dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł69 m² 7 529,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobry punkt komunikacyjny - ok. 200 m do stacji metra Imielin, lokalizacja cicha, zielona w pobliżu znajdują się : poczta,bank,sklep ogólnospożywczy,szkoła,przedszkole, urząd dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesiennych Liści

Białołęka,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta sprzedaży bezpośredniej. Piękne, kameralne i przestrzenne osiedle, składające się z dwupiętrowych budynków. Na terenie osiedla dużo zieleni (starodrzew), trawniki, place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szumiących Traw

Targówek,Warszawa

1 850 zł54 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pok. 54m2, ul. Szumiących Traw (targówek/bródno) na strzeżonym osiedlu. Kuchnia i łazienka wyposażone w agd (lodówka, zmywarka, kuchenka). Pokoje umeblowane. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

880 000 zł124 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 124 m2(3pokoje) w luksusowym , Apartamentowcu Skanska. Na terenie nieruchomości znajduje się: kort tenisowy, plac zabaw, kryty basen, sauna, siłownia ochrona przez całą dobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ulicy Smoczej,dogodna lokalizacja, blisko Cliff,tramwaj, autobus,Arkadia.Spokojna, zielona okolica,budynek usytuowany wewnątrz osiedla.Powierzchnia 28m. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo ciche, w Centrum, nad Wisłą,pełna komunikacja miejska, wszędzie blisko, wśród zieleni parku, agd, szafy wnękowe, kuchnia,łazienka i przedpokój - umeblowane. Na 2-3 osoby. Od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powązki

Powązki,Warszawa

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

wyposażenie kuchni i łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 2-pokojowe, piętro 2/3 położone w doskonałej lokalizacji na Kabatach w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, 600 m. od stacji metra "kabaty". znajdują się tu sklepy, bank, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczota

Mokotów,Warszawa

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

duże, dwupoziomowe, eleganckie i wygodne mieszkanie w domu wielorodzinnym z oddzielnym wejściem, kominkiem, garażem, ogrodem - na dłużej,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 59 m, z łazienką, oddzielna widną kuchnią, duzym holem, usytuowane w Warszawie przy ul. Pszczyńskiej, w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

169 000 zł20 m² 8 316,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna, cicha kawalerka z klimatem na szóstym pietrze, z bardzo dużym balkonem. Budynek siedmiopiętrowy z cegły wybudowany w 1964 roku. Wszystkie okna wychodzą na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ciche,chociaż w centrum,po kapitalnym remoncie wszystkich instalacji. Latem chłodne, zimą ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

532 500 zł63 m² 8 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe wykończone w wysokim standardzie o pow. 63 m2. Piętro pierwsze. W pokojach oraz przedpokoju na podłodze znajdują się wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche i przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ulicy Wasilkowskiego na Ursynowie, w spokojnej okolicy, w pobliżu stacji metra Imielin. Mieszkanie składa się z 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Bemowie w pełni umeblowane i wyposażone. MIeszkanie składa się z trzech pokoi, zamkniętej kuchni, łazienki i toalety. Dużym atutem mieszkania jest doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Bezpośrednio od właściciela do sprzedania przytulna kawalerka w samym centrum! Wszystkie media, klatki schodowe po remoncie, w pobliżu pełna wielkomiejska infrastruktura. Mieszkanie na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-oferta bezpośrednia- wynajmę dwupokojowe mieszkanie z wyposażeniem usytuowane na nowoczesnym osiedlu z całodobową ochroną. (osiedle strzeżone, monitoring, domofon, wózkarnia). +Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 52 m2 na ładnym, kameralnym, zamkniętym osiedlu, tuż przy parku Polińskiego (grochów, praga Południe). Miejsce w pobliżu węzła komunikacyjnego - 300m od Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zięby

Imielin,Warszawa

530 000 zł58 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie 58 m2 bezpośrednio. Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne i ciche, wszystkie okna wychodzą na stronę Jeziorka Imielińskiego i zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

373 000 zł51 m² 7 245,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie własnościowe z wydzieloną hipoteką i prawem do gruntu, według aktu notarialnego: 51,48 m2 - 6 piętro w budynku 10-piętrowym. Znajduje się w centrum Jelonek, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bardzo ładne, ciche, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w bloku, ul. Melomanów. Większy pokój to studio z aneksem kuchennym, mniejszy posiada dużą szafę wnękową. Ładna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żyzna

