dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 299 000 zł62 m² 20 951,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: krótko: oferujemy 62-metrowe mieszkanie na Żoliborzu, 3 pokoje, garderobę, obszerny balkon, 5. piętro w kameralnym apartamentowcu z recepcją. : dla kogo? Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo funkcjonalny i cichy apartament na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie dostępne od zaraz Apartament mieści się na parterze w siedmiopiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herbu Szreniawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 88 m2 - Odświeżony. Wysoki Standard Wykończenia - Miasteczko wilanów - Branickiego / Sarmacka / Herbu Szreniawa Oferujemy na wynajem przestronny, świeżo wyremontowany 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem parkingowym na zamykanym podwórku w Śródmieściu tuż przy pl. Bankowym. Doskonała lokalizacja, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

3 950 zł34 m² 116,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 34m2, piętro 5/6 z windą, przy ul. Komputerowej, mokotów, służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3 950 zł + 480 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 300 zł78 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przestronny, 3-pokojowy apartament o pow. 78 m2 w prestiżowej inwestycji Eco Park przy ul. Chodkiewicza / Górny Mokotów apartament mieści się na IV piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Służew,Warszawa

1 358 000 zł77 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 2007, cegła Ekspozycja wschodnia Świetny punkcie komunikacyjnym: 3 min. pieszo od stacji metra Wilanowska, 5 min. do pętli autobusowej i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednio przez dewelopera > bez prowizji I bez podatku pcc Białołęka, brzeziny przy skrzyżowaniu ul. Ostródzkiej i Małego Rycerza 50,1 m2 | stan deweloperski | klucze gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

803 000 zł47 m² 16 962,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w Warszawie, które łączy nowoczesność z doskonałą lokalizacją? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,34 m , zlokalizowane na Bemowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł56 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,2 m2 zlokalizowane przy ul. Czarnomorskiej na Mokotowie. Miejsce parkingowe - w cenie najmu. Na powierzchnie składają się 3 osobne pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Sady Żoliborskie,Warszawa

730 000 zł56 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Żoliborz - Sady Żoliborskie. Rozkładowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w trzecim piętrze w czteropiętrowym w budynku bez windy. Na powierzchnię 56 mkw składa się: salon (18,2 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/ru Bez prowizji! Wynajmę bardzo ładne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Geodetów. Z okien mieszkania rozpościera się szeroki widok na park Szczęśliwicki i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

564 000 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Targówek - Bródno ul. Łojewska | autobusy 180 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 47 m2 | dwustronne na przestrzał wschód-zachód | 3 pokoje + osobna kuchnia z oknem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

627 000 zł31 m² 20 225,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie spełnia warunki programu Bezpieczny Kredyt 2% Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Termin oddania - II kw 2024r. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

4 400 zł61 m² 72,54 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,66 m2 zlokalizowane na Żoliborzu. Lokal znajduje się na 10 piętrze w 13-piętrowym budynku z 2005 roku. W odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

995 000 zł58 m² 17 214,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10-cio piętrowym budynku przy ulicy Jana Sebastiana Bacha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Ursynowie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej. Nowsze budownictwo, windy. Bardzo zadbane dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

11 500 zł55 m² 209,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / jedyny W swoim rodzaju nowoczesny apartament wśród wieżowców budynek: apartament mieści się w budynku Rezydencja Konrad na 3 piętrze.Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 7 min Ekspozycja wschodnio-zachodnia Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, toaletę, przedpokój Balkon 12 m Pokoje: 10 m, 11 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Kawalerka do wynajęcia na Mokotowie przy Alei Niepodległości na wysokości metra Racławicka. Doskonała lokalizacja Winda 10 minut do centrum Komórka lokatorska Blisko Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

710 000 zł53 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10m2 w cichej i spokojnej okolicy na Stegnach. Mieszkanie jest niezwykle rozkładowe, z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mirów,Warszawa

1 530 000 zł105 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować państwu lokal mieszkalny na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Łuckiej. Rokład pomieszczeń - 3 pokoje - kuchnia z jadalnią - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 700 zł72 m² 134,72 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: bliska Wola, ul. Grzybowska 37 Odpowiednie dla: - lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie wysoki komfort życia. Zalety: prestiżowy budynek który jest w samym centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

4 200 zł61 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Rybałtów na Ursynowie (kabaty). Nieruchomość ma 61 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście Południowe,Warszawa

6 026 900 zł313 m² 19 244,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować państwu apartament z tarasem przy Alei Szucha, w najpiękniejszej części Śródmieścia. Standard Oferowana nieruchomość znajduje się na 6, czyli ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

673 000 zł48 m² 13 936,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji warszawskiego ursynowa przy ulicy Stanisława Kazury. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, o powierzchni 48,29 m2. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

798 000 zł49 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na cichym osiedlu ze świetnym dostępem do infrastruktury. Możesz wejść i od razu zamieszkać - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wilanów,Warszawa

1 710 000 zł91 m² 18 791,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym eleganckim apartamentowcu o wysokim standardzie z 2010 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

1 299 000 zł130 m² 10 021,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy część domu - dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie, położone w ul. Kądziołeczki 50, zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym życiu kilkuosobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni na Ochocie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na kameralnym osiedlu z lat 70tych, otoczony zielenią oraz pawilonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku z 2022 roku. Budynek na ulicy Nałęczowskiej 33 lokalizowany na pograniczy Mokotowa i Wilanowa (sadyba) Salon połączony z aneksem kuchennym i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

14 900 zł74 m² 201 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament z dwoma balkonami na ostatnim piętrze w Elektrowni Powiśle, gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja: jedna z najładniejszych lokalizacji w Warszawie - Elektrownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

743 600 zł52 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z przynależnym około 35-metrowym, ogrodzonym ogródkiem na warszawskim Bemowie tuż przy Parku Górczewska. Mieszkanie mieści się na parterze w 3 piętrowym kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 454,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

English version below: metro Słodowiec 48m - 2 pokojowe Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży na wyłączność dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29 m2. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 76m2, piętro 8/14 z windą, w budynku z 1998r. przy ul. Orzyckej, mokotów Służew. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

646 000 zł31 m² 20 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023