dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Warszawa

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

14 000 zł420,10 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

English description below Prestige Real Estate ma zaszczyt zaprezentować piękny dom z ogrodem w prestiżowej lokalizacji na Starym Wilanowie. Dom jest 3-kondygnacyjny, bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł305 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia w Satrym Wilanowie o powierzchni 305m2 usytuowany na działce o pow 760m2. Dom w wysokim standardzie wykończenia, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł260 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przestronny i funkcjonalny o powierzchni użytkowej 239,4 m , położony w prestiżowej części Bielan na Młocinach, na działce o powierzchni 578.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł147 m² 16 258,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Nowoczesny, przestronny, rodzinny dom z tarasem w zielonej części Wawra [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 950 000 zł330 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom wolnostojący 330 m | Wilanów Niski | 5 sypialni | pompa ciepła | fotowoltaika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł520 m² 8 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż unikatowy dom wolnostojący Z faktycznym podziałem na 4 niezależne lokale Warszawa Wilanów, ul. Europejska Cena: 4 650 000 zł Powierzchnia działki: 665 m Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł360 m² 31 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:863 m²

Nowy, nigdy niezamieszkały dom. : krótko: mokotów, pod Skocznią || Dom o powierzchni 360 m , w pobliżu parków Arkadia i Królikarnia || 7 pokoi + 4 łazienki + 2 toalety, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł532,40 m² 4 489,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:556 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1992 roku. Położony na działce narożnej w centralnej części Marysina Wawerskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 780 000 zł289 m² 9 619,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

for en please scroll down połówka bliźniaka Powsin, nieopodal American School of Warsaw, parku Kultury, lasu Kabackiego i Ogrodu Botanicznego, a w pobliżu szkoła podstawowa nr 104, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł144 m² 14 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszawa | Wawer. Dom wolnostojący o powierzchni 144 m , 5 pokoi, na dużej działce 1000 m . Zielona, spokojna okolica z lasem na wprost posesji. Zadbany ogród, kominek ogrzewający.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy na wynajem - pod działalność gospodarczą. Dom: -Dom wolnostojący składający się z trzech kondygnacji. Wybudowany w roku 1994 z cegły/pustaka. Powierzchnia domu wynosi 210.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - Wilanowie Niskim. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 799 000 zł278 m² 10 068,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowoczesny dom z dużymi przeszkleniami | Prestiżowa lokalizacja w granicach Warszawy Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, którego minimalistyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł292 m² 9 897,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! Do sprzedania przepiękny dom w zabudowie szeregowej, bardzo ładnie wykończony w wysokim standardzie. Gotowy do zamieszkania. Nowa elewacja z 2021 roku. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł91,60 m² 11 080,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł263,53 m² 10 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa inwestycja w Warszawie: regionalna Manor - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w Warszawie, które łączy komfort, nowoczesność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

5 pokoi/260 mkw z tarasem, 2 garaże. Wolnostojący dom do zamieszkania po kompleksowym remoncie. Piwnica : garaż 2 stanowiska, siłownia (wyposażona), spiżarnia, magazynek, kotłownia/pralnia. Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł216,60 m² 12 465,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Riverside residence | wolnostojący W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | Garaż na 2 auta | Ogród | Stan deweloperski | Pompa ciepła | Willa wolnostojąca Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł250 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prestige Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować: wyjątkowy dom w nowoczesnym stylu do wynajęcia, z urzekającym ogrodem i widokiem na Ogród Botaniczny w Lesie Kabackim. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł175 m² 16 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 204 m w połowie podpiwniczony (wysokość piwnicy 2,5 m, cztery okna}, usytuowany w zielonej i spokojnej części Warszawy - w Radości.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości na Ursynowie, 10km od centrum Warszawa, ok 400m od przystanku autobusowego. Opis nieruchomości : Dom w zabudowie bliźniaczej, opcjonalnie istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

5 185 000 zł303,50 m² 17 084,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny dom w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł296,90 m² 16 167,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki, w pełni urządzony dom w znakomitej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej 296,9m2, użytkowej 231,24, to pięć pokoi oraz duży garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł169 m² 71,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:670 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Dom do wynajęcia Warszawa Włochy, ul. Chrościckiego Idealny pod biuro, działalność gospodarczą lub dla rodziny Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zawady,Warszawa

14 000 zł216 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

English bellow nowoczesny dom W wilanowie - zawady | 216 m | 5 pokoi | sauna | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, gustownie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł297,11 m² 11 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:479 m²

Przedstawiam Państwu dom o powierzchni około 290 m2 z 2000 roku budowy, znajdujący się w prestiżowej, zielonej i zacisznej części Warszawy - dzielnicy Ochota - przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł348,40 m² 34,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rezydencja na wynajem z dużym zalesionym ogrodem w dzielnicy Wawer w Warszawie Powierzchnia użytkowa domu stanowi 348 m2 na dwóch kondygnacjach usytuowana w pięknym zalesionym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 000 zł450 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Radość warszawa wyjątkowa rezydencja Z funkcją mieszkalno-biznesową Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł287 m² 12 543,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy, wielopoziomowy dom o wysokim standardzie wykończenia, który łączy elegancję z funkcjonalnością i komfortem codziennego życia. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł320 m² 9 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:991 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 280 m z pięknym dużym ogrodem w zielonym Wawrze, ul. Celulozy 136b na działce 991 m2 Nieruchomość oddalona od trasy, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł300 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 300 m2. Lokalizacja- na pograniczu Nowe Włochy / Ursus (1km do Factory). Dobrze skomunikowana (do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł132,37 m² 12 465,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom o powierzchni 132,37 m , zlokalizowany na ekskluzywnym, kameralnym osiedlu Dębowa Residence. Inwestycja zrealizowana w 2024 roku obejmuje jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł240,52 m² 12 265,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w sercu Wilanowa przy ul. Wyprawa 11 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej dzielnicy Wilanów, przy ul. Wyprawa 11. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 466 520 zł134,12 m² 10 934,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom szeregowy 134 m z ogrodem i poddaszem | Międzylesie, kameralne osiedle english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł240 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom inwestycyjny składający się z dwóch mieszkań i lokalu usługowego przy ul. Jeziorowej na Wawrze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w tym kwartale | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł290 m² 9 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dzień otwarty 8 listopada w godz. 10-15.00 (wymagana telefoniczna rezerwacja godziny) Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł/ m-c Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł359,23 m² 13 640,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż luksusowy, nowoczesny dom jednorodzinny Warszawa-Białołęka Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży eleganckiego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł265,50 m² 14 689,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Nowoczesny, przeszkolony narożny dom jednorodzinny z ogrodem dachowym w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa. Zakończony remont zaplanowany przez utalentowanych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij