dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

419 ogłoszeń

1 890 000 zł172 m² 10 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, dopracowany segment z ogrodem i garażem - gotowy do zamieszkania bez żadnych nakładów. Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni całkowitej 172 m (w tym poddasze ok. 24.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł450 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pełen światła dom wolnostojący. Bardzo elegancko wykończony, wszystkie materiały wysokiej jakości: na podłogach drewno, naturalne kamienie w łazienkach i częściowo na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł241,17 m² 6 630,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni / Dom o charakterze wolnostojącym łączony z sąsiadem podwójnym garażem/ Wyjątkowa Stylizacja / Dom mogą kupować obcokrajowcy bez pozwolenia z mswia typ domów "eco Smart.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł149,86 m² 12 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m , na ogrodzonej działce 419,18 m , w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

32 000 zł280 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 280 m2 z dwoma tarasami i ogrodem w Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł430 m² 11 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 430 m , 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku. Działka 640 m + 600 m działki w użytkowaniu Budynek w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dom (segment) o powierzchni około 300 m2, położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu na Mokotowie. Nieruchomość wybudowana w 2001 roku, w ostatnim czasie gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł161 m² 16 453,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona przy kameralnej, cichej ulicy w otoczeniu zieleni. W ofercie wysokiej jakości, energooszczędny i designerski dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł173,30 m² 9 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalna połowa bliźniaka położona przy ul. Pochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 173,3 m ( w tym garaż 15m2, usytuowany na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł245 m² 63,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:414 m²

Bliźniak na Sadybie w okolicy ul. Św. Bonifacego wykończony w wysokim standardzie, ostatnio wynajmowany na cele biurowe. Piwnica z oknami: 2 pokoje 28 m i 10 m, łazienka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 254 zł115,81 m² 12 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł212 m² 9 316,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Białołęka Dworska - dom wolnostojący z garażem - do zamieszkania. Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 212 mkw., położony w zielonej i spokojnej części Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł275 m² 17 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy dom położony na wyjątkowym osiedlu warszawskich Bielan w otulinie lasu i Parku Młocińskiego. Dom położony na 650m2 działce, wykończony nowocześnie materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł188,24 m² 23 374,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

We speak eng, pol, ua, rus | Oferta bez pcc Szukasz dom najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przestronny segment środkowy w Wesołej - Starej Miłosnej, z 2010 roku, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 220 m , działka 169 m , z zadbanym ogródkiem ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł270 m² 12 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom/dworek 269 m na działce 2100 m - Wilanów, kępa Zawadowska Wyjątkowy dom o powierzchni 270 m , wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł200 m² 9 999,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż przestronny półbliźniak po remoncie z 2025 roku, położony przy ul. Liliowej, na warszawskim Wawrze. To idealny dom dla rodziny, osób ceniących spokój, wygodną codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 100 m² 18 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł131,93 m² 17 425,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment narożny W malowniczej lokalizacji wilanów - kępa zawadowska Komfortowa powierzchnia | 200 m Ogród | Taras na dachu | Najlepsze materiały budowlane | Zielona okolica | Wykończony |.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł238,80 m² 8 793,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Są domy, które oferują metraż. Są domy, które oferują lokalizację. I są takie, które łączą jedno i drugie - z jakością, spokojem i poczuciem bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł192,90 m² 8 242,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy do zamieszkania dom z kominkiem | 190m2 Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem2 i takie, które wybiera się sercem. Ta oferta łączy jedno i drugie. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 444 zł333,50 m² 13 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

English below! Dzień dobry, zapraszam do wyjątkowej okazji zamieszkania w przestronnej, nowoczesnej willi w prestiżowej dzielnicy Warszawa-Radość. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł130 m² 10 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowoczesne osiedle Skarpa Powsińska. To nowoczesne osiedle łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum Warszawy. Inwestycja oferuje estetyczne i funkcjonalne wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł210 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wygodny dom dla rodziny Dom o powierzani całkowitej 210m2 z garażem + 2 miejsca parkingowe przed budynkiem. Dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł368 m² 10 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Duży komfortowy, zadbany dom 5 minut od metra Służew. Parter salon 26,7m2, pokój 22,7m2, pokój 11,8m2, kuchnia 11,7m2 I piętro 3 sypialnie 12,9, 13,4, 13,6m i łazienka z wanną 5m. II.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł72,07 m² 12 057,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

| osiedle Śpiewających Ptaków | Nowy, gotowy do odbioru dom 4-pokojowy z ogródkiem | Warszawa Sóweczki Cena: 919 000 pln - Metraż: 72,07 m - 4 pokoje - Ogródek - 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł220 m² 17 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł172 m² 13 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż segment jednolokalowy w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Zielony Las w warszawskim Wawrze. Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł650 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wilanów/zawady, wolnostojący 650 mkw na działce 1200 mkw: piwnica:pokój-relaks ok.55m, pomieszczenia pomocnicze:16, 10, 17 i 14 mkw (suszarnia, kotłownia, pralnia) PARTER: kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł210 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zadbany I gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów Dom jednorodzinny przy kameralnej ulicy wśród niskiej zabudowy. Budynek z pełną dokumentacją techniczną bez obciążeń w kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł200 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania z niespotykaną ofertą domu gotowego do wprowadzenia! Dla konesera - wyjątkowa nieruchomość w Warszawie! Z przyjemnością prezentujemy niezwykły dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 290 000 zł454 m² 13 854,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

English description below Luksusowy, nowoczesny i komfortowy dom szeregowy (segment skrajny) na Ursynowie, blisko Lasu Kabackiego przy ulicy Puchaczy. 6 pokoi, 3 Łazienki, przyjemny i słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł91,60 m² 10 917,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł295 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem | Idealny na cele mieszkalne lub biurowe | Świetna komunikacja Do wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w tym kwartale | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł230 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sadyba, komfortowy segment 230m2, 6 pokoi, ogród, sauna : Dla kogo? Dla rodziny szukającej klasycznej nieruchomości oddalonej od zgiełku ulic. Dla osób ceniących poczucie przestrzeni, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł380 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom o powierzchni 380 m | 5 sypialni | kameralna zabudowa willowa | garaż | blisko stacji metra i Galerii Mokotów Elegancki i funkcjonalny dom w sercu zielonego Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jasny, wygodny dom dla każdej rodziny. Dom jest rewelacyjnie położony, w odległości 3 minutowego spaceru Szkoła Europejska, kilka minut jazdy samochodem do pozostałych szkół międzynarodowych.W.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł520 m² 8 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż unikatowy dom wolnostojący Z faktycznym podziałem na 4 niezależne lokale Warszawa Wilanów, ul. Europejska Cena: 4 650 000 zł Powierzchnia działki: 665 m Powierzchnia całkowita.