dowolna

Mieszkania przy lesie Warszawa - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 441 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 394 000 zł70 m² 19 914,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69m2, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 279 000 zł118,43 m² 19 243,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118,43 m , położony w prestiżowej części Wilanowa - na osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w warszawskim Ursusie (skorosze). Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 4, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

810 000 zł84,70 m² 9 208,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / obecnie budynek w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m + użytkowy strych (ok. 12 m ), położone na 3 piętrze zadbanego, monitorowanego budynku przy ul. Pasłęcka 16C. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32,50 m² 14 246,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku na warszawskiej Białołęce To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia , piękne mieszkanie o powierzchni 80 m , znajdujące się na drugim piętrze w apartamentowcu, bardzo przyjazne dla dzieci, gdyż na terenie zamkniętym jest plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł88,23 m² 20 401,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, trzypokojowy apartament w nowoczesnym stylu o powierzchni 88,23 m , położony na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł37 m² 17 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 1966 roku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,20 m² 20 982,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z dużym ogrodem i tarasem | Wilanów | ul. Klimczaka Warszawa, wilanów - ul. Franciszka Klimczaka 67,2 m | 3 pokoje | 2 łazienki | prywatny ogród 67,5 m | taras | komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 602 zł74,42 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 7 - 1 109 602 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł84 m² 22 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży czteropokojowy apartament z własnym, dużym pięknie urządzonym ogródkiem. Kameralne, zamknięte osiedle, złożone z trzech niskich budynków. Spokojna osiedlowa uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone oraz ciche mieszkanie, położone przy ul. gen. Romana Abrahama 18, na zadbanym osiedlu, na Warszawskim Gocławiu, w sąsiedztwie Jeziora Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,10 m , położonego na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł57,30 m² 9 773,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle leśny zakątek Mieszkania na piętrze- 57,30m2 z dużym tarasem(12,81m2) i 2 miejscami postojowymi(w cenie lokalu)- 560000zł Mieszkania na parterze dwupoziomowe- 93,04m2 z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-27

592 511 zł51,32 m² 11 545,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł79 m² 19 848,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament na Mokotowie na sprzedaż. Oferta Premium. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-28

488 006 zł36,31 m² 13 439,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,78 m² 14 460,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce ul. Dzikiej Kaczki Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł67,15 m² 18 883,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowo wybudowanej Inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. Ważne! cena.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

830 000 zł41,78 m² 19 865,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokoje 41,78m2 przy Forcie Wawrzyszew | Metro 10 min Gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, a rano szybko dotrzesz do metra? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł58,31 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,44 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

EN full English version below contact us anytime! Przytulne mieszkanie na osiedlu Pirenejska, w kameralnej części Bemowa. To nieduże, ogrodzone osiedle z zachowanym starodrzewem. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,10 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem, kilka minut od stacji metra Kabaty. Pod lupą Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami W czerwcu.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł61,29 m² 13 786,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Odkrytej 58a, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na parterze, sześciopiętrowego budynku z windą, z 2012 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,60 m² 10 544,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie trzypokojowe z zabudowana loggią i oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. Całkowita powierzchnia 60,6 z pomieszczenie przynależnym piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł82,98 m² 15 063,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie przy ul. Płaskowickiej - tuż przy Lesie Kabackim Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 704 zł34,69 m² 13 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Wysokość 3,05 m daje poczucie przestrzeni, a duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90 m | 3 pokoje | Stary Mokotów | Garaż | Klimatyzacja | Loggia | Mile widziane zwierzęta | Na wynajem elegancki, słoneczny apartament 3 - pokojowy (90 m ) przy ul. Łowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł49,65 m² 14 904,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ustawne mieszkanie o powierzchni 49,65 m2 przy ul. Wyspowej w Warszawie (dzielnica Targówek -zacisze) z loggią (5,37m), miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,10 m² 20 498,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio. Mam do sprzedania mieszkanie przy ul.Jeżewskiego 5 w Warszawie. Całkowita powierzchnia mieszkania to 36.1 m2 składające się z : pokoju z aneksem kuchennym 18 m2 , drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł79 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (79m2,3 piętro w bloku 5-cio piętrowym, winda, balkon, miejsce parkingowe) na Warszawskich Młocinach przy ulicy Encyklopedycznej w otoczeniu lasu Młocińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta bezpośrednia - bez prowizji agenta mieszkanie - powierzchnia: 44,6 m - 6 piętro z 7 - 2 pokoje: sypialnia i salon z otwartą kuchnią - klimatyzacja - jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,19 m² 17 656,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli miejscu, które łączy bliskość centrum z kameralnym charakterem zabudowy i szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m z prywatnym ogródkiem 21 m i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w kameralnym, 2-piętrowym budynku z windą (2011 r.).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,52 m² 16 835,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przytulne mieszkanie 47,52 m położone na chronionym osiedlu przy ul. Myśliborskiej. Po remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł63 m² 11 507,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie przy ul. Polinezyjskiej 12. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.