dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

3 950 000 zł202,49 m² 19 507,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 203 m2 z przeznaczeniem na usługi || 7 pomieszczeń || 2 toalety || Aneks kuchenny || teren ogrodzony z ochroną 24h || wejście do lokalu od dziedzińca Zabytkowa Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł239 m² 16 736,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem, lokal użytkowy, 206,72 m , ul. Wolska, warszawa, wola. Opis nieruchomości Wyjątkowy lokal użytkowy na parterze z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Powierzchnia główna 206,72.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²67,88 m² 3 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,88 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

173,33 zł/m²30 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz biura, które łączy strategiczną lokalizację z pełną infrastrukturą serwisową, ta oferta jest dla Ciebie. Proponujemy funkcjonalną przestrzeń w najdynamiczniej rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dzień pokazowy 2026-05-25

121,50 zł/m²92 m² 11 178 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[finanse] + Cena standardowa: 2 000 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy (rabat przy umowie na okres 12 miesięcy) + Cena efektywna: 1 800 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy. Opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36,70 m² 1 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,30 m² 1 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,30 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł143,10 m² 16 422,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal biurowy 143,1 m | ul. Żelazna | Wola Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 143,1 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł106 m² 9 245,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze budynku wolno stojącego wśród innych lokali handlowo-usługowych. Dwie ściany okien dzięki którym można wydzielić kilka pomieszczeń dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²69,66 m² 3 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69,66 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

22,26 €/m²227,34 m² 5 060 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 227,34 m, położony na drugim piętrze kamienicy w Śródmieściu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

76,33 zł/m²169 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro, ewentualnie lokal usługowy w dobrej lokalizacji; ul.Krakowiaków, blisko do ul.Łopuszańskiej, al.Krakowskiej. wejście z ulicy,miejsca parkingowe przed lokalem,cicha okolica,przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

77,46 zł/m²77,46 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w kamienicy przy ul. Noakowskiego 12. Wynajem dotyczy części powierzchni w lokalu biurowym, w którym jest inny najemca (pracują 2-3 osoby w trybie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²27,60 m² 1 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 28 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

93,33 zł/m²75 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczne mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy Z 1924r. Zrewitalizowana Kamienica | Po remoncie | Widok na park | Idealne dla pary lub singla | Klimatyczne To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²129 m² 2 580 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 129,37 m2 w centrum Warszawy znajdujący się na III piętrze w prestiżowej kamienicy z windą .Lokal składa się z: 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - ul. Górskiego, śródmieście Warszawy Na sprzedaż lokal o powierzchni 52,6 m , idealny na biuro lub działalność usługową. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

90,77 zł/m²65 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 65 m2 w ciągu placówek usługowo handlowych. Cena5900,00 zł (netto) + 23% Vat + opłaty eksploatacyjne + opłaty licznikowe (łączny koszt za media to ok. 1300zł brutto).

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 4 pokoje. Oddzielny moduł. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 45.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 010 zł99 m² 19 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy W jasnym przyziemiu kamienicy fryderyka martensa przy ul. Hożej 50 Wyjątkowa kamienica po rewitalizacji | Zielone patio | Monitoring i ochrona | Prestiżowy i rozpoznawalny.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²101,59 m² 5 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warunki najmu w skrócie: kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto. Miejsce parkingowe 181,00 zł/m2/m-c Dostęp do budynku i ochrona 24/7. Teren jest ogrodzony i przez całą dobę.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²807 m² 14 930 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Focus to nowoczesny budynek biurowy klasy A zlokalizowany przy Alei Armii Ludowej naprzeciwko parku Pole Mokotowskie. Budynek jest podzielony na cztery niezależne części, każda z nich posiada.

Szczegóły ogłoszenia

57,34 zł/m²593 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0% Do wynajęcia biuro położone na Włochach. Budynek o powierzchni 593 m2 znajduje się niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych - Al. Krakowskiej i Południowej Obwodnicy oraz Al.

Szczegóły ogłoszenia

79,13 zł/m²98,96 m² 7 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z czterech pomieszczeń biurowych w tym 1 typu open space oraz aneksu kuchennego. Układ pomieszczeń można zmienić. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²51,43 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 €/m²522 m² 7 178 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:tak

Kliwer to 12-kondygnacyjny budynek o charakterystycznej architekturze. Bardzo dobrze zlokalizowany, blisko stacji metra Wilanowska. W pobliżu linie tramwajowe i autobusowy Dworzec Południowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

68 zł/m²18 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biuro o pow. ok 18 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Zaletą oferty jest ;.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²281 m² 2 951 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Budynek biurowy nieopodal skrzyżowania ul. Marynarskiej z ul. Postępu. Powierzchnie w układzie mieszanym, dostępne zarówno biuro z gabinetami jak i open space'y. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²37,88 m² 1 894 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,88 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

82,57 zł/m²109 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy na Pradze Południe! Lokal składa się z: pomieszczenia o pow. 23 m.kw. gabinetu 19 m.kw., pokoju biurowego 43,9 m.kw. pokoju spotkań 16 m.kw. oraz aneksu kuchennego i wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²1 683,60 m² 26 096 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro 1683 m2, warszawa Mokotów. Standard: układ mieszany - gabinety i duże gabinety wykładziny własna recepcja przy wejściu z wind własna kuchnia część socjalno-toaletowa.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²82 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem przepiękny (świeżo wyremontowany) lokal użytkowy w ciągu lokali handlowych, znajdujący się w Warszawie przy ul. Lechickiej 15 (włochy). Lokal wyróżnia się świetną.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²130 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

111,05 zł/m²65 m² 7 219 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia powierzchnia biurowa 65 m2 na 1 piętrze. 3 pokoje, kuchnia / zmywarka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik / toalety, klimatyzacja, sieć teleinformatyczna, światłowód, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

108,21 zł/m²85 m² 9 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalne biura w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, hotel Hilton i innych prestiżowych budynków. 400m od Metra Rondo Daszyńskiego 1500m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

37 zł/m²40,55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro 2 pokojowe o powierzchni ok 41 m 2 na terenie obiektu biurowo -magazynowego na Bielanach. Zaletą oferty są ; niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²20,50 m² 1 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra Centrum Biuro 20,5 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto.

Szczegóły ogłoszenia

14,25 €/m²706 m² 10 061 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Budynek Adgar Renaissance Tower usytuowany na Woli w połowie drogi między stacjami II linii metra Rondo Daszyńskiego a Płocka. Budynek oddany do użytkowania w 2001 roku, w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

14,25 €/m²234 m² 3 335 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²170 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 170 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. . Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.