dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 332 ogłoszenia

92 zł/m²552 m² 50 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy biuro 552m2 w nowoczesnym budynku na Włochach. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, idealna dla firm poszukujących dobrej lokalizacji, świetnej komunikacji i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

60 zł/m²32,88 m² 1 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 33 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 130 m , zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku z niezależnym wejściem. To idealna propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

77,59 zł/m²58 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukałeś komfortowego miejsca do pracy? Oferujemy nowoczesny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 58 mkw. na Woli. Lokal jest odnowiony, zmodernizowany nowoczesną antresolą zwiększającą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

160 zł/m²100 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Rondo Daszyńskiego 1 warsaw unit 12 piętro! widok na panoramę warszawy Biuro do wynajęcia Powierzchnia 100m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m , położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²13 m² 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 13m2 usytuowane na 1. piętrze w 1 piętrowym budynku z 1960 roku, położonym przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 9. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł2 334 m² 8 140,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w doskonałej lokalizacji na warszawskim Bemowie, przy ul. Połczyńskiej. Kompleks obejmuje dwa budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²161 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

70,56 zł/m²43 m² 3 034 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Parter w nowoczesnym budynku z dostępnymi miejscami parkingowymi. Główne atuty lokalu: lokal z dużymi witrynami doskonała ekspozycja Samodzielne wejście z poziomu ulicy Stan.

Szczegóły ogłoszenia

5 495 000 zł88,42 m² 62 146,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni 88,42 m2, położony na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Chmielnej w Warszawie. To propozycja dla inwestorów, którzy oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

4 079 600 zł291,40 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

English Version Below Avenue Estate prezentuje elegancki lokal biurowy o powierzchni 291,4 m , zajmujący całe 5. piętro nowoczesnego budynku przy ul. Wąwozowej. To przestrzeń oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Komfortowa przestrzeń pod biuro na zawadach Plac Vogla w pobliżu I Dogodne parkowanie | Garaż | Ogród | Idealny na biuro ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł80 m² 15 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wyjątkowy Lokal Użytkowy 80 m na Pilchowickiej Idealny dla Twojego Biznesu! Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 80 m , położony na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 059 200 zł350,40 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: atrakcyjny wykończony lokal biurowy o powierzchni 350 m2, w ścisłym Centrum Warszawy. Zalety nieruchomości: świetna lokalizacja, nowoczesny budynek. Widoczna świetlna.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²68,72 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

84,88 zł/m²86 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę biura do wynajmu o powierzchni 86 m2 netto (tj 113 m2 z częściami wspólnymi) w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

69,32 zł/m²740 m² 51 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 740 m w budynku biurowym klasy A w dzielnicy Mokotów przy ul. Domaniewskiej. Powierzchnia umożliwia elastyczną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

204,08 zł/m²98 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Czynsz: 16 260,16 zł netto Odstępne: 250 000 zł Koszty dodatkowe: prąd W cenie: 2 miejsca garażowe Do wynajęcia w pełni wyposażony, nowoczesny lokal gastronomiczny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²124 m² 7 192 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

53,73 zł/m²335 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe na warszawskich Bielanach z bardzo dobrym dojazdem do wszystkich dzielnic i tras szybkiego ruchu Warunki proponowane podlegają negocjacji. Umowa najmu na czas.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²21 m² 1 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 21 m2 (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety. Cena najmu 67 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54,86 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 54 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Więcej informacji pod tel.   Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

110,23 zł/m²109 m² 12 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 109 m2| Metro Trocka | Parking szczegóły lokalizacji I powierzchnia Lokal znajduje się na warszawskim Zaciszu (targówek), w strategicznym sąsiedztwie ul. Radzymińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²203 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 203 m , zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

66,28 zł/m²73,93 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Korkowa 29 | 73,93 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,93 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul. Korkowej 29. Lokal idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

75,88 zł/m²164,73 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Nowoczesne biuro 164,73 mkw ,8 gabinetów, klimatyzacja, ochrona. Do wynajęcia funkcjonalny, dwupoziomowy lokal biurowy o łącznej powierzchni 164,73 mkw, położony na IV i V piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²1 200 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne Do wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking. Lokalizacja: ursynów / Obok trasa S7.

Szczegóły ogłoszenia

73,13 zł/m²67 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, nowy, niewielki i niedrogi ale super doświetlony lokal przy głównej ulicy wyjazdowej na zasiedlonym osiedlu. Lokal ma już otynkowane i pomalowane na biało ściany, właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²425,50 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-biurowy w doskonałej lokalizacji ul. Fajna 25, warszawa Białołęka, w sąsiedztwie nowo powstałej zabudowy wielorodzinnej. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

53,50 zł/m²27,50 m² 1 471 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 995 000 zł85,90 m² 46 507,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni 85,9 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku klasy premium w sercu Warszawy. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²17,17 m² 1 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²294 m² 5 586 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

: oferta Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 294 mkw. Piętro: 2. Aktualnie lokal jest wykończony i zaaranżowany przez dotychczasowego Najemcę. Istnieje możliwość jego.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²151 m² 8 758 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny z balkonem na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,95 m2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł96 m² 18 218,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal z dużymi witrynami w Miasteczku Wilanów, w pełni wykończony, klimatyzowany, podłogi odporne płytki, rozprowadzone oświetlenie, sufity podwieszane. Witryny.