dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

1 888 000 zł84,61 m² 22 314,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament 4-pokojowy z 2018 roku, położony w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy na Pradze Południe, przy ul. Żupniczej.

Szczegóły ogłoszenia

964 425 zł58,45 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 37,97 m | 2 Pokoje | Balkon 3 m | 3 piętro Wawer | Przy lesie | 0% pcc | Bez Prowizji Zaprojektowano zaledwie 15 apartamentów na 4 kondygnacjach w unikalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

973 145 zł40,42 m² 24 075,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Floor z widokiem - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Stan Deweloperski Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl Służewca z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 400 zł42,60 m² 18 201,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie vis-à-vis Parku Górczewska w Warszawie to strategiczna decyzja inwestycyjna i lifestyle owa. Park Górczewska nie jest tylko terenem zielonym, ale centrum kulturalnym Bemowa. Kluczowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 650 000 zł73 m² 22 602,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament z charakterem w centrum Warszawy | 73 mkw | garaż | możliwość 3 pokoi Nie wszystkie mieszkania są podobne i to jest jedno z nich. Na sprzedaż przestronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł108,10 m² 11 924,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard budynku S8 Wykończenie wnętrza dostępne w ofercie Projekt wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą, która harmonizuje z zabudową okolicy. To architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł85 m² 28 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , położone na 1 piętrze budynku z 2008 roku na Mokotowie, ul. Bruna 9.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł34,94 m² 44 361,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dp sprzedaży Luksusowy 2-pokojowy Apartament na Powiślu Inwestycja "flisak" Opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowy apartament wykończony pod klucz Ursus, ul. Śmigielska 2, dostępny od sierpnia 2026 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu nr 17, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 504 zł95,93 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 95,93 m2 w wyjątkowym, apartamentowcu zaprojektowanym przez Jacka Lenarta. Lokalizacja: kameralna zabudowa i świetna infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł50,63 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 913 zł42,56 m² 15 434,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Warszawskich Szamotach w dzielnicy Ursus tuż przy stacji pkp Ursus Północny. Mieszkanie kupujesz od dewelopera - bez podatku 2%pcc czy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 900 zł100 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,50 m² 15 436 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie Burynek z 1991r Rama H Ekspozycja południowo-północna Balkon 5,5 m Piwnica 8 m Graż wolnostojący dodatkowo płatny dodatkowo 70 tyś pln,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł147,30 m² 16 972,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji więcej szczegółów pod numerem telefonu   IV i V piętro; 1 sąsiad na klatce poziom I Salon z hallem 43,2m2 Pokój 15,3 m2 Kuchnia 9,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł61 m² 14 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61 m | 3 Pokoje | Balkon 7,5 m | 1 Piętro Nowy Mokotów ul. Antoniewska (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł32,89 m² 24 901,19 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny mieszkanie inwestycyjne 32,89 m w luksusowej inwestycji Royal Tulip przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Gwarantowana atrakcyjna stopa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 000 zł207 m² 36 473,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spektakularny penthouse z czterema tarasami przy Łazienkach Królewskich - Iwicka Residence, mokotów Z przyjemnością prezentujemy unikalny, przestronny apartament w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł57 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | 57 m | Ursus, ul. Skoroszewska | balkon | garaż | komórka Na wynajem funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł36 m² 16 388,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane w kwietniu 2026! System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł41,60 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie typu studio zlokalizowane w sercu Miasteczka Wilanów. To propozycja idealna zarówno jako wygodne, nieduże biuro, jak i jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

3 028 zł28,18 m² 107,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł33,71 m² 21 803,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze na Wawrze w apartamentowcu z 2007r. bez windy. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 000 zł62,67 m² 26 216,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W pepper house! Atrakcyjny apartament w nowym budownictwie na Pradze-Północ, osiedle Bohema! Atuty nieruchomości: - w pobliżu supermarkety i sklepy - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 942 710 zł185,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł90 m² 17 211 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja górny mokotów, ul. Bukowińska Jedna z najlepszych lokalizacji Warszawy Mokotów Ksawerów, tuż przy metrze Wilanowska Oferujemy przestronne 4-y pokoje, wyjątkowe 89,22 m, obecnie 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł80,10 m² 17 977,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie z imponującymi tarasami na Warszawskim Bemowie. Nieruchomość jest położona na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 33 m2 przy ul Omulewskiej 26, na Pradze Południe (przecznica ul. Grochowskiej, w pobliżu ch Szembeka). Mieszkanie dostępne od zaraz. Dla sympatycznego singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł41,05 m² 22 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów ul. Marzycieli Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Spokojny Mokotów dewelopera yit Development > 41,05 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł46,64 m² 21 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z windą z 2014 roku budowy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł56 m² 119,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. 56m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Taras na dachu | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 37 m | Praga-Północ | ul. Stefana Okrzei | winda, ochrona, garaż podziemny Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 893 zł40 m² 17 997,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł57,12 m² 18 032,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni **57,12 m **, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji **krakowska Vita** przy al. Krakowskiej 279 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 288 zł34,69 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców Niskie koszty utrzymania - eco budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła,.