dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

80 zł/m²20,50 m² 1 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra Centrum Biuro 20,5 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²170 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 170 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. . Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 000 zł241,70 m² 15 059,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam biuro Warszawa Mokotów. Dwa połączone ze sobą lokale mieszkalne ( 132 ,3 i 109,4 mkw) wykorzystywane w celach biurowych, położone na drugim piętrze budynku usługowo mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

95,32 zł/m²20,93 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 20,93 m2. Lokal mieści się na piątym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

89 zł/m²75,49 m² 6 719 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalne biuro Z widokiem na wisłę W eleganckim biurowcu Przy Wiśle | Reprezentacyjny budynek | Świetna komunikacja | Parking ***** budynek: wisła Plaza to nowoczesny biurowiec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²133 m² 2 394 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym Centrum. W pobliżu przebiegają ulica Marszałkowska, a także Aleje Jerozolimskie. Dodatkowo w sąsiedztwie biurowca znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

230 zł/m²50 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 2300 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 5 os. x 2300 pln/os. miesięcznie = 11500 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

172,50 zł/m²40 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do pracy dla ok. 6 osób Dostępne od zaraz orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 1200 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1200 pln/os. miesięcznie = 6900 pln miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²115 m² 7 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 115 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum, tramwaje). Obecnie 2 pokoje. Reprezentacyjne wejście. Wysoki standard. Idealne pod kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

179,27 zł/m²62 m² 11 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura z tarasem w sercu Warszawy? Przepiękna przestrzeń na ostatnim piętrze w biurowcu przy. ul. Siennej w centrum Warszawy. Dla kogo? To biuro jest idealne dla każdego -.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²63 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja i opis Prestiżowa lokalizacja Kamienica Ordynacka przy ul. Okólnik. Neoklasycystyczny budynek sfinansowany przez właścicielkę posesji Księżnę Czartoryską. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²197,55 m² 14 816 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia 197.55m2. Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie. Udogodnienia biura.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²240 m² 11 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro na ostatnim piętrze w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

108,21 zł/m²85 m² 9 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalne biura w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, hotel Hilton i innych prestiżowych budynków. 400m od Metra Rondo Daszyńskiego 1500m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł108 m² 20 370,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wynajęte biuro w luksusowym budynku biurowo - apartamentowym w prestiżowej okolicy, blisko park Mirowski. Wyjątkowy, przestronny samodzielny lokal biurowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²197 m² 17 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę. Lokal posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²547 m² 10 667 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:tak

Budynek w ścisłym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Hożej. Blisko stacja metra, przystanki autobusowe i tramwajowe. Budynek znany z nagrywanego tu od lat programu.

Szczegóły ogłoszenia

3 244 000 zł168,69 m² 19 230,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal Użytkowy na Sprzedaż: marina Mokotów II Idealne Miejsce dla Twojego Biznesu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupna lokalu użytkowego o powierzchni ok.170 m usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²76,02 m² 6 545 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 76,02 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

102,15 zł/m²93 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wiejska 17 to kamienica biurowa kl. B+ położona w ścisłym centrum Warszawy w renomowanej okolicy Alei Ujazdowskich i Placu Trzech Krzyży. Budynek oferuje ponad 2 200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²1 400 m² 15 400 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:tak

Babka Tower to jeden z najwyższych budynków mieszkalno-biurowych w Warszawie. Stanowi on rozpoznawalny punk orientacyjny miasta. Budynek wykonany w materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²280 m² 5 880 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Nie pobieram prowizji, chętnie pomogę w znalezieniu też innych przestrzeni! Szukasz lokali, magazynów, biur ? napisz/zadzwoń do mnie! Biuro w sercu Warszawy -> skylight (złota 59) Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²95,71 m² 11 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal: warszawa, ul. Taśmowa 8 Lokal położony jest na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się osiedlu mieszkaniowym w Warszawie, przy ulicy Taśmowej 8. Bezpośrednie otoczenie stanowią liczne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł21,87 m² 18 289,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal użytkowy zaaranżowany na mieszkanie o powierzchni: 25 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

78,90 zł/m²16,10 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia pokój biurowy ok 16 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie Sielce. Bardzo dobra propozycja na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²60 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro serwisowane - ul. Prosta. Biuro dla 6 osób. Cena 9 000 zł/netto. (1 500 zł/netto/osoba) Zalety wynajmu powierzchni: niezależne biuro z kontrolą dostępu - zamknięte pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²140 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 140 m na Mokotowie. Adres: ul. Gagarina, warszawa - Mokotów Powierzchnia: 140 m Piętro: i piętro (w budynku z windą) Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł222 m² 18 013,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 222 m, zlokalizowany w jednej z najbardziej dynamicznych i prestiżowych dzielnic Warszawy na Woli, przy ul. Siedmiogrodzkiej 1. To.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²141 m² 9 588 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 141 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gorąco polecam do wynajęcia apartament położony w Atelier Residence -rezydencji typu hotelowego w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno. W budynku ochrona, concierge, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł158,30 m² 15 792,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego brak pcc faktura vat Cena netto: 2 500 000 pln Cena brutto (23% vat): 3 075 000 pln Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 610 zł98,98 m² 19 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej! Obejrzyj film: Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

4,70 €/m²1 880 m² 8 836 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

68,45 zł/m²401,35 m² 27 473 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z możliwością prowadzenia ciężkiej gastronomii. Wejście od ulicy Grochowskiej, ciąg pieszy i i główna ulica. Witryny widoczne od Grochowskiej, możliwość reklamy. Budynek Grochowska.

Szczegóły ogłoszenia

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal gastronomiczny w najlepszej lokalizacji Warszawy - Żurawia. Powierzchnia: 210 m | Parter Dostępny: od zaraz Lokalizacja: 3 min od Metro Centrum kluczowe atuty: duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

109,13 zł/m²113,63 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy Z witryną W odrestaurowanej kamienicy Lokal na parterze | Wejście od ulicy | Ścisłe centrum | Metro | Zadbana kamienica Lokal z preferowanym przeznaczeniem pod salon.

Szczegóły ogłoszenia

93,33 zł/m²750 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pałac rusickiego - unikalna nieruchomość W śródmieściu Pałac w dziedzińcu kamienicy | Przedwojenny, zachowany w całości budynek | Unikalny charakter wnętrz | Bezpośrednio przy Hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł340,50 m² 11 744,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Myślisz o inwestycji, która od pierwszego dnia zaczyna na siebie zarabiać? Oto oferta, dochodowej nieruchomość komercyjnej w Warszawie Wesołej. Na sprzedaż trafia nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

8,50 €/m²361 m² 3 069 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa ok. 360m2, i piętro. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: włochy, okęcie, ul. Mineralna,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²66 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 pokojowy lokal biurowy - 66 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij