dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

615 000 zł26,70 m² 23 033,71 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Północne - ul. Przechodnia - 26.7m2 / Balkon / Ochrona / Winda / Parking ze szlabanem WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 813 zł33,63 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru. Uwaga, oferta specjalna. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania w mieszkaniach pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z widokiem na zieleń | żoliborz artystyczny Żoliborz Artystyczny | ul. Kaliny Jędrusik | 3 pokoje | Balkon | Południowa ekspozycja | Widok na drzewo | Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,84 m² 17 040,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

752 000 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł134 m² 30 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy penthouse z tarasem w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 133,83 m znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 56m2 na 4 ostatnim piętrze w bloku na osiedlu zamkniętym w Wesołej. Rozkład mieszkania : - dwie sypialnie - salon z aneksem kuchennym. - łazienka - balkon. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62 m² 12 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł57 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,62 m² 132,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł88,37 m² 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł92,78 m² 26 191 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł93,22 m² 22 495,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Central House - ul. Domaniewska, warszawa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł37,50 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Literackiej 15, położona na zamkniętym osiedlu w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,88 m² 15 034,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na Pradze Południe na pograniczu Grochowa z Gocławiem, w bliskiej odległości od placu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32,60 m² 19 907,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej na kameralnym osiedlu Mieszko budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2019.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: śródmieście/długa | Komfortowe, jasne mieszkanie 56 m2 | Stare miasto i zieleń za oknem | 2 pokoje, łazienka, osobna kuchnia i jadalnia, dwa balkony | Świetna lokalizacja | : Dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł100 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty w apartamentowcu Ochota Residence przy ulicy Niemcewicza. Bardzo atrakcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

.: Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu | Warszawa Ursus, ul. Taylora | 45 mkw :. English below Szukasz funkcjonalnego i wygodnego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,49 m , położone na 6. piętrze budynku realizowanego w ostatnim etapie znanego osiedla na Gocławiu. Gotowe do odbioru. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł122,30 m² 15 936,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ochota, ul. Opaczewska | 4 pokoje | 122 m | Balkon | 2 miejsca w garażu podziemnym : Dla kogo? Dla rodziny 2+1 lub 2+2, dla osób pracujących zdalnie potrzebujących dodatkowego gabinetu, dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

874 500 zł58,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, tuż przy metrze Bemowo Ratusz | 58,3 m | Piętro 10 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Bemowo Ratusz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pok | balkon | Bielany | Wawrzyszew | 50,7 m2 Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części Bielan,.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pieńkowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł30 m² 18 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu przy ul. Komitetu Obrony Robotników 54 na warszawskich Włochach. To całkowicie wyremontowane, wykończone i umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 400 zł96,20 m² 16 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł67 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1986 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczny 3 pokojowy apartament w cenionej lokalizacji przy ulicy Klimczaka tuż obok Royal Wilanów. Budynek i wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł93 m² 91,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji od Najmującego!. Wygodne, czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca w miasteczku Eko-Park na Mokotowie tuż obok Parku Pola Mokotowskie.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł32,50 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na pograniczu Żoliborza i Bielan | 32,5m Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronną kawalerkę przy ulicy Broniewskiego 73. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,07 m² 16 226,34 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Icchoka Lejba Pereca budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł64,38 m² 11 789,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 598 zł35,43 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesna Kawalerka z Ogródkiem | Blisko Natury | 0% Prowizji Powierzchnia 35,43 m Liczba pokoi 1 Piętro Parter Rok budowy 2028 (w trakcie realizacji) Rynek Pierwotny Bez prowizji Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54,40 m² 14 522,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. Warszawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł95,60 m² 13 179,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Idealne mieszkanie dla rodziny | 4-5 pokoi | 2 balkony | gocław, ul. Umińskiego Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina poczuje się komfortowo od pierwszego dnia? To mieszkanie na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł60 m² 25 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Stylowe 3 pokoje na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone w samym sercu prestiżowego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna ładna kawalerka, znakomita lokalizacja. Bardzo ładna, nowocześnie zaprojektowana kawalerka w kamienicy, na pograniczu Śródmieścia i Woli do wynajmu. Kawalerka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł40 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament o podwyższonym standardzie zlokalizowany na 6 piętrze w "rezydencji Orłowicza". W budynku znajduje się całodobowa ochrona oraz monitoring. Powiśle łączy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu luksusowy, trzypokojowy apartament (100 m2) w prestiżowej lokalizacji przy ul Kazimierzowskiej 43 na Górnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Całkowicie nowy, nigdy nie zamieszkały 5-pokojowy apartament w inwestycji Nova Królikarnia, wykończony nowocześnie i w najwyższym standardzie. Zaprojektowany wyjątkowo funkcjonalnie, spójnie.