dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

4 400 zł35 m² 125,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence | Centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu komfortowego apartamentu z balkonem, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 zł38 m² 89,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Geodetów 6 na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i wygodnych lokalizacji do życia w stolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,23 m² 14 940,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1984 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 000 zł74 m² 26 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe komfortowe mieszkanie na Bemowie wysoki standard, 3 miejsca postojowe english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 73,41.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Legendy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł37,23 m² 16 787,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

839 700 zł62,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł31,41 m² 24 514,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy Alei Krakowskiej 281 A, w drugiej linii od ulicy. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 32 m2, składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. Krakowska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł64,91 m² 12 294 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klasyczne Ursynowskie mieszkanie. Mieszkanie funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,30 m² 16 234,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1990 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł98,99 m² 18 183,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie z sauną | Wola | blisko metra Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,10 m² 18 726,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m , położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,31 m² 16 072,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2019/2020 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł100 m² 190 zł/m²

 

Piętro:33

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 100m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 950 zł50,72 m² 22 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 19 000 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł250 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Apartament z przepięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować apartament z którego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na centrum biznesowe ul. Grzybowska 85** Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,40 m² 14 670,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł131 m² 18 702,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 131m2 Powierzchnia dodatkowa: -.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł30,77 m² 20 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł54 m² 14 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wola, ul. Górczewska budynek Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł85,42 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

8 265 000 zł285 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje połączoną ofertę 2 lokali usytuowanych na ostatniej kondygnacji nowego apartamentowca na Starym Mokotowie zajmujących całe piętro o powierzchni 285m2 i tarasie 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śródmieście, 2 pokoje przy Łazienkach Królewskich, garaż, klimatyzacja | spokojna okolica Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 57,2 m , zlokalizowane przy ul. Lądowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 zł29,92 m² 84,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 419 zł48,58 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł47,68 m² 92,28 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie, położone w jednej z najbardziej nowoczesnych i imponujących inwestycji przy Rondzie Daszyńskiego, oferuje komfort życia w miejscu, które funkcjonuje jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł31 m² 18 225,81 zł/m²