dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment środkowy o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 50 m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł495 m² 6 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem. Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł140 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nieruchomość zdecydowanie warta uwagi! Dom położony na dużej, narożnej działce, która zapewnia prywatność oraz spokój Dodatkowym atutem jest przestronny taras okalający dom z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł535 m² 4 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 000 zł333,12 m² 11 707,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

: krótko: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 333 m2, zlokalizowany na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza. Stan deweloperski. 7 pokoi, 3 kondygnacje, piwnica, garaż, działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący w Warszawie - Wesołej Przytulny dom w bardzo cichej okolicy, blisko las i tereny rekreacyjne. Do domu przynależy budynek 55 m2 wybudowany na podwórku z w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł428 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 641 m²

Wyjątkowy dom 428 m na dużej, zadrzewionej działce 2641 m w spokojnej części Falenicy przy ul. Żakowskiej Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy dom o powierzchni 428 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł632 m² 7 120,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 377 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, otoczony drzewami dom na sprzedaż w zielonej części warszawskiego Anina, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Barciucha. Nieruchomość Prezentowana na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł180 m² 11 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Oferowany do sprzedaży funkcjonalny segment środkowy o trzech kondygnacjach, usytuowany na działce o powierzchni 161 m , w zielonej części warszawskiej Pragi-Południe, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł390 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaję wolnostojący dom usytuowany w Warszawie na Białołęce przy ul Słodkiej. Dom bardzo wygodny, przestronny o powierzchni użytkowej 250 m2 (powierzchnia całkowita 390 m2). Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł820 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce o powierzchni 970m2 zlokalizowany w pod Warszawskim Wawrze/ Radość przy ul. Drwali. Dom z historią? A może rezydencja z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł194 m² 10 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przestronny, nowoczesny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 194,68 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 47 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom 5 pokoi, mokotów Pod Skocznią, ogród, taras, garaż 2 auta, klimatyzacja Do wynajęcia elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak. Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie! Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł263,50 m² 7 476,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom premium Z potencjałem inwestycyjnym | 263,5 m | 7 pokoi | garaż | lokal usługowy | prestiżowa lokalizacja - ul. Drzymały Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających łącząca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł270 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, wawer, anin. Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł414 m² 8 429,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 800 zł184,39 m² 15 623,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% - kupując nie płacisz prowizji! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł170 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Wawer, ul. Botaniczna Powierzchnia domu: ok. 170 m Kondygnacje: kondygnacja -1 (przyziemie): 67,3 m kondygnacja 0: 50 m kondygnacja 1: 52,5.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł300 m² 22 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 802 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce - Białołęka, warszawa. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł173,30 m² 9 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalna połowa bliźniaka położona przy ul. Pochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 173,3 m ( w tym garaż 15m2, usytuowany na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom jednorodzinny, o powierzchni 300 m2 położony w Wilanowie. Wysoki standard wykończenia. : dla kogo? Idealna propozycja dla rodziny oraz dla szukających większej przestrzeni do życia. :.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł191 m² 49,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy do wynajęcia! Wygodny, przestronny bliżniak z dużym tarasem oraz ogrodem. Jasny, cichy dom, w otoczeniu zieleni, na Sadybie. W pobliżu szkoły międzynarodowe (francuska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł193,75 m² 14 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom jednorodzinny na białołęce | projekt aria 2 (powiększony) Funkcjonalny układ | Garaż na 3 samochody | Powiększony metraż | Blisko szkoły i komunikacji miejskiej Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 898 000 zł188,65 m² 10 060,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom z dużym ogrodem na Zaciszu, osiedle Elsnerów. Dom posadowiony na dużej działce o pow. 620 m2, przy cichej ulicy (ślepa uliczka - brak ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł133 m² 12 022,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej bliski Wawer okolice Gocławia Kameralne osiedle liczy 9 domów i wyróżnia się nowoczesną architekturą, funkcjonalnością oraz wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł330 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Białołęka_henryków Zaciszna posiadłość położona w lesie w Henrykowie na Białołęce 12 km od Centrum (dojazd ze Śródmieścia 15 minut). Nieruchomość będzie dostępna do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

8 585 400 zł391,21 m² 21 945,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:326 m²

Polski Holding Nieruchomości przyjmuje oferty na zakup nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Humańskiej 10 w Warszawie. Podana w ogłoszeniu cena jest ceną brutto zawierającą 23% vat (cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przestronny dom wolnostojący otoczony starodrzewiem. Położony wśród willi Starego Wilanowa,ok. 400m do najbliższych supermaketów, ok. 700m2 do przystanku tramwajowego. Lokalizacja szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł255 m² 10 549,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Dom z pięknym ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym - Warszawa Okęcie w okolicy ulicy Aksamitnej. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 255 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł252,81 m² 15 782,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż dom jednorodzinny na Gocławku w otoczeniu niskiej zabudowy, licznych terenów zielonych, z doskonałą komunikacją i infrastrukturą miejską. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 450 000 zł283,50 m² 22 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1712,61 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł300 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniaki z dużą działką na zielonej Białołęce Na sprzedaż połowa bliźniaka o metrażu 266,8 m2 powierzchni użytkowej i 300 m2 całkowitej. 7 pokoi na działce około 470m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Wyjątkowy dom Z historią - ursus gołąbki Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które opowiadają historię - tę rodzinną, wielopokoleniową, zakorzenioną w miejscu. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł250 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

250 m2 | 6 pokoi | 3 łazienki | Premium |stary Wilanów Luksusowy dom z przytulnym ogrodem zlokalizowany w bezpiecznej, willowej okolicy na Starym Wilanowie. Wnętrze wykończono w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 900 000 zł345 m² 25 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Art Garden to zamknięty kompleks rezydencji w sercu Miasteczka Wilanów. Zaprojektowany jako prywatna enklawa, łączy doskonałą precyzję współczesnej architektury z przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł175 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Uroczy segment na mokotowie English below Atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno. Blisko stacji metra z dobrą komunikacją. W domu przeprowadzono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 800 000 zł260 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany.