dowolna

Domy na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży domów

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

3 250 000 zł210 m² 15 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Avenue Estate przedstawia nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na pograniczu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł68,42 m² 10 947,09 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 68-metrowy dom z 3 pokojami to opcja idealna dla rodziny z dzieckiem lub osób pracujących z domu. Przestrzeń została przemyślana tak, aby zapewnić maksimum komfortu mieszkańcom. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, o wschodnio-zachodniej ekspozycji spełni oczekiwania rodziny z dziećmi. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

1 807 000 zł95,14 m² 18 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowy, bo zaledwie 3 letni segment narożny w cichej części Wygody. Blisko rezerwatu Olszynki Grochowskiej. Segment o powierzchni użytkowej 95m2. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł263,50 m² 7 476,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom premium Z potencjałem inwestycyjnym | 263,5 m | 7 pokoi | garaż | lokal usługowy | prestiżowa lokalizacja - ul. Drzymały Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających łącząca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł253 m² 10 237,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Kępa Oborska, na pograniczu z Zawadami | kameralna inwestycja nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej inspirowanych stylem modern barn | połowa bliźniaka o powierzchni 253 m z.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł190 m² 14 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Klimatyczny dom z potencjałem | Stara Sadyba Ta nieruchomość spełni oczekiwania osób ceniących spokój, bliskość natury i możliwość aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł130,61 m² 11 094,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł124,60 m² 11 629,21 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł125,10 m² 11 982,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł155 m² 16 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Dordom Nieruchomości zaprasza do zakupu eleganckiej , kameralnej nieruchomości na pograniczu Bielan i Kampinosu. Na zielonej , pełnej drzew i krzewów zadbanej działce o powierzchni 1855.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:414 m²

0% Prowizji od Kupującego.Oferta na wyłączność! Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł395 m² 6 075,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 395 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Warszawy, przy ul. Głębokiej. Nieruchomość posiada przestronny ogród oraz własne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Ursus / Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem | 440 m | 5 pokoi | Sauna | Basen I Poddasze do aranżacji | Działka 683 m ul. II Armii Wojska Polskiego dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94 m² 9 776,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowe domy jak również w budowie Zdjęcia domu pokazowego jak można wykończyć nieruchomość. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Inwestycja to Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112,98 m² 8 231,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, składający się salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, trzech sypialni, balkonu, tarasu i ogródka, mieszczący się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112,98 m² 8 231,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł535 m² 4 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Bemowo,Warszawa

1 950 000 zł336,53 m² 5 794,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dom dla aktywnej rodziny z dziećmi, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni do pracy lub na hobby. Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Rejon Bemowo-Lotnisko. Komunikacja tramwajowa zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł320 m² 12 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:319 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość miejską na sprzedaż zlokalizowaną w sercu Saskiej Kępy. Dom o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł90 m² 55 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m. Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba tvn. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł320 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferuję do sprzedaży dom "z duszą" usytuowany w bocznej uliczce Wawra. Właściciele rozważą również propozycję zamiany na dom parterowy lub apartament z ogrodem z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł279 m² 10 749,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:311 m²

Segment z duszą Twoje miejsce w sercu Mokotowa! Rodzinny dom a może Biuro z klimatem lub Inwestycja z potencjałem. Szukasz przestrzeni, która stanie się prawdziwym domem dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł424,85 m² 4 942,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Żołny na warszawskim Ursynowie, na granicy Natolina i Starego Imielina. To spokojne, kameralne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł600 m² 33 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 936 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość łączy nowoczesną funkcjonalność z ponadczasową elegancją, zapewniając idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m Kondygnacje: kondygnacja 0: 49,2 m kondygnacja 1: 50 m Powierzchnia działki: 233 m Stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł250 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Dom z basenem i ogrodem dla rodziny Na sprzedaż wygodny, gotowy do zamieszkania dom z ogrodem i basenem, położony w spokojnej części Warszawy na Gocławku (praga-Południe). To.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł420 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z dużym potencjałem | Warszawa Powsinek | 420 m | działka 547 m Cena: 2 350 000 zł Lokalizacja: warszawa, powsinek, okolice Wilanowa Powierzchnia całkowita domu: 420,08.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł138 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 m²

Marzysz o spokojnym domu w zielonej części Warszawy, z własnym ogrodem, blisko lasu, ale nadal z szybkim dostępem do centrum? To kameralne osiedle stworzone właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. około 250 mkw przy ul. Sadulskiej w Wawrze. posadowiony na działce o powierzchni 1035 mkw. W granicy działki stoją budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł225 m² 8 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Nizinnej w zielonej dzielnicy Warszawy - Wesołej. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł265,50 m² 14 689,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Nowoczesny, przeszkolony narożny dom jednorodzinny z ogrodem dachowym w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa. Zakończony remont zaplanowany przez utalentowanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł70 m² 39 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:551 m²

Dom na sprzedaż na Targówku - działka inwestycyjna tpu Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w atrakcyjnej części Targówka w Warszawie. Nieruchomość wymaga remontu i nie może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł450 m² 10 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkową rezydencję z dużym ogrodem, położoną w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, stanowiącą doskonałą propozycję inwestycyjną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł348 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:572 m²

3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja. W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł418,37 m² 9 321,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 418 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni ponad 2200 mkw. Dom utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł279,60 m² 14 270,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja o powierzchni ok. 400 m (308 m powierzchni użytkowej), położona na pięknie położonej działce o powierzchni 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł156 m² 11 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wykończony dom położony w jednej z najbardziej pożądanych części Wawra Wawer Las, przy ul. Sęczkowej 20. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 000 zł6 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży przedwojenna kamienica polożona w samym Centrum Warszawy , blisko stacji metra. Polecam Tomasz Pawłowski Centrum Warszawskich Nieruchomości   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 057 200 zł148 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego przy kameralnej ul. Wodzirejów na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja dla osób, które.