dowolna

Mieszkania przy parku Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 298 000 zł92,20 m² 24 924,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe | 92,2 m | ostatnie piętro | panorama Warszawy | metro Młynów | 3 pokoje | garaż Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł18,96 m² 25 052,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Małe mieszkanie, duży potencjał gotowa kawalerka na Mokotowie w budynku zlokalizowanym na rogu ulic Puławskiej i Malczewskiego! Szukasz mieszkania, do którego można wejść od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł27,50 m² 18 909,09 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, na styku Ochoty, woli i Śródmieścia - 100 m od siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Cena: 520 000 zł (sprzedaż bezpośrednia - 0% prowizji). Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Wolska 17 / Wola - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 58m2 - Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł38,41 m² 19 395,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w apartamentowcu przy ul. Mlądzkiej 29 na warszawskim Grochowie (praga-Południe) - Inwestycja praga 17 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł51,50 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 418 zł72,60 m² 19 137,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*rezerwacja* mokotów W takiej cenie to już praktycznie nieosiągalne 3 pokoje gotowe do odbioru od zaraz bez pcc, bez prowizji i bez czekania 2 lat na budowę! Jedno z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 865 zł36,68 m² 19 025,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! ostatnie 2-pokojowe mieszkanie W takiej cenie na mokotowie! Bez prowizji! Bez pcc 0%! Bezpośrednio! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 53,70 m , położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z 2003 roku, przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,30 m² 14 787,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 49,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio Z widną kuchnią garderoba częściowo umeblowane / inne do uzgodnienia wysoki sufit duże okna słoneczne Z ekspozycją na zachód ciche kamienica Z cegły obok sadyba best mall.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta bezpośrednia - bez prowizji agenta mieszkanie - powierzchnia: 44,6 m - 6 piętro z 7 - 2 pokoje: sypialnia i salon z otwartą kuchnią - klimatyzacja - jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa Gołąbki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m z prywatnym ogródkiem 21 m i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w kameralnym, 2-piętrowym budynku z windą (2011 r.).

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w segmencie o luksusowym standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow.: 30 m2 i 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł45,47 m² 17 484,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,47 m położone w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiego Śródmieścia na Muranowie przy ulicy Anielewicza 4. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

5 000 zł57,60 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 57,6 m2 położone na 10. piętrze na zamkniętym osiedlu w budynku z 2006 r. przy ul. Żelaznej 59. Mieszkanie składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł65,78 m² 16 707,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament W świetnej lokalizacji Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i bardzo jasne 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią w odległości 4 min. spacerem od metra Młynów. Mieszkanie o pow. 56 m2 położone jest na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł57,40 m² 27 003,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: forest Club to propozycja dla osób, które chcą połączyć prestiż zielonej części Warszawy z wygodą codziennego życia. Inwestycja znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Szajnowicza.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,50 m² 15 149,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Stylowe mieszkanie z klimatyzacją i komórką lokatorską na czwartym piętrze, bez skosów, o powierzchni 43,5 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 254 zł21,16 m² 21 892,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal inwestycyjny - użytkowy na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem. Parametry: - powierzchnia: 21,16 m - Układ: kawalerka (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,37 m² 11 530,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na dzień prezentacji 30.05.2026 (sobota) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.! okazja na Białołęce! wyjątkowa oferta na Zielonej Białołęce! agencji nieruchomości - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 788 131 zł141,33 m² 19 727,81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe 5-pokojowe mieszkania w prestiżowej inwestycji na Mokotowie obecnie dostępne w promocyjnych cenach. To jedne z największych lokali w całej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odświeżone 2 pokoje z widokiem na zieleń, winda, wanna Szukając mieszkania na Bielanach, zazwyczaj liczy się na dwie rzeczy: spokój za oknem i infrastrukturę, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 52 m | metro Wawrzyszew | balkon | zieleń za oknem | Wrzeciono 4a Do wynajęcia przestronne, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43,47 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w ramach najmu okazjonalnego od zaraz. W skład mieszkania wchodzą dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz balkon. Możliwość dostawienia własnych mebli -.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł63,49 m² 19 373,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,49 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 811 200 zł64 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:13/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na 13 piętrze prestiżowego kompleksu Platinum Towers przy ul. Grzybowska 61 w samym sercu Warszawy. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Wola,Warszawa

475 900 zł27,70 m² 17 180,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli. To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł84 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzechpokojowe mieszkanie przy ul. Grodzieńskiej 19, dzielnica Praga-Pólnoc. Wykończone w wysokim standardzie, klimatyzaja, dostępne do zamieszkania od zaraz. Nowy blok 2022, 84 m2 + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,90 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Krasnobrodzkiej 21 na warszawskim Bródnie. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze, dwunastopiętrowego budynku z 1976 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,10 m² 9 528,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,63 m² 15 998,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym, przy ulicy Niskiej 23, na warszawskiej Woli / pogranicze Śródmieścia. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,40 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób.