dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

22,26 €/m²227,34 m² 5 060 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 227,34 m, położony na drugim piętrze kamienicy w Śródmieściu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam lokal wolnostojący Mokotów w obrębie osiedla Sielce. Na sprzedaż oferuję lokal własnościowy, wolnostojący o powierzchni 49 m , położony w świetnej lokalizacji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

77,46 zł/m²77,46 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w kamienicy przy ul. Noakowskiego 12. Wynajem dotyczy części powierzchni w lokalu biurowym, w którym jest inny najemca (pracują 2-3 osoby w trybie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²88 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[podstawowe informacje] Adres: ul. Jana Kazimierza 68, warszawa - Wola Powierzchnia: 88 m2 Rok budowy: 2018 Czynsz najmu: 8 800 pln netto / 1 miesiąc (ważne! Właściciel jest otwarty na negocjowanie stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

77,40 zł/m²102,96 m² 7 969 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia lokal usługowy o pow.103 m 2 , po działalności salonu kosmetycznego przy ciągu pieszym ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - ul. Górskiego, śródmieście Warszawy Na sprzedaż lokal o powierzchni 52,6 m , idealny na biuro lub działalność usługową. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

90,77 zł/m²65 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 65 m2 w ciągu placówek usługowo handlowych. Cena5900,00 zł (netto) + 23% Vat + opłaty eksploatacyjne + opłaty licznikowe (łączny koszt za media to ok. 1300zł brutto).

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ładnie wykończony tani lokal o powierzchni 100m w przyziemiu -1 z 2 niewielkimi oknami plus dodatkowa witryna pod reklamę od ruchliwej ulicy. Ulica Bellottiego blisko Dzielnej, spory ruch.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²807 m² 14 930 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Focus to nowoczesny budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy Alei Armii Ludowej naprzeciwko parku Pole Mokotowskie. Budynek jest podzielony na cztery niezależne części, każda z nich posiada.

Szczegóły ogłoszenia

79,13 zł/m²98,96 m² 7 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z czterech pomieszczeń biurowych w tym 1 typu open space oraz aneksu kuchennego. Układ pomieszczeń można zmienić. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok 75m2 wysokość 4m przy ul Trakt Lubelski Magazyn suchy czysty na poziomie zero. Brama wjazdowa szeroka Nieruchomość znajduje się na zamkniętej posesji. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

404,17 zł/m²12 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia kuchnię 12m2 w modelu delivery dla sektora gastronomicznego. Lokalizacja to dolny Mokotów okolice ul. Puławskiej, idealne miejsce do obsługi dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 €/m²522 m² 7 178 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:tak

Kliwer to 12-kondygnacyjny budynek o charakterystycznej architekturze. Bardzo dobrze zlokalizowany, blisko stacji metra Wilanowska. W pobliżu linie tramwajowe i autobusowy Dworzec Południowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

68 zł/m²18 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biuro o pow. ok 18 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Zaletą oferty jest ;.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²281 m² 2 951 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Budynek biurowy nieopodal skrzyżowania ul. Marynarskiej z ul. Postępu. Powierzchnie w układzie mieszanym, dostępne zarówno biuro z gabinetami jak i open space'y. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²37,88 m² 1 894 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,88 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

82,57 zł/m²109 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy na Pradze Południe! Lokal składa się z: pomieszczenia o pow. 23 m.kw. gabinetu 19 m.kw., pokoju biurowego 43,9 m.kw. pokoju spotkań 16 m.kw. oraz aneksu kuchennego i wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł203,61 m² 9 282,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży bardzo ladny lokal usługowo-hanlowy na Ursynowie, doskonała ekspozycja. Przeznaczenie - handlowe, usługowe, medyczne, edukacyjne, biurowe, na przedszkole Opis lokalu: *powierzchnia 203,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²130 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

111,05 zł/m²65 m² 7 219 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia powierzchnia biurowa 65 m2 na 1 piętrze. 3 pokoje, kuchnia / zmywarka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik / toalety, klimatyzacja, sieć teleinformatyczna, światłowód, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

108,21 zł/m²85 m² 9 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalne biura w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, hotel Hilton i innych prestiżowych budynków. 400m od Metra Rondo Daszyńskiego 1500m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskich poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

37 zł/m²40,55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro 2 pokojowe o powierzchni ok 41 m 2 na terenie obiektu biurowo -magazynowego na Bielanach. Zaletą oferty są ; niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

109,09 zł/m²55 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wykończony lokal o powierzchni 55m znajdujący się sąsiedztwie galerii handlowej Arkadia. Lokal posiada 2 wejścia. Idealny na biuro, beauty, fryzjera, barbera, kancelarię. Lokal pod całodobowym.

Szczegóły ogłoszenia

14,25 €/m²706 m² 10 061 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Budynek Adgar Renaissance Tower usytuowany na Woli w połowie drogi między stacjami II linii metra Rondo Daszyńskiego a Płocka. Budynek oddany do użytkowania w 2001 roku, w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

14,25 €/m²234 m² 3 335 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł15,60 m² 6 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry:) Szukasz garażu? ponieważ męczy Cię już ciągłe szukanie miejsca postojowego? Właśnie znalazłeś! W naszej bazie pojawiła się oferta, która spełnia Twoje oczekiwania! Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 000 zł241,70 m² 15 059,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam biuro Warszawa Mokotów. Dwa połączone ze sobą lokale mieszkalne ( 132 ,3 i 109,4 mkw) wykorzystywane w celach biurowych, położone na drugim piętrze budynku usługowo mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

75 €/m²124,30 m² 9 323 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

59,48 zł/m²116 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia mieszkanie / biuro możliwość usunięcia mebli, pięciopokojowe idealne na biuro gotowa sieć! o powierzchni 116 mkw, składający się z 5 pokoi w tym: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²75,49 m² 6 719 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalne biuro Z widokiem na wisłę W eleganckim biurowcu Przy Wiśle | Reprezentacyjny budynek | Świetna komunikacja | Parking ***** budynek: wisła Plaza to nowoczesny biurowiec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²133 m² 2 394 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym Centrum. W pobliżu przebiegają ulica Marszałkowska, a także Aleje Jerozolimskie. Dodatkowo w sąsiedztwie biurowca znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²19,69 m² 1 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 20 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie .,Sielcach. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł80,30 m² 12 453,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy 80,3 m mintcity, targówek, warszawa Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80,3 m , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu mintcity na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

61,36 zł/m²88 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 88 m2 na I piętrze w biurowcu (warszawa Czechowice). Cena najmu 5400 zł (netto) + 23% vat + opłata eksploatacyjna 800 zł + opłaty licznikowe wg. zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

74,81 zł/m²135 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Z przeznaczeniem na cele biurowe 135 M2 W budynku przy arkadii ul. Słomińskiego dostępny od 1 września budynek: budynek przy Słomińskiego 17 to wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Samodzielny lokal gotowy do pracy dla 9 osób Do wynajęcia w pełni funkcjonalny lokal zlokalizowany na Ochocie, w klimatycznej kamienicy. Lokal jest samodzielny i idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²105 m² 1 575 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 105m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego z oknami i wejściem od strony głównej ulicy. Miejsce na reklamę. Możliwość prowadzenia różnej.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²63 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja i opis Prestiżowa lokalizacja Kamienica Ordynacka przy ul. Okólnik. Neoklasycystyczny budynek sfinansowany przez właścicielkę posesji Księżnę Czartoryską. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²197,55 m² 14 816 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia 197.55m2. Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie. Udogodnienia biura.