m2). Zlokalizowane jest na na Pradze - Północ przy ul. Skoczylasa, w świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

613 836 zł43 m² 14 315,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł75 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż słoneczny i cichy, trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 75m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Puławskiej 116. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

103 000 €31 m² 3 323 €/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kamienica 31M2,1pok., UL.ŚMIAŁA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 645 000 zł78 m² 21 014,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament 4-pokojowy w eko-park Powierzchnia faktyczna 82,42m2 ale w księdze wieczystej 78,28m2 (4,17m2 najem od Wspólnoty Mieszkaniowej) Salon, półotwarta kuchnia, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ochota,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 42M2, 2 pokoje, ochota, ul.NOWOWIEJSKA (Warszawa, Ochota, Nowowiejska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przepiękna i ustawna kawalerka z klimatycznym widokiem na Pragę i pięknym ponad 10m2 balkonem! + duża łazienka! Kawalerka idealna dla studentów, singli, par, pod wynajem! Wyjątkowy.