dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

528 000 zł42 m² 12 722,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 41,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na cichym i zielonym osiedlu na Bielanach (piaski) niedaleko Żoliborza, 1,5 km od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

699 970 zł68 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Pełna własność | grunty uregulowane To nie jest wizualizacja. Komfortowe mieszkanie, 900m do skm o powierzchni 67,63m2. Mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 49,70, 3 pok., Bemowo,Borowej góry Warszawa Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie ,do lekkiego odświeżenia ,doskonałe do własnej aranżacji znajdująca się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

640 000 zł43 m² 15 002 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 42,660M2, 2pok.,STRZELCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Bemowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł93 m² 13 670,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Bemowie. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, przestronne, ciche mieszkanie w ekskluzywnej okolicy! Lokalizacja: pomiędzy ul. Marszałkowską a Aleją Szucha oddalone od ruchliwych ulic co eliminuje szum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 44 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, komórką, dużym tarasem ponad 12 m2 oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 893 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 56M2 ,3pok, ul.Broniewskiego,Metro Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 659,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje , Śródmieście senatorska/bielańska/daniłowiczowska Oferuję 3- pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią, zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście przy ul. Daniłowiczowskiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

920 000 zł70 m² 13 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dobrze zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 na ochocie w jednej z najbardziej popularnych i pożądanych dzielnic Warszawy, idealne dla par lub rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

1 035 000 zł69 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Madalińskiego. W planach mieszkanie 4-pokojowe i jest możliwość ponownego przearanżowania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Siekierki

Siekierki,Warszawa

639 448 zł39 m² 16 540,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na oglądanie apartamentu! inwestycja zrealizowana. Ostatnie dostępne apartamenty. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

6 300 zł52 m² 121 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, elegancko wykończone 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Kolejowej w inwestycji 19. Dzielnica jest dostępne do wynajęcia z początkiem czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

385 000 zł32 m² 11 919,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Świetnie skomunikowane, jasne i przestronne mieszkanie, w świeżym (2016r.) budynku z WINDĄ na warszawskiej Białołęce. Niski czynsz ok. 300 pln opis mieszkania: na mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opinogórska

Grochów,Warszawa

599 000 zł58 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul.OPINOGÓRSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Opinogórskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47 m2 położonego na Warszawskich Bielanach przy ulicy Brązowniczej. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

560 000 zł58 m² 9 572,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie (warszawa Wesoła). Mieszkanie położone na 1 piętrze 3-piętrowego bloku z 1998 roku (bez windy) o powierzchni 58,5 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

377 000 zł31 m² 12 200,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,90 m ,7 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku-Warszawa, ursynów, ul. Ferdynanda Magellana. Widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

659 000 zł69 m² 9 486 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe, wysokie (290 cm), słoneczne mieszkanie. W okolicy Saskiej Kępy, blisko ul. Grenadierów i Ronda Wiatraczna. Zadbana kamienica z 1938 roku. Odnowiona klatka schodowa, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawer

Wawer,Warszawa

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w pięknej kamienicy? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

509 000 zł41 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

336 476 zł28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 893 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe na Piaskach na ul. Broniewskiego mieszkanie Mieszkanie składa się z :salonu z wyjściem na loggię,dwóch sypialni,widnej kuchni,łazienki z wc i p/pokoju. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 325,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 36,3 m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 6 piętrowej kamienicy. W budynku jest winda. Kamienica zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

985 000 zł69 m² 14 193,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne|wolne od zaraz|2x balkon|zamknięte osiedle|parking Mam przyjemność zaprezentować przestronną 3-4 pokojową nieruchomość w pobliżu Parku Morskie Oko na Mokotowie. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie, czeka na pierwszego najemcę. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na Woli przy ul. Wolskiej w budynku Link City. Budynek położony jest w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament na prestiżowym osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie. Uważany jest za jedną z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, dzielnicę dyplomatów i ludzi kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

840 000 zł51 m² 16 320,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc a także balkonu. Wysokość mieszkania to 3,3 m, * drzwi wejściowe drewniane, * podłogi - parkiet.