dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

605 000 zł42,50 m² 14 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sewastopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44,09 m² 71,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| w pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia świeżo wykończonego 2 - pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Apartament dostępny od ręki Cechy mieszkania: nowe budownictwo Prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 5. piętrze (z 6) w bloku mieszkalnym przy ul. Libijskiej na warszawskiej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 950 zł33,33 m² 88,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w Ursusie - blisko stacji kolejowej - szybki dojazd do centrum miasta i ważnych miejsc pracy. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane. Wykończenie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wygodne i pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach. Opis mieszkania: nowoczesne i komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji rytm, którego będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54,20 m² 18 431,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Czy można mieszkać w samym sercu Warszawy i rano słyszeć śpiew ptaków zamiast tramwajów? tak! Prezentuję wyjątkowy apartament przy Al. Solidarności 131a, który jest definicją ukrytej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł77,80 m² 24 421,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 77,78 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku z 2009 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł45,41 m² 121,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. Ogromnym atutem jest osobne i niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,22 m² 74,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

888 300 zł47,05 m² 18 879,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł171 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament nieopodal lasu! Pięknie urządzone wnętrze | Idealny rozkład | Piękny widok na las | 6 wygodnych miejsc w garażu | Klimatyzacja | Smart Home | Bardzo blisko stacji metra *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Angorskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

6 764 zł51 m² 132,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Przestronne | Balkon | W sercu Powiśla ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 51 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł90,80 m² 19 823,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 90,8 m , zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia i maksymalnym wykorzystaniu naturalnego światła. Duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,30 m² 13 174 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie pryz ul. Waleriana Czumy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z czterech).

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł102 m² 36 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy w pełni wykończony i umeblowany apartament z jedną sypialnią o powierzchni 102 m2, na drugim piętrze w topowej warszawskiej inwestycji Browary Warszawskie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31,91 m² 17 204,64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Hot oferta- wyłącznie W pepper house! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Atuty nieruchomości - do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł130 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 103 m , położone na 3. piętrze kameralnego budynku przy ul. Leszczyny na Mokotowie. Jest ono wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł82,20 m² 12 530,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł34 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Krajewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1937 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówno dla rodziny, jak.