dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone jest na strzeżonym osiedlu na Tarchominie (ul. Aluzyjna).Piętro 2/7. Rok budowy 2001. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

195 000 zł21 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam słoneczną, zadbaną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na 3 z 7 pięter budynku z windą. Budynek z 1960 raku, pomiędzy Rondem Wiatraczna a Placem Szembeka. Duże plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustawne mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem szerokości największego pokoju, wychodzącym na spokojne podwórko. Jest domofon, całodobowa ochrona. Dwie minuty do pętli autobusowej. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mokotowska przy Pl. 3 krzyży, tuż obok Trakt Królewski, gmach Giełdy, luksusowe hotele, popularne restauracje, puby, sejm rp, urzędy państwowe, słowem- samo serce Warszawy. Mieszkanie urocze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w pobliżu stacji metra Marymont, oraz przystanków tramwajowego i autobusowego. Wokół bardzo dużo zieleni, w sąsiedztwie park Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 17 Stycznia

Okęcie,Warszawa

1 900 zł51 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia urokliwe i ceche mieszkanko przy ogródkach działkowych (okolice Okęcia). Widok z okien: wschód - na duże zielone i zadrzewione podwórko, na Zachód - na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone. Mieszkanie położone jest w nowym bloku przy ulicy Skoroszewskiej na Ursusie. Blok jest ogrodzony. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon. Po kapitalnym remoncie, umeblowane. Cena 2200zł. plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy widne pokoje na Pradze. 2 pok. 10 m, salon 15 m. Kuchnia oddzielna, widna. Duża, wygodna loggia z widokiem na malownicze osiedle. Mieszkanie jest bardzo widne i jasne. Stan: do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgrupowania Żmija

Bemowo,Warszawa

590 000 zł83 m² 7 108,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Bezpośrednio! Mieszkanie 4-pokojowe, 83m kw. Typ własności: spółdzielcze-własnościowe. Rozkladowe okna na wschód i zachód. Łazienka z wanną, osobna toaleta, kuchnia widna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Jelonki,Warszawa

419 000 zł59 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie jest jasne, ciche, ciepłe. Mieszkanie było trzypokojowe, obecnie dwupokojowe. Podłoga panele, okna nowe. Bardzo cicha okolica - osiedle domków jednorodzinnych. W pobliżu trzy duże centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa, przestrzenna kawalerka. Kuchnia otwarta na pokój. Mieszkanie jasne i przytulne. W całym mieszkaniu podłoga dębowa, w łazience glazura. W przedpokoju duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 100 zł54 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal biurowy o powierzchni 54m2, ul. Marszałkowska(34/50 Pod Arkadami) tuż przy Placu Konstytucji. Lokal w doskonałej lokalizacji - ścisłe Śródmieście. Znajduje się na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 100 000 zł85 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy apartament o pow. 85 m.kw. położony na Saskiej Kępie. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. łącznej ok. 40 m2 , dwóch sypialni (13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

580 000 zł70 m² 8 285 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe (16m2, 16 m2, 15 m2). Zadbane i czyste, dwustronne (wschód-zachód). Duża widna kuchnia. Oddzielnie łazienka i wc. W pokojach i holu parkiet, w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królów Polskich

Gołąbki,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme od zaraz w pelni wyposazone i urzadzone zadbane, jasene 52m mieszkanie z miejscem parkingowym w garazu podziemnym. 2 pokoje, widny aneks kuchenny, lazienka przedpokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł106 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przy zakupie tej nieruchomości agencyjnej! koszty prowizji ponosi sprzedający! Do sprzedaży dwupoziomowy Apartament o powierzchni 106 m2, z dwoma balkonami oraz tarasem o powierzchni 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Olszynka Grochowska,Warszawa

200 000 zł28 m² 7 142 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

IV p. bez windy, gotowe do zamieszkania, bez obciążeń, na Olszynce Grochowskiej (szaserów). Tel.22, 393-47-00 (p. Ewa).Cena 200 tys. (ew. do negocjacji). Pośrednicy nie dzwonić!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie typu studio, na poddaszu 4 piętro, nowe budownictwo - Kabaty, ul. Ekologiczna cicha, spokojna okolica, skwerek przed budynkiem, osiedle strzeżone 45 m2 + 15 m2 antresola, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Andersa (róg Stawki). Mieszkanie sklada sie z dwóch niezależnych pokoi 10 i 9 m2 , widnej kuchni 9 m2 oraz łazienki z kabina prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

310 000 zł47 m² 6 540,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na warszawskim Tarchominie. W pięknej okolicy z oknami wychodzącymi na wał wiślany. W okolicy , przedszkola, szkoły, place zabaw, centra sportu i rekreacji, sklepy, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

288 000 zł31 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo cicha i spokojna okolica! Budynek ocieplony z nową elewacją i po remoncie klatki schodowej. Wszystkie instalacje wymienione na nowe! Mieszkanie w dobrym stanie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Tematem ogłoszenia jest kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 20m2. Znajduje się w niej pokój wraz z aneksem kuchennym oraz łazienka. W cenie znajduje się czynsz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 10-cio piętrowego bloku. W bloku na głównej klatce schodowej jak i przed blokiem jest monitoring. W tym roku ma być założony również na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, znajduje się ono na osiedlu strzeżonym i monitorowanym całą dobę. Wpobliżu dużo terenów zielonych. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 40 m salon z aneksem kuchennym (w pelni wyposazony) oraz oddzielna sypialnia. Mieszkanie w pelni wyposazone w nowoczesne meble, tv, pralke. przebudowane wlacznie z wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 599 zł47 m² 34,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Główne atuty to bardzo spokojna, zielona okolica, 700m do Al. Jerozolimskich, blisko do stacji pkp Ursus, pkp Włochy, wkd, centrum handlowe Skorosze, usługi, pełna infrastruktura miejska. Piękne.