Bemowo,Warszawa

216 000 zł39 m² 5 515,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie w osiedlu Słoneczny Park, 7 km od Bemowa. 2 balkony 11 m2, ogród zimowy 5 m2. Komunikacja miejska do centrum. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewinowska

Zacisze,Warszawa

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo dogodna lokalizacja na Zaciszu (7 km do centrum miasta). Okolica bardzo cicha, bardzo dobra komunikacja. Podwórko zadbane, ogrodzone. Dojazd ulicą asfaltową. Szybki i łatwy dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

410 000 zł63 m² 6 528,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie Gocław-Wilga, ul. Znanieckiego, cicho i zielono, bez zsypu i windy, przedszkole, szkoła, sklepy, doskonała komunikacja, mili sąsiedzi, ocieplony budynek, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

393 000 zł64 m² 6 179,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Pilnie sprzedam mieszkanie na Tarchominie po remoncie gotowe do zamieszkania doskonała lokalizacja w centrum osiedla kilka minut od planowej pętli tramwaju 3 pokoje 19,2 12,4 i 9,4 duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aspekt

Chomiczówka,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, kablówka, internet. Obok centra handlowe, kino, sklepy, poczta. Komunikacja tramwaje, autobusy, blisko metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, zadbane, rozkładowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Górczewskiej 200 w Warszawie. Dostępne od zaraz. Osiedle strzeżone, nowe budownictwo (2007/2008 oddane), wysoki standard - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30m2,na Bielanach , w pełni umeblowane i wyposażone(sprzęt rtv i agd),szafa Komandor i wideodomofon. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ursynowska

Mokotów,Warszawa

2 500 €200 m² 12,50 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Apartament 200 m2, dwa piętra w zabytkowej willi z ogrodem, przy ulicy Ursynowskiej na Mokotowie, naprzeciwko ogrodu jordanowskiego przy Parku Dreszera, po generalnym remoncie. I piętro salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie Al. Solidarności róg Żelaznej powierzchnia 38m2, 2- pokojowe rozkładowe + piwnica, piętro 5/7, umeblowane, w pełni wyposażone, rtv agd, po remoncie, wymienione wszystkie instalacjie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cicha przyjemna zielona okolica, z dala od zgiełku ulic, a jednocześnie blisko szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, pętla autobusowa i tramwajowa, sklepy, centra handlowe, basen, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

330 000 zł33 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

@-@-@ atrakcyjna kawalerka W bardzo dobrym punkcie warszawy @-@-@ Mieszkanie jest nowe i w pełni wykończone, znajduje się na ostatnim piętrze w 14 piętrowym apartamentowcu tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosielecka

Mokotów,Warszawa

1 790 zł42 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny pokój, osobna kuchnia, duża łazienka, korytarz, balkon. Mieszkanie ciche, funkcjonalne, bardzo zadbane. Widny, ustawny pokój. W korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe, piętro 3/4, balkon, piwnica, praking pod budynkiem. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa z agd), komplet wypoczynkowy, dwie niezależne sypialnie (w jednej tapczan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, spokojne mieszkanie blisko centrum w bardzo dobrym punkcie komunkacyjnym. Okna plastikowe, budynek ocieplony, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muranów

Muranów,Warszawa

1 600 zł30 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 29,5m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Ustawne, ładne i ciche mieszkanie składające się z pokoju, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

300 000 zł45 m² 6 711,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Tarchomin Ul. A. Kamińskiego 10 - dwustronne (płd-płn), rozkładowe i funkcjonalne, z piwnicą 8 m2, niski blok-3 piętra - wyposażone (agd, meble, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! mieszkanie 2-pokojowe wykończone na wysoki standard na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Przejazd Wynajmę w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m2, na cichym, zielonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oddzielna łazienka i wc, mieszkanie w centrum Gocławia. Możliwość własnej aranżacji.Mieszkanie rozkładowe z możliwością zabudowy korytarza. Piękny widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Idealna kawalerka dla singla lub pary na luksusowym strzeżonym osiedlu na tarchominie Ekskluzywne spokojne osiedle strzeżone - w pełnym tego słowa znaczeniu, ochrona juwentus, wideodomofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.Większy pokój z otwartą kuchnią i balkonem wyposażony telewizor, 2 fotele, ławę, oraz kanapę z możliwością.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij