dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

417 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 332 417 zł98,95 m² 13 465,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Inwestycja z domami czterolokalowymi. Tutaj proponujemy dom 998,95 m2 - 4 pokoje, plus dwa miejsca postojowe naziemne, - dom 2a2 ********************************************** Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom w atrakcyjnej części Wilanowa. Zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, stylowo a jednocześnie z użyciem najwyższej jakości materiałów. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362,40 m² 11 009,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Rezydencja położona w Wilanowie Niskim, wśród zabudowy willowej. Dom wolnostojący o klasycznej architekturze o powierzchni całkowitej 1 100 m2, położony na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

39 000 000 zł700 m² 55 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu absolutnie unikalną ofertę w samym sercu stolicy. Stuletnia rezydencja w stylu modernistycznym, położona w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł179 m² 24 581,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony dom o powierzchni 179 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy Ażurowych Okiennicach. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne Nazwa Inwestycji: ville Ogrodowa Lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - Gmina Michałowice, powiat pruszkowski Metraż: 244 m Powierzchnia działki: 423 m2 Kondygnacje: 3 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 970 000 zł158,59 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Ekologiczny 7-pokojowy dom z 3-stan. garażem wysoki standard Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży 7-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 158,59 m2 na działce ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł190,32 m² 7 876,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Warszawa | ul. Przyrzecze | Dom + biuro | Działka 783 m | Garaż | Klimatyzacja Nieruchomość z potencjałem mieszkalnym i biznesowym Ogłoszenie zawiera wizualizacje Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

19 260 000 zł1 070 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Nowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 1.170 m2, położona na działce 1.320 m2 na Niskim Wilanowie. Garaż na 6 samochodów. Unikatowa i luksusowa rezydencja na Niskiem Wilanowie, której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł217 m² 22 811,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Zamieszkaj w ekskluzywnej rezydencji! Dom zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu nowoczesnych, luksusowych rezydencji tuż obok Miasteczka Wilanów, w sąsiedztwie skarpy wiślanej przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł75 m² 15 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Segment skrajny z ogrodem Wesoła Bez zgody mswia Blisko skm i lasu Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny segment skrajny o powierzchni 74,98 m , położony przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

11 950 000 zł860 m² 13 895,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Rezydencja W radości Piękny reprezentacyjny dom zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Lokalizacja to cisza, spokój, zieleń. Duża działka daje komfort przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł215,22 m² 7 387,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferta promocyjna - tylko do końca maja nowa niższa cena dla domu ul. Regionalna 4a ( obecna nowa cena ) oferta ograniczona czasowo. Wyjątkowa inwestycja w Warszawie: regionalna Manor - Twój Nowy Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 001 zł255 m² 10 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie. Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości na Ursynowie, 10km od centrum Warszawa, ok 400m od przystanku autobusowego. Opis nieruchomości : Dom w zabudowie bliźniaczej, opcjonalnie istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klasyczny, piękny dom, pełen słońca i przestrzeni. Dom położony jest na osiedlu Patio, wśród nowej ładnej zabudowy, wokół coraz intensywniej rozwija się infrastruktura. Są już sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł94 m² 16 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Wyjątkowy dom z klimatem i ogromnym potencjałem na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z możliwością rozbudowy. Ten dom od pierwszego spojrzenia emanuje solidnością, ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł160,77 m² 12 440,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny bliźniak z ogrodem i garażem | 5 pokoi | Wawer | 160,77 m Na sprzedaż bezczynszowe, gotowe do zamieszkania, pięciopokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł175 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w spokojnej okolicy, z dużym poczuciem prywatności. Brak bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej, a widok z balkonów i tarasów na zieleń: drzewa, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł191 m² 49,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy do wynajęcia! Wygodny, przestronny bliżniak z dużym tarasem oraz ogrodem. Jasny, cichy dom, w otoczeniu zieleni, na Sadybie. W pobliżu szkoły międzynarodowe (francuska,.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł470 m² 12 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 061 m²

Rezydencja W aninie - ponadczasowa elegancja W otulinie starodrzewu Najlepszy adres w Aninie | Dom wolnostojący | Działka 2000 m | Zadbany ogród | 8 pokoi | Niezależne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 890 000 zł530 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Podstawowe zalety: wysokie sufity 5 m, prestiżowa część zabytkowej Saskiej Kępy, ekskluzywna część zabytkowej 1/2 willi z 1932 r., kameralna, duża przestrzeń, cisza, trzy strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 790 000 zł158,59 m² 23 898,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji od kupującego | bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł240 m² 45 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 770 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym na granicy Ursynowa i Lesznowoli - duża działka 5770 m . Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na końcu Ursynowa - w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

| polecam do wynajęcia klimatyczna willa na Żoliborzu Oficerskim. Przestronny dom o pow. 400 m2, cztery poziomy, 10 pokoi, dwie antresole, pomieszczenia gospodarcze, garaż na dwa samochody. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł320 m² 42,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom w z funkcjonalnym rozkładem | 5 sypialni | ogród | cicha i zielona część Wilanowa (zawady) | blisko Placu Vogla | osiedle z pełną infrastrukturą Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł50 m² 37 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

dom parterowy z małego przedpokoju wejście do dużej łazienki oraz dużej kuchni z kuchni przejście do pokoju. Pokój ogrzewany kominkiem lub elektrycznie , ciepła woda w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, świeżo odnowiony, wolnostojący dom na zamkniętym osiedlu w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Przestronny dom został wykończony w wysokim standardzie w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł191,20 m² 6 009,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł225 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom rodzinny | Prywatna strefa spa | Kameralne osiedle na Saskiej Kępie dom Prezentujemy do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł167 m² 10 449,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wał Miedzeszyński / dom 167 m2 / 5 pokoi/ taras/ garaż/ działka 256 m2 Atrakcyjny segment z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i solidnym tarasem ze świerka syberyjskiego. Na ogrodzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł210 m² 8 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł183 m² 16 120,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:862 m²

Nowoczesny I przestronny dom parterowy W wilanowie 3 sypialnie | Duży ogród | Garaż na 2 samochody | Umeblowany | Gotowy do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: w części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł218 m² 9 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Został dom lewa strona budynku. Ilość pokoi: 6, garaż: w bryle budynku na dwa samochody Proponowany tutaj dom to budynek w zabudowie bliźniaczej. Wybudowany w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący w Warszawie - Wesołej Przytulny dom w bardzo cichej okolicy, blisko las i tereny rekreacyjne. Do domu przynależy budynek 55 m2 wybudowany na podwórku z w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł216,60 m² 12 465,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Riverside residence | wolnostojący W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | Garaż na 2 auta | Ogród | Stan deweloperski | Pompa ciepła | Willa wolnostojąca Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł860 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Do sprzedaży reprezentacyjna rezydencja położona na dużej działce o pow. 5 600 m 2. Dom kryty dachówką ceramiczną. Na poziomie piwnic znajduje się: - barek z niewielką kuchnią, -Sala.