dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

80 zł/m²91,40 m² 7 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Do wynajęcia funkcjonalny i nowoczesny lokal użytkowy, usytuowany na parterze budynku. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²262 m² 4 192 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 262,1 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 251 040 zł111,70 m² 11 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy, idealny dla biznesu - świeżo po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji, z dużym potencjałem komercyjnym. Okazja - pilna sprzedaż, cena ofertowa znacznie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²400 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz w cenie promocyjnej 15000 zł netto do końca marca, powierzchnia biurowo - magazynowa 400m2 (połowa budynku z 2020r) o przeznaczeniu: - usługowym - biurowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

23,50 €/m²219,35 m² 5 155 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 219,35 m2 brutto, który znajduje się na parterze na Woli przy skrzyżowaniu Hrubieszowska a Przyokopowa. Wola Center: -.

Szczegóły ogłoszenia

65,31 zł/m²191,40 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191,40 mkw. ogrodzony zielonym ogródkiem, zaaranżowany z nonszalancją artystyczną i pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł800 m² 4 998,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

110,80 zł/m²162 m² 17 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal biurowy na wynajem, położony w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia, w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z 1911 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

222,58 zł/m²31 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Rondo Daszyńskiego 2b warsaw hub 26 piętro! widok na panoramę warszawy Biuro do wynajęcia Powierzchnia 31m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

52,71 zł/m²70 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 70 m2 zlokalizowany na 2 piętrze budynku (bez windy) w dzielnicy Mokotów - Sadyba. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

79,13 zł/m²41,34 m² 3 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym z portiernią i ochroną 24h z dostępem poprzez karty magnetyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²155 m² 10 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Biuro o powierzchni 155,06 m2 w budynku położonym na terenie kompleksu biurowo-usługowego na Dolnym Mokotowie. Wysoka powierzchnia w industrialnym klimacie, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

91,98 zł/m²11,85 m² 1 090 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu handlowo-usługowego 0.003 o pow. 11,85 m , znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²142 m² 8 236 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²700 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny obiekt handlowo-biurowy z zapleczem magazynowym, zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 3500 m w Warszawie (wesoła), bezpośrednio przy ul. Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

92,11 zł/m²76 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal użytkowy z witryną - 76 m , Białołęka Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 76 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij wyjątkowy lokal w Wawrze idealny dla Twojej firmy! Szukasz przestrzeni w spokojnej, bezpiecznej okolicy, w której rozwiniesz swój biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²304,73 m² 4 723 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 304 m2 nla w fantastycznym biurowcu, warszawa Mokotów. Biuro gotowe do wprowadzenia. Standard: reprezentacyjna recepcja ze strefą relaksu wykładzina floor boxy system kontroli.

Szczegóły ogłoszenia

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny w sercu Gocławia : lokalizacja : wewnątrz gęsto zamieszkanego osiedla na Gocławiu nieopodal ul. Meissnera, łatwy dojazd autobusami w otoczeniu zieleni, z miejscem na letni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²51,32 m² 4 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro z przedsionkiem o powierzchni 51,32 m (nr 701). Biuro znajduje się na siódmym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²1 346,91 m² 121 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem W odnowionej kamienicy Doskonała komunikacja | Doskonała lokalizacja | Historyczny prestiż | Nowoczesny standard ***** rozkład pomieszczeń oraz standard: nieruchomość biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł205,10 m² 14 627,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal położony jest przy ul. Siennej 86, w samym sercu dynamicznie zmieniającej się części Warszawy, która w ostatnich latach przeżywa wyraźny renesans. To obszar, który.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł303 m² 8 085,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

For English scroll below na sprzedaż: dom 303 m na Mokotowie - Biuro lub Cele Mieszkaniowe Funkcjonalny szeregowiec położony w doskonałym punkcie komunikacyjnym Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

763 521 zł40,83 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 40,83 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej 12a, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal usytuowany jest w sercu intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²281,04 m² 2 951 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 281 m w Sercu Biznesowego Mokotowa Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy, nie obciążając nadmiernie budżetu? Odkryj 281 m inteligentnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 800 m² 3 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jedyna w Warszawie działająca stacja paliw na sprzedaż z gwarantowanym najemcą tuż przy ulicy Łopuszańskiej! Na sprzedaż w pełni funkcjonująca stacja paliw, stanowiąca rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 39m2 usytuowane na 1. piętrze w budynku z 1960 roku, położonym przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 9. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 000 zł96,40 m² 16 950,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

97,01 zł/m²67 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały nowy lokal na parterze z 7 dużymi witrynami 67.10m obok Żabki, w ciągu innych lokali usługowych przy dużej ulicy na Białołęce (ulica Marywilska). Wokoło wysoka gęsta zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²41 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal Usługowy na Wynajem - Korkowa 45, marysin Wawerski Oferujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 470 m w nowym budynku przy ul. Korkowej 45 w dzielnicy Marysin Wawerski.

Szczegóły ogłoszenia

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50,90 m² 2 291 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W18-19 o powierzchni 50,90 mkw. położony jest w Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

59,75 zł/m²400 m² 23 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną powierzchnie biurowo-usługową w wolnostojącym domu. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny z ulicy Wiertniczej.

Szczegóły ogłoszenia

120,37 zł/m²108 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, przestronny i ustawny nowy lokal z dużymi witrynami przy ulicy Giserskiej 7 w Nowym Ursusie tuż obok dużej, już otwartej szkoły, przedszkola i biurowców. Wokoło wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

59,22 zł/m²294 m² 17 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia powierzchnie idealną na siedzibę firmy, biuro, przedszkole, żłobek położoną w oryginalnym, kameralnym, budynku z dużą ekspozycją powierzchni reklamowej skierowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²133,87 m² 10 442 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa po remoncie ok 133,87 m 2 w nowoczesnym obiekcie komercyjnym blisko linii metra M2 , Gotowe i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł17,33 m² 18 753,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny o powierzchni 17,33 m2 położony jest na I piętrze w I-piętrowym budynku wzniesionym w konstrukcji szkieletowej (cegła + drewno) w 1970 r przy ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

53,50 zł/m²115 m² 6 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro położone na 3 piętrze budynku. Bardzo dobrze wyposażone ze skosami, ale z oknami połaciowymi. W całym pomieszczeniu jest jasno. Dostępny balkon, również niezbędne dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł141,82 m² 49,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego przy ul. Grzybowskiej 37, jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic rozwijającej się Woli. To adres, który łączy energię centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

114,75 zł/m²119 m² 13 655 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal usługowy na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Powierzchnia: 119 m Sufity: ~5 m (możliwość antresoli!) Doświetlenie: bardzo dobre - 2 niezależne wejścia atuty:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij