dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

8 500 zł140 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 140 m , znajdujący się w dzielnicy Włochy, przy ul. Czereśniowej. Do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

460 000 zł26 m² 18 039,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Włodkowica 9, osiedle Nova Viva Garden 4 Victoria Dom przystanek autobusowy 300 m | tramwaje 1 km | dojazd komunikacją do metra Bródno 12 min (3,7 km) > 25,5 m2 > 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

440 000 zł20 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka na Mokotowie. Idealna propozycja na start. Doskonała zarówno do nabycia w celu zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych jak i zakupu inwestycyjnego. Gotowa do wprowadzenia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

17 000 zł118 m² 144,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, jasny apartament na wynajem na Powiślu, w nowoczesnej inwestycji Tamka 29, tuż przy Muzeum Frederyka Chopina, elektrowni Powiśle i Stacji Metra Centrum Nauki Kopernik. Apartament: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

2 818 000 zł111 m² 25 495,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110,53 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na osiedlu splace Park na Żoliborzu, przy ulicy Rydygiera 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

900 000 zł57 m² 15 734,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w doskonałej lokalizacji - na pograniczu Woli i Śródmieścia. To świetna propozycja zarówno dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

698 000 zł37 m² 18 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie bez czekania! Na granicy Woli i Bemowa. W pobliżu ul. Górczewska, dywizjonu 303, radiowa, wrocławska. Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie w inwestycji gotowej do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

3 850 zł54 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na zielonym osiedlu- zaraz przy parku Olszyna. Świetna komunikacja- tramwaje, autobusy i 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

945 000 zł63 m² 15 071,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blisko stacja metra Służew, linie tramwajowe i autobusowe. W bliskiej okolicy przedszkole, szkoła, szpital, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

704 000 zł45 m² 15 644,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 630 zł24 m² 111,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem z ogródkiem Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stary Mokotów,Warszawa

6 500 zł72 m² 90,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 72 m , Stary Mokotów apartament z dostępem do basenu, sauny i siłowni Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 72 m , położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

11 000 zł107 m² 102,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, dwupoziomowy apartament na żoliborzu artystycznym 3 sypialnie + gabinet | 2 łazienki | Prawie 6 metrów wysokości w salonie | Ostatnie piętro | Południowo-zachodni taras z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 44,6 m składa się z: salonu (16,8 m ) z wyjściem na balkon (wystawa południowa doskonałe nasłonecznienie) Sypialni (9,6 m ) Funkcjonalnej kuchni (4,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 000 zł79 m² 63,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie umeblowany i wyposażony apartament przy ul. Cybernetyki. Rozkład: dwie przytulne sypialnie mieszczą wygodne, duże łóżka. W przedpokoju jest pojemna garderoba. Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 490 000 zł44 m² 33 672,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż Unikatowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Seydenbeuthela i Siberblasta ul. Nowogrodzka 40, warszawa * Prestiż Historia Inwestycja * Wyjątkowy apartament o powierzchni 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2007 roku, położonym na Warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

4 800 zł78 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem || 78 m 2 || 2 pokoje || łazienka z wanną i prysznicem || garderoba || balkon || pierwsze piętro || zadbana kamienica || ciche Komfortowy przestronny apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 867 830 zł81 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie, które znajduje się w modnej części Warszawy, na Bliskiej Woli. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 170 000 zł75 m² 15 687,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym wybudowanym w ramach projektu "lazurowa Przystań" przy ulicy Sterniczej 127 na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursusie przy ul. Edwarda Habicha. Układ: mieszkanie o powierzchni 65 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 300 zł59 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Targówek przy metrze! - stacja Metra Trocka 150metrów, - sklep Topaz 150metrów, - park 300matrów, - bazarek 150 metrów, - szkoła 200 metrów, - przedszkole 200 metrów, - LIDL 850metrów, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sady Żoliborskie,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na Warszawskim Żoliborzu obok Parku Sady Żoliborskie Brief Jasne mieszkanie z ekspozycją południowo-zachodnią i widokiem na zieleń. Wszystkie instalacje zostały wymienione. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł58 m² 20 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - tuż przy wejściu do Parku Łazienkowskiego. To miejsce, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł77 m² 84,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym sercu Warszawy tuż obok Parku Łazienkowskiego oraz Placu Zbawiciela. Nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

684 000 zł44 m² 15 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji od kupującego! Jeżeli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś. Oferuję nowocześnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Surowieckiego

Ursynów Północny,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85m2 położone na Ursynowie przy ul. Surowieckiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na strzeżonym osiedlu. Budynek Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w budynku przy ken 50, m od metra Kabaty, pod blokiem siłownia plenerowa, blisko Las Kabacki. Powierzchnia mieszkania 40 m, dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jest zarezerwowane. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, gdy mieszkanie ponownie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolkowa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do klimatycznego i wyjątkowego mieszkania we współczesnej, pełnej życia okolicy. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Metro Point (ul. Karolkowa) i jak sama nazwa wskazuje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

499 000 zł25 m² 19 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią i łazienką, idealna dla singla, pary lub pod inwestycję. Niewielka, ale ustawna przestrzeń zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

919 000 zł51 m² 18 019,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie po remoncie. Cena obniżona. Informacje w treści. Prymasa Augusta Hlonda 10 C | Ostoja Wilanów To nie jest oferta dla biur nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

725 000 zł37 m² 19 722,50 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 11. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

494 618 zł37 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Rembertów, przy ulicy Chełmżyńska. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł61 m² 15 905,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty tel. Przestronne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie na Pradze Północ tuż przy pełnej historii ul. Szwedzkiej. 61,3 m w świetnie skomunikowanej z resztą Warszawy lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Powiśle-Solec,Warszawa

1 995 000 zł62 m² 32 177,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przestronne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w parku na Powiślu! Wyremontowane, starannie wykończone 3-pokojowe mieszkanie w parku na Powiślu. Wyjątkowa lokalizacja, zaciszne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

949 000 zł73 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne, ciche, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej. Zadbany budynek, okna pcv, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

35 000 zł187 m² 187,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartemnt W rezydencji emilii plater Doskonała lokalizacja | 3 sypialnie | 2 miejsca postojowe w garażu | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład I standard: na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł93 m² 20 235,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowy, niepowtarzalnie urządzony 4-pokojowy apartament usytuowany w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Mokotowa. Apartament zaprojektowany został w niezwykle przemyślany.