dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

869 000 zł47 m² 18 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica w cenie -dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka zlokalizowana w sercu Mokotowa, przy ul. Domaniewskiej. To idealne mieszkanie dla singla lub pary :) Mieszkanie składa się z przestronnego, jasnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dla rodziny znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku wewnątrz osiedla, pomiędzy ulicami Rosoła i Nowoursynowską, dzięki temu jest bardzo ciche (osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

835 000 zł41 m² 20 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość Jeśli szukasz przytulnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania kawalerkę położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

4 250 zł63 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 990 zł28 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę w apartamentowcu na warszawskiej Woli, przy ul. Obozowej 16. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

7 900 zł120 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje, 120 m Wilanów, klimatyzacja, taras, garaż Prezentujemy wyjątkowy apartament na wynajem w prestiżowej lokalizacji Wilanowa w otoczeniu zieleni, spokoju i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł84 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z dużym tarasem w prestiżowej inwestycji na Górnym Mokotowie tuż obok metra, sgh i parku Pola Mokotowskie. Na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

6 500 zł98 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy 2 pokojowy apartament 98 m ursynów/wilanów, przy Błoniach Wilanowskich. Szukasz przestrzeni, która łączy komfort, nowoczesny design i bliskość natury? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

491 346 zł31 m² 15 849,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 30,33 m + balkon 4,51 m ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2005 roku na ul. Ostrobramskiej na Gocławiu. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 z pięknym widokiem na Warszawę strona płd-zach. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Białołęce? Zależy Ci na zielonym otoczeniu i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

770 000 zł44 m² 17 656,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,61 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Batalionów Chłopskich w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

930 000 zł45 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44,95 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - duża sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 58 mkw. - świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest bardzo przestronne i pełne naturalnego światła. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

490 000 zł25 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka 24,5 m - ul. Suwalska, blisko blisko metra I parku Na sprzedaż świetnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze niskiego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

698 000 zł38 m² 18 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce na mapie Warszawy - elegancka i kameralna inwestycja na pograniczu Woli i Bemowa, stworzona z myślą o tych, którzy cenią komfort, estetykę i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flory

Oleandrów,Warszawa

11 000 zł96 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jedyny taki adres na mapie warszawy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalny apartament po remoncie, tuż obok Łazienek Królewskich, przy malowniczej ulicy Flory, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

8 000 zł103 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku przy ul. Sikorskiego 11. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe (gocław) ul. Mikołajczyka 2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Zielona,Warszawa

637 000 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1958 roku, położonej w zielonej, spokojnej części Pragi-Południe, w modnym i coraz bardziej docenianym Grochowie-ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 170 000 zł42 m² 27 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

1 307 320 zł90 m² 14 525,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum Warszawy, albo z Mokotowem? Sprzedajemy mieszkanie 4 pokojowe na ostatnim piętrze w nowym bloku. To osiedle zlokalizowane w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sielce,Warszawa

9 000 zł108 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 108,6 m , położony w prestiżowym budownictwie w doskonałej lokalizacji, tuż przy Łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

500 000 zł37 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam Do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie na Targówku ul. Św. Wincentego. Zadbany wystrój oraz meble (wliczone w cenę, również agd), dają możliwość wprowadzenia się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

799 000 zł72 m² 11 051,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do prezentacji niezwykle przyjemnego mieszkania na poddaszu kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie ma powierzchnię 72,3 m2 w obrysie ścian, 57,3 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Czechowice,Warszawa

598 000 zł44 m² 13 560,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą przy ulicy Górna Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Rakowiec,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m położone na 4 piętrze czteropiętrowego budynku (bez windy), przy ul. M. Nowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:22/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! In English please read below! Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie składające się z 4 pokoi ( 3 pokoje plus salon połączony z kuchnią oraz dwie łazienki i garderoba ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Solipse,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na zamkniętym bezpiecznym osiedlu przy ul. Zapustnej w Warszawie. Bardzo dobrze z komunikowane z resztą miasta. Mieszkanie: - 60 m2, - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

1 053 000 zł54 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 i wysokości 2,65 m2 w budynku z 2015 r. deweloper develia S.A. przy ul. Fort Wola 12. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 630 zł24 m² 111,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a balcony with a private garden Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja w centrum dzielnicy zapewnia znakomity dojazd zarówno samochodem, autobusem czy metrem (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 2025-10-11! Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i mp przy ul. Łagowskiej 2 w Warszawie (bemowo Górce). Nieruchomość: powierzchnia: 46,4 m . Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ciche, jasne i przestronne mieszkanie 45 m kw. (2 pokoje), z pięknym widokiem, zlokalizowane przy ulicy Bryły na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz; mieszkanie 4-pokojowe Z oddzielną kuchnią, balkonem I ogródkiem! W cenie najmu M-ce postojowe przy budynku, na zamkniętym terenie; brama na pilota! najem okazjonalny! Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

4 800 zł72 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Luksusowe, przestronne mieszkanie 72m2 na ostatnim 3 piętrze. Jasne, sypialnia, salon kuchnia połączona z jadalnią i tarasem widokowym - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu apartamentu o najwyższym standardzie, zlokalizowanego na Starym Mokotowie. Apartament usytuowany jest w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. German

Żoliborz,Warszawa

2 970 000 zł101 m² 29 318,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Elegancki i wyjątkowy loftowy apartament wykończony w wysokim standardzie w inwestycji przy ul. Anny German. Zamknięte, monitorowane osiedle splace z ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

8 500 zł140 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 140 m , znajdujący się w dzielnicy Włochy, przy ul. Czereśniowej. Do wynajęcia od zaraz!.