dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

75 zł/m²300 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapytaj o ofertę : 580/18701. Kameralny budynek biurowy klasy B zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Kruczej. W otoczeniu budynku przeważa zabudowa biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²352 m² 88 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:podziemna hala garażowa

Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m | Centrum Warszawy | Idealny pod klinikę / showroom / siedzibę firmy Nieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zapewnia pełną.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²1 017,50 m² 114 978 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do przechstronnego, nowoczesnego biura z tarasem na 7 piętrze przy ul.Przyokopowej 31 na warszawskiej Woli. Zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu A klasy, jedynie 130m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²286 m² 15 444 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Umiejscowienie lokalu: lokal znajduje się w budynku biurowym o nazwie Luminar zlokalizowanym w dzielnicy Mokotów w Warszawie przy ul. Cybernetyki 7a. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

79,86 zł/m²126 m² 10 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wilanów, biura do wynajęcia. Na 3 piętrze posiadamy do wynajmu 6 pomieszczeń o powierzchni od 28 do 50 m2 w nowoczesnym biurowcu z recepcją i ochroną. klimatyzacja sieć.

Szczegóły ogłoszenia

28,53 zł/m²45 m² 1 284 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, 19,45 m , Wola, warszawa. Opis lokalu Nowoczesny lokal na 4. piętrze budynku z doskonałym doświetleniem naturalnym. Prosta, funkcjonalna przestrzeń łatwa do.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²70,21 m² 8 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70,21 m. Lokal położony jest na Woli, w niedalekiej odległości od Powązek. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²2 000 m² 38 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną i w pełni umeblowaną powierzchnię biurową o łącznej powierzchni 2 000 m , zlokalizowaną w samym sercu Warszawy. Biuro jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²57,90 m² 5 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowy Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 57,90m2. Nowy Apartamentowiec! Przeznaczenie: sklep / Biuro / Usługi / Przychodnia Zdrowi Lokal z witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

121,21 zł/m²165 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

85,24 zł/m²569 m² 48 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bardzo ustawny lokal z witrynami od głównej ulicy i prywatnym parkingiem na 7 aut ( z możliwością parkowania aut elektrycznych ). Lokal w stanie deweloperskim. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

119,48 zł/m²165,30 m² 19 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Przestronne biuro o powierzchni 165,3m2 znajdujące się w kamienicy biurowej blisko metra Centrum. Dodatkowe informacje: - rozkład gabinetowy: 6 pokoi biurowych, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²33 m² 627 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

135,29 zł/m²170 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Flexi Lease to nowoczesny model najmu, który łączy swobodę biur serwisowanych z wygodą prywatnej przestrzeni, znaną z tradycyjnego wynajmu. To rozwiązanie dla firm, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

75,81 zł/m²255,19 m² 19 345 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni 255 m , z możliwością podziału na dwa niezależne moduły 148 m i 107 m . To nowoczesna przestrzeń typu.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²3 180 m² 155 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia całą lub wybraną powierzchnię w budynku biurowym przystosowaną na cel edukacyjny, biurowy, w ofercie gotowe sale wykładowe, pomieszczenia administracyjne, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²113,99 m² 2 622 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu4 o powierzchni 113,99 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²134 m² 1 541 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kameralny moduł biurowy zlokalizowany na 2. piętrze budynku. Przestrzeń obejmuje jeden duży, bardzo dobrze doświetlony open space, który zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²66 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal z witryną i wejściem z ulicy - gotowy do prowadzenia działalności Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 66,19 m położony na parterze nowoczesnego budynku Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 60 m2 w Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²81,15 m² 5 194 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

120,53 zł/m²20 m² 2 411 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy nowoczesne, przestronne biura klasy B na 9 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 10 000 m , stworzone z myślą o wymagających firmach. Dlaczego warto: elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

96,15 zł/m²104 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: czteropokojowy, wysoki na 3m lokal biurowy, zlokalizowany w kameralnej inwestycji. Rozkład: - nieruchomość składa się z przestronnej części.

Szczegóły ogłoszenia

771 876 zł40,84 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal 40,84 m w wyjątkowej inwestycji Rêve przy ul. Jutrzenki 180 na Włochach-Raków, w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²250 m² 16 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowy biurowiec przy Alei Krakowskiej nowoczesna przestrzeń biurowa w doskonałej lokalizacji przy Południowej Obwodnicy Warszawy powstaje nowy, pięciokondygnacyjny biurowiec klasy A, który już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum, w bliskiej odległości od ulicy Marszałkowskiej. Powierzchnia użytkowa 100m2, główna sala 44,10 m2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

53,64 zł/m²36 m² 1 931 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny, ustawny pokój biurowy o powierzchni 36,43 m2. Pokój biurowy wyposażony w klimatyzację. Dostęp 24 h, duży parking samochodowy, rampa. Koszt wynajmu 1930,79 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

86,70 zł/m²532,64 m² 46 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, idealna dla firm poszukujących dobrej lokalizacji, świetnej komunikacji i wysokiego standardu technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²33,10 m² 1 821 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N15 o powierzchni 33,10 mkw., znajduje się na Dworcu Centralnym, w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

94,60 zł/m²15 m² 1 419 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy unikalną możliwość wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 21,5 m w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Woli. Lokal idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

64,89 zł/m²131 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro 131 m - zabytkowa kamienica + polna corner | metro 1 min Czynsz: 9 000 pln netto/mc + 1 100 pln admin | Kaucja 2-miesięczna lokalizacja elitarna Ul. Polna 42 - zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 90 m z parkingiem - Ursus / Czechowice Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 90 m , położony na parterze kameralnej, ogrodzonej nieruchomości w Ursusie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²370 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowa na III piętrze przy ul. Poleczki - 370m. Szukają Państwo funkcjonalnej i dobrze wyeksponowanej przestrzeni dla swojej firmy, która połączy komfort pracy.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362,40 m² 11 009,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona tuż przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które zapewnia reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal z przeznaczeniem na biuro lub nieuciążliwe usługi. Lokal stanowi część domu mieszkalnego, ale jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

75,01 zł/m²79,42 m² 5 957 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 79,42 m , zlokalizowany przy ul. Brzeziny 36 w Warszawie na Białołęce. Powierzchnia: 79,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68,71 m² 17 464,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji ten lokal na Saskiej Kępie jest idealnym wyborem. Doskonała lokalizacja, długoterminowy, solidny najemca (vegan Ramen Shop- najem od 2017r) i stabilny dochód to.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²825 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość spełniającą wszystkie kryteria z przeznaczeniem na działalność biurowo-magazynową , warsztat czy lokal usługowy. Nieruchomość: łączna.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 €2 265 m² 2 693,16 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²315 m² 47 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały, wysoki, w pełni wykończony, klimatyzowany lokal po sklepie z ogromnymi witrynami w super lokalizacji ulica Ogrodowa tuż przy skrzyżowaniu z Żelazną. 4 pary drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

59,99 zł/m²427,56 m² 25 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne lokal dostępny od 1 stycznia 2026 R. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 427 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane wg potrzeb Najemcy.