dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

86,21 zł/m²116 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrony lokal usługowy o łącznej powierzchni około 116m2. Lokal znajduje się w kamienicy przy ulicy Kasprowicza, posiada dwa wejścia oraz trzy duże witryny od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²333 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

91,25 zł/m²67 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy położony w doskonałej lokalizacji - tuż przy Rondzie Waszyngtona. Idealny na kawiarnie, biuro, gabinet lub salon. Powierzchnia: 67,4 m Czynsz najmu 6 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł145 m² 24 137,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę: we Speak English and Russian Na sprzedaż lokal w Wilanowie Najważniejsze atuty: - powierzchnia: 145 m - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

12 250 000 zł1 683 m² 7 279,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal o powierzchni całkowitej 1680 m2 z przeznaczeniem pod biuro/usługi/handel. Lokal w 2018 r. przeszedł generalny remont. Z uwagi na konstrukcję słupową możliwa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wyględów,Warszawa

80 000 zł25 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż podpiwniczony lokal 25 m2 z witryną w budynku wolnostojącym Mokotów Wyględów. Do remontu, idealny na niewielki sklep, kiosk, punkt spotkań z klientami, magazyn. Doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²129 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jedna z głównych arterii komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy Duża widoczność z ulicy Grochowskiej Wysoki ruch pieszy i kołowy - tysiące potencjalnych klientów dziennie Gęsto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

10 000 zł116 m² 86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

116,28 zł/m²80 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu zachwycający apartament w historycznej kamienicy przy ul. Nowy Świat 57. Mieszkanie po kompletnym remoncie, wykończone w najwyższym standardzie według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²106 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 105 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, sielcach w rejonie ulicy Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Gocław,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

139,99 zł/m²39 m² 5 408 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²45 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.45,02 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²31 m² 1 773 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.30,57 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł86 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Super lokal na Mokotowie, z dużą witryną. Powierzchnia biurowo - handlowa w apartamentowcu w ciągu lokali usługowych na 1. piętrze, m.in. dentysta, przychodnia, sklepy, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

92 zł/m²57 m² 5 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 56,78 m2. Znajduje się on na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Ursus Centralny (szamoty) przy ul. Taylora 3. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł167 m² 8 403,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 166,5 m2 ma sprzedaż i/lub na wynajem, posiada 2 wejścia, główne z zewnątrz budynku, ale można też wejść z klatki schodowej. Lokal jest na poziomie 0/-1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

66,67 zł/m²135 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal użytkowy na Saskiej Kępie, przy ul. Francuskiej 5. Lokalizacja: saska Kępa to jedna z najbardziej urokliwych i prestiżowych dzielnic stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

75 zł/m²76 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy z witrynami i osobnym wejściem na sadybie z 2 miejscami postojowymi w cenie. Lokal: w dobrym standardzie, odmalowany lokal użytkowo - handlowy 76 m2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ulrychów,Warszawa

77,61 zł/m²67 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 67 m2, parter/7, w budynku z 1987r., Wola Ulrychów. Świeżo po remoncie, witryny od ruchliwej ulicy, idealny na salon kosmetyczny, fryzjerski, medycynę estetyczną, studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Bemowo,Warszawa

90,91 zł/m²220 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę budynek 150m2 osiem pokoji mieszkalno biurowy ,dwa magazynki plac 1500m2 ogrodzony media kazda działalność np. komis samochodowy magazynki dwa 4m wysokości pop 35 m2 wynajmę lokal 250m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Błotna

Targówek,Warszawa

47,38 zł/m²528 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje na wynajem obiekt biurowo-usługowy o pow. całkowitej 527,7 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części Zacisza na Targówku niedaleko skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

18 €/m²322 m² 5 796 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem lokal 322m2 netto w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie, przy skrzyżowaniu Marynarskiej z Rzymowskiego. Informacja o lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²21 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Poniatowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 099 999 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy ~150 m - ul. Poniatowskiego 7e, wrocław (ołbin/nadodrze) Wysoki Standard | Po remoncie w 2020 roku Szukasz pewnej lokaty kapitału? Trafiłeś na Mercedesa wśród lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Mokotów,Warszawa

23 zł/m²500 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

magazyn ok 500 m2 c.23zł/m2 4M WYSOKI pom. biurowe 110 m2 c. 45zł/m2 parking ochrona teren ogrodzony zadbany Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Siekierki,Warszawa

92,11 zł/m²38 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 38 m2 na parterze w budynku z 2025r., Mokotów, Siekierki. Lokal w stanie deweloperskim, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł37 m² 48 648,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji Plac Zbawiciela/ Al. Wyzwolenia Obecnie wynajęty na małą gastronomię. Lokal położony w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Ursus,Warszawa

40 zł/m²750 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

wynajmę magazyn 750m2 dobra lokalizacja,6m wysoki, duzą brama wjazdowa,teren ogrodzony,siła,parking,wynajem długoterminowy kazda w większości działalnosci.biuro100m2 piętro schody oraz wyjscie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

19 €/m²154 m² 2 930 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną hu09 o powierzchni 154,23 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Sielce,Warszawa

98,51 zł/m²124 m² 12 215 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, w rejonie Sielc. Parter wysokość 3,25m/, antresola wysokość 2,80m/. Podana cena netto, wliczone już koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

6 900 zł70 m² 98,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo/usługowy o powierzchni 69,71 m2 zlokalizowany na Targówku przy ulicy Remiszewskiej. Lokal znajduje się w ciągu lokali użytkowych. Miejsce bardzo dobrze widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²21 m² 416 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²134 m² 2 406 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 200 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

17 €/m²116 m² 1 972 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 997 775 zł89 m² 22 497,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwustronny lokal usługowy o powierzchni 88,79 m2. zlokalizowany na froncie osiedla Apartamenty Literacka. Lokal znajduje się na parterze, witryny widoczne są z ulicy oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Piaski,Warszawa

102,04 zł/m²42 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 42,14 m2 parter w budynku z 2025r., Bielany Piaski,. Lokal w stanie deweloperskim, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, wejście bezpośrednio z chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

4 240 200 zł283 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż rewelacyjny lokal handlowy z trzema dużymi witrynami od ulicy i dwoma wejściami. Lokal położony jest na parterze nowego, dużego ( 281 mieszkań) budynku mieszkalnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gagarina

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²54 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ul. J.Gagarina, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Lokal z przeznaczeniem na praktycznie każdą działalność. Witryna od strony ulicy. Wysokość.