dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł67 m² 19 288,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim, szóstym piętrze na eleganckim, zadbanym osiedlu Apartamenty Saska nad jeziorem na warszawskim Gocławiu, oddane do użytku w 3. kwartale 2016 r. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

988 000 zł56 m² 17 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Unikalna oferta! mieszkanie 55,8mkw przy parku szczęśliwickim, ogródek, naziemne miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

3 300 zł46 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy ul. Anielewicza 27 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa - w bezpośrednim sąsiedztwie metra Kabaty oraz terenów rekreacyjnych Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 590 zł43 m² 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Duży taras | W sercu Powiśla I Metro I Recepcja I Garaż ****** apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

553 000 zł27 m² 20 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

PL | eng version below Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka usytuowana na Pradze Północ. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, które szukają wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

1 229 000 zł56 m² 21 907,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na zachodnią panoramę Warszawy - możliwość aranżacji według własnego stylu. Uwaga: zdjęcie kuchni, sypialni oraz salonu to wizualizacje na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

935 000 zł49 m² 19 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Mołdawskiej 4 w Warszawie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 35 m , z balkonem i miejscem postojowym - dostępne do wynajęcia od zaraz! Nowy blok, 1 piętro W pełni wyposażona kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

2 550 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Warszawa Wola 42.5 m2 dostępne od zaraz - 2550 zł Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na nowopowstałym osiedlu Develia na Woli - ulica Fort Wola 12C. Oferta bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wykończ mieszkanie zgodnie z własnym pomysłem! Windy wymienione w 2025 roku Świetny widok z 9 piętra Duża ilość miejsc parkingowych Dostępne również dla osób kredytowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Moczydło,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 690,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne 2 pokoje przy Parku Moczydło | wysoki standard | Metro Księcia Janusza Na sprzedaż przytulne, wyjątkowo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 230,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentuję 2-pokojowy apartament z widokiem - Osiedle Sakura (ursynów/mokotów) Przy zakupie gotówkowym możliwy rabat - 3%! Na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowym Osiedlu Sakura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal po generalnym remoncie (wykończony w nowoczesnym stylu) składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

380 000 zł20 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Komfortowa kawalerka 20 m | Dolny Mokotów | gotowa do wprowadzenia | idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 20 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

779 000 zł58 m² 13 524 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 znajdujące się na parterze w 6-piętrowym apartamentowcu przy ul. Przasnyskiej 6 na osiedlu Modern.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł53 m² 23 962,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pośrednicy tylko ze swoim klientem (ja nie podpisuję umów). Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z prywatnym ogródkiem, garażem i komórką. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł43 m² 91,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni około 43m2 na granicy Żoliborza i Śródmieścia - rejon bardzo popularnego osiedla Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

779 999 zł65 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,80 m2 położone na Zielonej Białołęce niedaleko Parku Magicznego. 10 min do Stacji Metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 129 999 zł48 m² 23 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkani zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik składające się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - tarasu Funkcjonalny, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 670,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

43 m kw, 2 pokoje, balkon + garaż / ursus Doskonała lokalizacja: ulica Posag 7 Panien w modnej części Ursusa. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w nowoczesnym budynku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybitwy

Imielin,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 823,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 50,44 m z tarasem oraz prywatnym ogródkiem o powierzchni około 16 m . Na tę powierzchnię składa się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 332,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz mieszkania 2-pokojowego, które ma **komfortowy metraż, balkon i otwartą przestrzeń za oknem**, ta oferta może być dobrą propozycją. Mieszkanie ma **56,9 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Za Żelazną Bramą,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 54,61m2 zlokalizowany w Warszawie na Woli. Osiedle " Za Żelazną Bramą " , budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy przy brukowanej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Praga Północ | 2 pokoje | blisko metra Dworzec Wileński | po remoncie | 38 m najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Brechta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu La Lumiere gotowe do wynajęcia. Położone jest znakomicie wewnątrz osiedla, gdzie jest bardzo cicho i piękna zieleń wręcz wchodzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

930 000 zł62 m² 14 947 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* rezerwacja * Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym położone w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy - Ursus Szamoty. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

1 370 000 zł73 m² 18 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia od właściciela. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się w sprawie pośrednictwa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści ani zdjęć ogłoszenia. Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Lizbońskiej. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem przy Elektrowni Powiśle - Powiśle, 84 m Zapraszam do wynajęcia eleganckiego apartamentu o powierzchni 84 m , położonego na 1. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Marywilskiej 71 w Warszawie. Lokal posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy na bliskiej Woli (nowolipki 28). Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: sypialni: - łóżko podwójne - 3 komody - półka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalny lokal na wynajem. 3 niezależne pokoje, warszawa Włochy. Lokalizacja, która oszczędza Twój czas ul. 1 sierpnia (pogranicze Ochoty i Włoch) to adres gwarantujący świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 682,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.