dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Koszykowej 82b (wejście również od Oczki) na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł45,21 m² 115,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do najmu mieszkania na Domaniewskiej 47a lokalizacja Mieszkanie jest idealne dla pracowników pobliskich biurowców zwanymi "mordorem". W okolicy znajdziemy wszystko co potrzeba -.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł198,40 m² 17 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni 198,4 m , idealny dla dużej rodziny lub osób, które potrzebują komfortowej przestrzeni do życia i pracy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł85,70 m² 93,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ostatnim 6 piętrze, winda dojeżdża do 5 piętra. przedpokój szafy wnękowe, kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, łazienka i toaleta wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

880 000 zł41,94 m² 20 982,36 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Luksusowy apartament klasy premium z widokiem na Warszawę, który robi wrażenie | 23 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł27,10 m² 26 900,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Powiślu, przy ulicy Dobrej. Kawalerka o powierzchni 27,10 m2. Duży ustawny pokój z wnęką, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł61 m² 17 950,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tytuł: eleganckie 3 pokoje przy Łazienki Królewskie cisza i zieleń Mokotowa Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone przy ul. Melomanów.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł150 m² 24 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkowy 4-pokojowy penthouse w samym sercu Miasteczka Wilanów. Nieruchomość Apartament o powierzchni 150 m składa się z nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji od Najemcy. Gustownie wykończony, dwupokojowy, przestronny apartament, doskonale zlokalizowany na trzecim piętrze w prestiżowym budynku Atelier Residence. Nieruchomość klimatyzowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł66,30 m² 21 855,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln) system smart-home.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Eng below Zapraszam do zakupu mieszkania, o powierzchni 27,60 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych lokalizacji w stolicy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,70 m² 21 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością proponujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 41,7 m2, położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 7 - w samym sercu tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie położone w malowniczej i prestiżowej Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,40 m² 10 912,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje | Białołęka | Aluzyjna | zielona okolica Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym. Warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna 25f Dwupokojowe mieszkanie Metraż: 50,4 m Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł76,94 m² 129,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 01.09 Ekskluzywny, 76-metrowy apartament w sercu prestiżowej ul. Mokotowskiej Wyjątkowy apartament łączący historyczny urok z nowoczesnym komfortem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,31 m² 16 509,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To może być dokładnie to, czego potrzebujesz. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł93 m² 19 247,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 pokoje na parterze z 40m2 ogródkiem i 10m2 tarasem. Design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57 m² 14 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa Bielany, ul Słodowiec - 57 m / 3 pokoje + balkon + piwnica / przy metrze We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego i ustawnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronne mieszkanie / prestiżowa przestrzeń biurowa Na wynajem wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 110 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł81 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznaj wyjątkową ofertę - nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z 1995 roku, po gruntownym remoncie, usytuowane przy ul. Ptasiej 4. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł36,40 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł45,80 m² 15 043,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł27,45 m² 21 056,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł67,71 m² 17 648,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe i estetycznie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m , usytuowane na ostatnim 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

953 353 zł30,61 m² 31 145,13 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Chcesz zainwestować w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie powierzchni 30,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł91 m² 126,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W samym centrum Warszawy, w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej 4, oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 91 m2. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o osobach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,12 m² 22 071 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesność Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Koszykowej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy. Tutaj każdy dzień zaczyna się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54,73 m² 18 819,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 784 zł58,68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,15 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł57,70 m² 17 764,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe , dwustronne, południowe z ogródkiem i balkonem bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł43 m² 20 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Magellana 60 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 3 m2 | piętro 2 | budynek z 1981r. | balkon typu loggia > 500m stacja metra Imielin >.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 600 zł58 m² 22 113,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Na sprzedaż niezwykle atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mennica Residence przy ulicy Waliców 11. To propozycja dla osób ceniących wysokie poczucie estetyki, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł55 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3 pokoje, 55 m , Mennica Residence Ul. Waliców 11, wola/śródmieście Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 55 m , położony na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł53,80 m² 16 338,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Przedstawiam Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,8 m, usytuowane na wyższym parterze 3-piętrowego bloku z 1966 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,28 m² 32 639,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.28 m2 I Blisko centrum I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.*.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,50 m² 14 293,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Targówek-Bródno ul. Suwalska 5 > stacja metra Bródno 300 m od klatki > przystanki autobusowe 200 m > tramwaje 300 m > bezpośrednio obok budynku Biedronka, bazarek 500 m, kościół 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł96 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy z ekspozycją południowo-zachodnią w cichym i spokojnym zakątku biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc |.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł52 m² 11 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne 52 metrowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Żeglugi Wiślanej 10, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną oraz szlabanem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł44,28 m² 48 554,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas! Na sprzedaż piękny luksusowy apartament w Centrum Warszawy w wyjątkowej inwestycji Rezydencja Foksal na tyłach Nowego Światu tuż przy Trakcie Królewskim. Do dyspozycji.