dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

710 000 zł64 m² 11 093,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 64 m2 mieści się na 7 piętrze w 9-cio piętrowym bloku. Lokal jest ustawny i posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń: osobna kuchnia pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowa

Wawrzyszew,Warszawa

635 000 zł54 m² 11 651,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i dużego łamanego przedpokoju z miejscem na stolik z krzesłami. Słoneczny salon jest połączony z oszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

622 125 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania gotowego do wprowadzenia się to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowego budynku z windą przy ulicy Arkuszowej 65. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Dwustronne (południe, zachód), 74 m. rozkładowe, bardzo zadbane mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Gotowe do zamieszkania. W pokojach na podłodze deski sosnowe, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

925 000 zł42 m² 21 966,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedamy ciche mieszkanie (okna tylko na podwórko) własnościowe 42,11m2, zlokalizowane w centrum Warszawy. Lokal mieści się na ostatnim 6 piętrze kamienicy (jest winda w budynku). Posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

499 000 zł25 m² 19 825,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 25.17m2. Blisko centrum, na Solcu (ul. Św. Franciszka Salezego). Mieszkanie znajduje się w 10 piętrowym bloku na 1 piętrze. Cena lokalu 499.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

740 000 zł63 m² 11 783,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62.8 m w spokojnej i cichej części Żoliborza. Mieszkanie jest bardzo przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 583,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

665 000 zł73 m² 9 109,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, warszawa Gocław na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal składa się z: salonu, trzech sypialni, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewska

Górny Mokotów,Warszawa

740 000 zł52 m² 14 368,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam do sprzedania mieszkanie w cichej, spokojnej willowej okolicy na Mokotowie przy ul. Olszewskiej. W pobliżu liczne ambasady. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z cegły wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

719 500 zł72 m² 9 993,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie aktualnie użytkowane jako trzypokojowe, ale można przenieść widną kuchnię do pokoju dziennego i dzięki temu uzyskać dodatkowo czwarty pokój. Pion z instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 400 000 zł50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Śródmieście - mokotowska - Luksusowe mieszkanie 50m2 - 2 pokoje. Styl francusko-angielski. Wysoki standard wykończenia. Piękne, luksusowe mieszkanie z duszą i wspaniałą energią. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suchodolska

Grochów,Warszawa

580 000 zł48 m² 12 109 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Piękne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana na Grochowie w okolicach ul.Walewskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 350 000 zł60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Do sprzedania unikalne trzypokojowe mieszkanie w przepięknej przedwojennej kamienicy niedawno pieczołowicie odrestaurowanej. Zachowana przepiękna reprezentacyjna klatka schodowa i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 290 000 zł77 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | mieszkanie |3 pokoje| 1 290 000 zł | 76,54 m2 | Warszawa Wilanów Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy lokal mieszkalny w Warszawie, w dzielnicy Wilanów (miasteczko Wilanów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

676 000 zł49 m² 13 795,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, 49,69m2 z balkonem przy Człuchowskiej, na Woli. Nowoczesne osiedle wybudowane w 2009 roku przez pewnego dewelopera Budimex Nieruchomości. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 19 085,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż oferuję państwu bardzo widne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 55,5m2! Nieruchomość zlokalizowana na ostatnim piętrze (winda) w kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 540,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie, idealnie ciche, bardzo dobrze doświetlone z widokiem na drzewa. Bardzo ładne, gotowe do wejścia w świetnej lokalizacji. Do metra 10 minut spacerem, do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

4 950 zł82 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Hampton Home Nieruchomości ma do wynajęcia przytulny, dwupokojowy, klimatyzowany apartament w prestiżowej, willowej dzielnicy Górnego Mokotowa. Apartament ma powierzchnię 82 m2 jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

850 000 zł68 m² 12 555,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w bloku na rogu ul. Targowej i Okrzei (3 min pieszo do stacji metra - 250 m). Niedaleko dworzec pkp Warszawa Wschodnia i Warszawa Wileńska, stadion Narodowy, centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

1 990 000 zł104 m² 19 061,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Sprzedam bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy - Powiślu, gdzie w najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo terenów zielonych oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Vp z xvp. Gocław ul Umińskiego. W bloku są dwie nowoczesne ciche windy. Podjazd pod klatkę, to eliminacja schodów. Budynek i mieszkanie bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 134 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania duże, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.5m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Kowalskiego 3. Lokal mieści się na 7.piętrze w 11.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 65 M2 3pok.,UNIEJOWSKA BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

787 000 zł50 m² 15 755,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w centrum zielonego Mokotowa. Głównym atutem mieszkanie jest jego lokalizacja, która pozwala w krótkim czasie przemieścić się w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

8 500 zł137 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości w Miasteczku Wilanów, penthouse o powierzchni ponad 135m2 z 2 tarasami. Mieszkanie na wynajem z wyjątkowym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 377 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Bródnie przy ulicy Wysockiego o powierzchni 53m2 mieszczące się na 4.piętrze w 10. piętrowym bloku z windą. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

574 000 zł64 m² 8 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: bemowo | Mieszkanie w pełni umeblowane ze sprzętem rtv i agd | 64 m2 | 3 pokoje | oddzielna kuchnia | 2 łazienki | zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piękny apartament W sercu warszawy (ulica dobra na powiślu). Mieszkanie dwustronne z oknami od strony południowej i północnej. Świetny do mieszkania jak na inwestycję. * zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below oferta aktualna! Stylowy apartament na Warszawskim Mokotowie ul. Bernardyńska 16a,b,c. Na wynajem wyjątkowy apartament na warszawskim Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 954,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Avenue Estate prezentuje jasne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z 2011 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ligocka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie. Wysoki standard. Bardzo widny - okna wychodzące na 2 strony budynku. Kuchnia z zabudową na wymiar. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To wyjątkowe dopiero co wykończone mieszkanie znajduje się przy ulicy Herbu Janina w Miasteczku Wilanów w nowoczesnym 4-piętrowym budynku wzniesionym w 2021 roku. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 120 m2 składa się z przestronnego salonu, widnej oddzielnej kuchni, 3 sypialni, 2 łazienek i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

895 000 zł70 m² 12 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, ciche mieszkanie, umeblowane. Drugie piętro w eleganckim 8 piętrowym budynku z dwiema windami, do sprzedaży również miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena (niekoniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, cichego mieszkania z dużym tarasem (22 mkw) przy ulicy Powstańców Śląskich. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach. 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oś Królewska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w nowej inwestycji Apartamenty Królewskie na Warszawskim Wilanowie. Mieszkanie świeżo wykończeniu z ogródkiem z którego otwiera się widok na pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 170 000 zł73 m² 16 027,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Stylowe trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Klasycznie wykończone, z dbałością o każdy szczegół, bardzo funkcjonalne, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Walecznych. Powierzchnia 72,08m2. 3 oddzielne pokoje + kuchnia. Lokal dwustronny z oknami od wschodu i zachodu. Mieszkanie na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracka

Śródmieście Południowe,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie w samym centrum Warszawy. Świetny punkt komunikacyjny. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (19m2, 14m2), oddzielnej widnej kuchni zrobionej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pajdaka

Nowodwory,Warszawa

749 000 zł74 m² 10 135,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie położne na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku wzniesionego w 1995 roku. Przestronny salon z wyjściem na balkon, widna kuchnia, trzy przytulne sypialnie, łazienka.