dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 215 ogłoszeń

2 990 000 zł257,62 m² 11 606,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej, ma 257,62 m powierzchni użytkowej, na którą składają się 4 kondygnacje. Parter (ok 83 m ) kuchnia z małą widną jadalnią jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł150 m² 17 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą, wybudowany w latach 60., położony w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy przy ulicy Prawdziwka, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł125,33 m² 15 080,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w zabudowie dwulokalowej w stanie deweloperskim | Ursynów | pow. całkowita 125,33 m2 | działka | działka 660 m2 | blisko lasu | 11 km od Centrum Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rozkład Nowy dom w urokliwej okolicy domków jednorodzinnych w pobliżu Miasteczka Wilanów o powierzchni 300 mkw. Na pierwszym poziomie znajduje się : przestronny hall ,kuchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy na wynajem - pod działalność gospodarczą. Dom: -Dom wolnostojący składający się z trzech kondygnacji. Wybudowany w roku 1994 z cegły/pustaka. Powierzchnia domu wynosi 210.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł300 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

wyjątkowa willa miejska | 300m2 | 4 sypialnie | 3 łazienki | piękny ogród | pełne umeblowanie Home One ma przyjemność zaprezentować jedną z najlepszych nieruchomości jaką kiedykolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł320 m² 42,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom w z funkcjonalnym rozkładem | 5 sypialni | ogród | cicha i zielona część Wilanowa (zawady) | blisko Placu Vogla | osiedle z pełną infrastrukturą Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł364 m² 19 093,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu luksusowego domu o powierzchni 364 m , usytuowanego w Warszawie na osiedlu Wilanów Niski, na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł157 m² 11 401,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przy tej ofercie Jeśli szukasz przestronnego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Segment środkowy o powierzchni 157.

Szczegóły ogłoszenia

2 385 000 zł200 m² 11 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie blizniaczej, znajdujący się w kameralnym, strzeżonym osiedlu. Dom jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł210 m² 11 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom nad jeziorem z prywatną plażą | Warszawa-Ursynów Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż miejsce, w którym codzienność nabiera innego rytmu, bliżej natury, w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł379 m² 7 585,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Zależy Ci na ekonomicznym w utrzymaniu domu oraz na sprawnym dojeździe do centrum Warszawy? Jednocześnie cenisz sobie kontakt z naturą oraz bliskość szeroko pojętej infrastruktury? Trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł500 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Elegancka, zadbana rezydencja doskonale usytuowana w prestiżowej lokalizacji - Starym Wilanowie. Nieruchomość nieumeblowania, została gustownie wykończona - na podłogach kamień oraz zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł274 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 248 m , a całkowita około 370 m . Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 248 m . Dom znajduje się zaledwie kilometr od metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł226,60 m² 11 032,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Osiedle Patio w Powsinie to doskonała lokalizacja dla ceniących sobie spokój oraz szybki dostęp do Wilanowa, ursynowa oraz Konstancina. Doskonale skomunikowane, położone w sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom 5 pokoi, 180 m , Wilanów elegancki, z ogrodem i garażem Do wynajęcia elegancki, dwupiętrowy i przestronny dom o powierzchni 180 m , położony na działce 350 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł126 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 126 m + 63 m piwnicy Cicha ulica Rynkowa, tuż przy Parku Achera Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak o powierzchni 126 m na dwóch poziomach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł257,27 m² 12 438,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 880 000 zł256 m² 15 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Projekt z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolonostojącego - realizacja 10 m-cy (oddanie do użytkowania I kwartał 2027) Działka z projektem i pnb w administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł320 m² 17 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wilanów | dom na sprzedaż 320 m | 5 sypialni | ogród | 2 miejsca postojowe W garażu Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, kameralnej części Wilanowa. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 000 zł141,93 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Pięciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,93m 2 ( w tym 50,15 m2 poddasza od wys. 1,9 m) z ogródkiem o pow. od 34 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł744 m² 6 438,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowe miejsce, w którym las spotyka się z elegancją. Zapraszamy do zakupu rezydencji o powierzchni ponad 740 m , położonej na dużej działce 3000 m w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 907 zł115,25 m² 10 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł156 m² 11 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wykończony dom położony w jednej z najbardziej pożądanych części Wawra Wawer Las, przy ul. Sęczkowej 20. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł182 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom 182m2, 5 pokoi, działka 400m2, garaż, pompa ciepła Panasonic 7kw, światłowód, duży salon z kuchnią (52m2). Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł216 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie w środku jak i na zewnątrz. Na całej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom będzie dostępny od lipca 2026 Wilanów - Zawady, połowa bliźniaka, 5 pokoi, 140 m2. : dla kogo? Dla rodziny z dziećmi. Dla szukających domu z ogrodem, posiadającego klasyczną formę. :.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł400 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 8 pokoi, 400 m , Sadyba, wysoki standard po remoncie Do wynajęcia elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 m , położony na zadbanej działce w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł267 m² 16 479,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Rezydencja w stylu dworkowo-pałacowym w sercu zielonej Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni 267 m z wolnostojącym garażem (65 m ), usytuowana na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł213 m² 9 624,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Dom z ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym - Ursynów-Pyry. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 213 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

(for english version scroll down) Rodzinny dom z uroczym ogrodem usytuowany w Wilanowie. Bardzo dobra lokalizacja-zielona, cicha i bezpieczna okolica zabudowana domami jednorodzinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł108 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Zapraszamy na osiedle Leśne Zacisze kameralną enklawę sześciu samodzielnych budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle charakteryzuje się przestrzenną.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł450 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący w dzielnicy Włochy english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 450 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

! ostatnie domy w ofercie! Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy Bród , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville Ogrodowa Rodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Metraż: 244 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł257,76 m² 12 414,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Bliźniak, 257m2, 5 sypialni, nowoczesna bryła, wilanów-Zawady. : dla kogo? Dla wymagającej rodziny. Dla osób, które szukają domu położonego w bezpiecznej i spokojnej okolicy, którym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, dla dwóch rodzin? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom na.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł130 m² 12 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Zapraszam do zakupu segmentu w zabudowie szeregowej na Ursynowie o powierzchni 130 m2, powierzchnia działki 232 m2. W bryle budynku garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe na podjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

9 980 zł208 m² 47,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 208 m , położony w spokojnej i zielonej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł271 m² 7 376,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Białołęka | Urokliwa, zielona okolica | Dom wolnostojący + budynek gospodarczy Nieruchomość z potencjałem - mieszkalnym lub pod działalność. : dla kogo? Dla osób potrzebujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł94,14 m² 10 080,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy Wawrze. Osiedle domów.