dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

609 000 zł37 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 37m2, z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na modnej Starej Pradze za 609000 zł. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, jasne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie przy ul. Branickiego/róg Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 700 zł76 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,10 m , dwustronne, jasne i funkcjonalne, położone na trzecim piętrze budynku przy ul. Zgrupowania Żmija w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 938,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Blisko Śródmieścia | Stara Ochota - ul. Kopińska Mieszkanie dla kogoś, kto ceni bliskość Śródmieścia oraz wygodny dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

3 860 zł55 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia wysokie na 3 metry, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1937r. o powierzchni 55m2 w budynku zlokalizowanym na warszawskim Śródmieściu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 504,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowana nieruchomość to eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,34 m , położone na parterze budynku przy ul. Kierbedzia na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 600 zł56 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 na 3, ostatnim piętrze narożne wraz z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Pieskowa Skała 1 na warszawskim pograniczu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 335 380 zł77 m² 43 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

949 000 zł62 m² 15 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 100 zł59 m² 69,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m w nowoczesnym apartamentowcu z 2015 roku na Mokotowie, w pobliżu Westfield Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifraterska

Staromiejskie,Warszawa

2 950 000 zł120 m² 24 644,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Z garażem przy ogrodzie krasińskich idealne dla rodziny Świetna lokalizacja | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widoczna

Anin,Warszawa

3 150 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Garaż | 3 min pkp | Gotowe do wprowadzenia Warszawa Wawer - Anin | ul. Widoczna 65a Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Warszawy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł79 m² 12 666,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 78,87m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł61 m² 27 782,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Rezerwacja Śródmieście | Kamienica | Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a Mieszkanie o powierzchni 60,83 m , 3 pokoje, 1 łazienka, duży taras, piwnica. Ostatnie piętro w budynku. Atuty: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

620 000 zł29 m² 21 379,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 29 m zlokalizowane na osiedlu Miasteczko Nova Ochota. Atuty lokalizacji: - szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 000 zł55 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 898 000 zł160 m² 18 082 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1963

Lokal powstał z 3 mieszkań - kawalerki oraz dwóch mieszkań o powierzchni 65 m2, które zostały połączone. Obecnie posiada status lokalu niemieszkalnego na jednej księdze wieczystej. Daje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które przeszło generalny remont, co sprawia, że jest gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów finansowych. Ciche, jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,24 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2004 roku , przy ul. Widawskiej w dzielnicy Bemowo. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

629 000 zł41 m² 15 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą w stanie do remontu, zlokalizowane niedaleko Sadów Żoliborskich (odległość: 1 km). Nieruchomość o powierzchni 41 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł45 m² 21 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o łącznej powierzchni 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł77 m² 14 300,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie położone przy ul. Jana III Sobieskiego 102 oraz składa się z trzech pokoi. Na dokładnie 76,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

5 600 zł85 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ursynów - nowe mieszkanie w nowym budynku. Składa się dwóch sypialni; pokoju z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym i dwóch łazienek. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

6 000 zł58 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem. Mieszkanie 58m2, ogrodowa, centrum. Taras Nowy kameralny apartamentowiec. Mieszkanie: powierzchnia 58m2, piętro 3, ostatnie Mieszkanie składa się z: - hall z szafami w zabudowie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

869 000 zł57 m² 15 245,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 2/4 bez windy w budynku z 1999r. przy ul. Paca, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, dla 2 par lub dla firmy. Małe zwierzęta mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukiska

Praga-Południe,Warszawa

1 790 000 zł75 m² 23 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate przedstawia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bokserskiej na Mokotowie. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

1 249 000 zł76 m² 16 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, garderob o powierzchni 76,31 m na kameralnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Targówku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe studio, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa wola - Ul. Redutowa| nowy apartamentowiec Z windą | zupełnie nowe studio | nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 390 000 zł93 m² 25 760 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home Opiekun oferty: numer Licencji : 31571 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaproponować Państwuj na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wyszogrodzkiej na Warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

708 000 zł48 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł65 m² 22 989,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 65,03 m2, położony na 5. piętrze budynku apartamentowego z 2014 roku. To przestrzeń, która łączy nowoczesny styl, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Muranowie, o powierzchni 69 m, przy ul. Nalewki 8, w Warszawie. Budynek z 2000 roku, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

885 000 zł55 m² 15 954,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogródkiem Miasteczko Wilanów 55 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m2 , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 599 zł27 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij