dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

1 659 000 zł71 m² 23 366,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

: krótko: mokotów | Ogródek | 4 pokoje | Miejsce postojowe | Komórka lokatorska | Gotowe do wejścia | Po remoncie : Dla kogo? - Dla rodziny potrzebującej kilku pokoi i dodatkowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,70 m² 11 669 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu mieszkania z ogromnym potencjałem zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60,63 m² 14 349 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

.Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech szczytów/górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną kuchnią Usytuowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,97 m² 16 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnej części warszawskiego Ursusa. Powierzchnia 51,97 m obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 180 000 zł58 m² 20 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ofertuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowego budynku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł99 m² 292,93 zł/m²

 

Piętro:36/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalny, trzypokojowy apartament z widokiem na Pałac Kultury english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalny, przestronny trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 352 260 zł74,30 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Panieńskiej -rezydencja Canaletto budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1995.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł70,62 m² 155,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym, prestiżowym budynku w sercu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55,21 m² 79,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, luksusowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, usytuowany na 2. piętrze niskiego budynku z oknami wychodzącymi na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł115 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowy, wykończony z dbałością o każdy detal apartament z dwupoziomowym tarasem położony w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Kameralna inwestycja i wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł36,20 m² 21 961,33 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała lokalizacja 2 linia metra, szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96 m² 18 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , położone na zielonym, nowoczesnym osiedlu Soho na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł73 m² 80,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below | powiśle / solec | 73 m | 3 pokoje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania położonego w odnowionej kamienicy na pograniczu Powiśla.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł66 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić luksusowy apartament z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy! [ english version below] Atuty Lokalizacja w jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł72,14 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany apartament z trzema pokojami, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Promenada na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł56 m² 16 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy: - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36,60 m² 23 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł153 m² 75,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości prezentuje apartament o powierzchni 153m2 zlokalizowany na Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kuchnią, sypialni z pojemnymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł83 m² 93,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie W kamienicy Z 1936 R. W pobliżu parku morskie oko I promenada Piękny widok na zieleń | Funkcjonalna przestrzeń | Pomieszczenie gospodarcze | Umeblowane (część.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł103 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, doskonale zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy na Mokotowie (służewiec). Nieruchomość nieumeblowana o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł168 m² 148,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z ogrodem na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Fort Cze na warszawskim Mokotowie. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 242 zł58,26 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. ? ?.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję dwustronne, 80-metrowe mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wygodę oraz poczucie harmonii przestrzeni. Jest to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Oferta skierowana jest do osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w zielonej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł109,60 m² 13 494,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

983 800 zł66,70 m² 14 749,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Sulmierzyckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 66,7m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł225 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 225 m , położony na Mokotowie. Nieruchomość daje dużą elastyczność - może pełnić funkcję komfortowego mieszkania, biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45,20 m² 16 814,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 4-pokojowy, ok. 110 m , Rezydencja Stanisława Augusta, praga, widok na park, garaż Mamy przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament na wynajem w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł65,35 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje | 65,35 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł54 m² 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 000 zł120 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wilanów / ul. Kieślowskiego / 119,46 m2 / 4 pokoje / taras / garaż Apartament na ostatnim piętrze z tarasem i garażem położony w kompleksie Royal Park Wilanów. Apartament Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł45,68 m² 18 826,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym położone przy ul. Skoroszewskiej 1a na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł37,69 m² 28 389,49 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 37.69 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 100 zł43,80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji 0 % pcc odbiór kluczy - I Kw. 2026 roku Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,80 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł71,50 m² 16 069,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,52 m² 18 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 26,52 m , położonej przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł91 m² 14 835,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Idealnie ciche, widne i bardzo ustawne 4- pokojowe mieszkanie 91m na wysokim parterze na kameralnym osiedlu wśród domków jednorodzinnych. Targówek - Zacisze Aktualnie jeden z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68,75 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia