dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł67 m² 20 149,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Warszawa, mokotów, sielce, ul. Czerska Ekskluzywne mieszkanie w apartamentowcu przy Łazienkach Królewskich Garaż i komórka wliczone są w cenę mieszkania 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

629 000 zł25 m² 24 861,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Nowa, używana zaledwie 2 lata, wykończona w podwyższonym standardzie kawalerka na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom Development Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocławek,Warszawa

830 000 zł60 m² 13 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia - w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 700 zł31 m² 88,26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, położone przy ul. Stryjeńskich 19 na warszawskim Natolinie. Lokal o powierzchni 30,59 m znajduje się w budynku z windą z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 450 000 zł73 m² 19 781,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam jasne, przytulne mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal o powierzchni 44,4 m składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne trzy pokojowe mieszkanie urządzone W nowoczesnym przytulnym stylu Przestronne wnętrze z klimatem | 2 łazienki | 2 balkony | Przyjazne dla zwierząt | Komunikacja z centrum 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł33 m² 93,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, ul. Szeligowska 35 o powierzchni 33 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu zamkniętym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie do adaptacji w świetnie skomunikowanej i zielonej okolicy na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy apartament o powierzchni 80 m z tarasem i ogródkiem na granicy z Warszawą. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

815 000 zł49 m² 16 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,4 m, położone przy ul. Spalskiej (sadyba, mokotów), w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, w pełni wyremontowanej dwustronnej 3-pokojowej nieruchomości, położonej na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Warszawa

Wyględów,Warszawa

4 900 000 zł145 m² 33 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta w przygotowaniu eko park | pole mokotowskie | 145 m | taras | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 145 m , położony na prestiżowym osiedlu Eko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł47 m² 30 738,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2020 roku w eleganckiej inwestycji Holm House przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 164,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na zamkniętym osiedlu Cybernetyki 17 przy ul. Komputerowej 7a na Mokotowie, to propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

5 950 zł69 m² 86,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów | 69 m | balkon | miejsce postojowe w cenie | cisza, światło i miejski wdzięk Są adresy, które po prostu są wygodne. I są takie, które mają styl. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje przy metrze Bemowo | oddzielna kuchnia | balkon z zielenią Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Funkcjonalny układ i pełne umeblowanie. Dostępne od zaraz. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

5 900 zł62 m² 94,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany, świeżo odmalowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Włochy,Warszawa

2 041 zł19 m² 108,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 16,3 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal wynajmowany z komórką lokatorską o powierzchni 2,5 m2. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych na warszawskiej Woli przy ul.Żelaznej. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Las Bielański,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 10 i 16 m2, osobna widna kuchnia 7 m2, łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przy wjeździe na osiedle duży market Stokrotka oraz pasaż handlowo-usługowy (restauracje, piekarnia, cukiernia, sklepy, kosmetyczka, fryzjer, solarium, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Racjonalizacji 7 na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 44,87 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

525 000 zł26 m² 19 886,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 26,4 m2 zlokalizowane na Woli przy ulicy Anielewicza 23. Mieszkanie świetnie nada się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Celulozy

Zatrzebie,Warszawa

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

PL | eng version below Na sprzedaż dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie w Wawrze. To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi lub osób, które cenią przestrzeń i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 650 000 zł133 m² 19 951,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży nieruchomości lex nieruchomości marta kosmowska Tel. Na sprzedaż przestronne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 132,82 m , zlokalizowane przy ul. Słomińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

4 350 000 zł140 m² 31 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Solec,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 928,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje Powiśle | ul. Solec | balkon | 36,2 m | inwestycja | Warszawa Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - Powiśle, ul. Solec 79a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Czerniaków,Warszawa

1 339 000 zł67 m² 19 985,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim piętrze na skraju mokotowa I wilanowa Miejsce parkingowe | Piękny widok z południową ekspozycją | Umeblowane | Basen, sauna i siłownia | Możliwość umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 079 000 zł91 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Warszawy To mieszkanie robi wrażenie już od pierwszej chwili - z okien i balkonu rozpościera się widok na centrum Warszawy, w tym Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Dolny Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł124 m² 16 048,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestrzenny, jasny apartament 4 - pokojowy, o powierzchni 124 metrów, z 2 balkonami, położony na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Dolny Mokotów, ul. Bobrowiecka. Dolny mokotów |.