dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

157,53 zł/m²219 m² 34 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal idealny pod restauracje! - sala - 2 łazienki /toalety - bar - kuchnia/wyciąg - salki dla vip - pomieszczenia socjalne Lokal położony jest na poziomie 0 oraz -1 Powierzchnia lokalu 219 m z.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²367 m² 6 790 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy na terenie Centrum Praskiego Koneser. Najlepsza lokalizacja na Pradze Północ. Na terenie liczne restauracje, przychodnia medyczna. Niedaleko stacja metra Wileńska oraz dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35 m² 15 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowiec inwestycyjny - sprzedaż lokalu z najemcą lokal usługowy 34,5m/kw ch best moll Sadyba Na sprzedaż lokal z nowym najemcą położony na parterze pasażu handlowego w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

74,81 zł/m²135 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Z przeznaczeniem na cele biurowe 135 M2 W budynku przy arkadii ul. Słomińskiego dostępny od 1 września budynek: budynek przy Słomińskiego 17 to wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 550 000 zł150 m² 23 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny apartament dwupoziomowy w podwyższonym stanie deweloperskim zlokalizowany w jednej z najbardziej luksusowych kamienic w Warszawie. Nieruchomość: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

60,94 zł/m²64 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny lokal o powierzchni 64 m , zlokalizowany w prestiżowym punkcie Starego Mokotowa, u zbiegu ulic Wołoskiej i Madalińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal do wynajmu położony w przyziemiu w niskiej kamienicy. Lokal jest przestronny, o powierzchni 90 m2, składa się z trzech dużych, ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²168 m² 11 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Moduł biurowy 168 m.kw. w centrum Warszawy. 8 pokoi. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²203 m² 17 255 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 203 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy. Przestrzeń obecnie funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

287,67 zł/m²365 m² 105 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 365 m2, parter i 1/6 w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Południowe. Prestiżowa lokalizacja, duże witryny, wejście od ulicy, klimatyzacja. Idealny na showroom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 670 zł22,93 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: nowoczesny lokal użytkowo-mieszkalny 22,93 m Praga Południe, warszawa Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 22,93 m w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w dzielnicy Wawer: - w pobliżu stacji kolejowej - Warszawa Radość, - wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - do przeznaczenia na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²19 m² 1 273 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²161 m² 24 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy z możliwością rozstawienia ogródka o łącznej powierzchni 161 m2 usytuowany w centrum Warszawy. Doskonałe, widoczne miejsce, wśród prestiżowych lokali. Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

134,15 zł/m²82 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie idealne na biuro po remoncie W sercu warszawy - ul. Chmielna Ścisłe Centrum | Tuż przy Nowym Świecie | Kamienica z klimatem | Po remoncie | Oryginalne detale | Przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

173,33 zł/m²30 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz biura, które łączy strategiczną lokalizację z pełną infrastrukturą serwisową, ta oferta jest dla Ciebie. Proponujemy funkcjonalną przestrzeń w najdynamiczniej rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[finanse] + Cena standardowa: 2 000 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy (rabat przy umowie na okres 12 miesięcy) + Cena efektywna: 1 800 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy. Opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł143,10 m² 16 422,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal biurowy 143,1 m | ul. Żelazna | Wola Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 143,1 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²21 m² 1 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 1 pokojowy w centrum Warszawy - 21 m2 (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety. Cena najmu 70 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

86 zł/m²35 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł105,20 m² 16 064,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu mieszkanie z możliwością zaadoptowania na biuro na sprzedaż w apartamentowcu przy ulicy Łuckiej nieruchomość Apartament o powierzchni 105 m2 obejmuje przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²88 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[podstawowe informacje] Adres: ul. Jana Kazimierza 68, warszawa - Wola Powierzchnia: 88 m2 Rok budowy: 2018 Czynsz najmu: 8 800 pln netto / 1 miesiąc (ważne! Właściciel jest otwarty na negocjowanie stawki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł107,80 m² 27 829,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy o powierzchni 107,80 m , położony na warszawskim Powiślu, przy ul. Tamka. Lokal wyróżniają duże witryny, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²129 m² 2 580 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 129,37 m2 w centrum Warszawy znajdujący się na III piętrze w prestiżowej kamienicy z windą .Lokal składa się z: 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

77,40 zł/m²102,96 m² 7 969 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia lokal usługowy o pow.103 m 2 , po działalności salonu kosmetycznego przy ciągu pieszym ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - ul. Górskiego, śródmieście Warszawy Na sprzedaż lokal o powierzchni 52,6 m , idealny na biuro lub działalność usługową. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

90,77 zł/m²65 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 65 m2 w ciągu placówek usługowo handlowych. Cena5900,00 zł (netto) + 23% Vat + opłaty eksploatacyjne + opłaty licznikowe (łączny koszt za media to ok. 1300zł brutto).

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 4 pokoje. Oddzielny moduł. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 45.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²21 m² 1 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 21 m2 (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety. Cena najmu 67 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²101,59 m² 5 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu w skrócie: kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto. Miejsce parkingowe 181,00 zł/m2/m-c Dostęp do budynku i ochrona 24/7. Teren jest ogrodzony i przez całą dobę.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²807 m² 14 930 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Focus to nowoczesny budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy Alei Armii Ludowej naprzeciwko parku Pole Mokotowskie. Budynek jest podzielony na cztery niezależne części, każda z nich posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

68 zł/m²18 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biuro o pow. ok 18 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Zaletą oferty jest ;.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł72,60 m² 12 796,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal usługowy 72,6 m parter wejście z ulicy Ursus Skorosze Warszawa, ursus ul. Dzieci Warszawy Na sprzedaż lokal usługowogastronomiczny o powierzchni 72,6 m, położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany pod prestiżowym adresem w Warszawie przy ul. Żurawiej 22. Budynek położony w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut spacerem od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²51 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro o powierzchni 51m2, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno. Budynek o podwyższonym standardzie z recepcją, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyjątkowy, wolnostojący segment o powierzchni 200 m2, położony w najbardziej prestiżowej części Starego Żoliborza. Nieruchomość łączy w sobie historyczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

82,57 zł/m²109 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy na Pradze Południe! Lokal składa się z: pomieszczenia o pow. 23 m.kw. gabinetu 19 m.kw., pokoju biurowego 43,9 m.kw. pokoju spotkań 16 m.kw. oraz aneksu kuchennego i wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²32,88 m² 1 808 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²56,22 m² 3 654 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie. To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

60 €/m²26 m² 1 560 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w centralnej lokalizacji: samo centrum Warszawy róg Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej przy wejściu do metra, po sąsiedzku z Muzeum Sztuki.