Lokal użytkowy, ul. Belwederska

Belwederska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 182 zł/m²
  • 403,54 m²
  • 73 730 zł

Zdjęcie

Kamila Janczewsk...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Belwederska

Belwederska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

182 zł/m²

403,54 m²

73 730 zł

Lokal użytkowy, ul. Belwederska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

182 zł/m² 403,54 m² 73 730 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 73 730 zł (182 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka lokalu: 403,54 m²
  •   winda
  • Rozkład lokalu: piętro 0/8
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta najmu lokalu klasy premium z przygotowaną infrastrukturą medyczną i wykonanym fit-outem.

Do wynajęcia w pełni przygotowany lokal medyczny o powierzchni 403,54 m² oraz wysokości pomieszczeń 3,5 m, zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Belwederskiej na warszawskim Mokotowie.
Lokal obecnie wynajmowany jest przez podmiot leczniczy prowadzący klinikę medycyny specjalistycznej. (...)

Agent

Kamila Janczewska

609 704...

609 704 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

609 704...

609 704 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości