Dom, ul. Kwarty
Kwarty, Kępa Zawadowska, Warszawa, mazowieckie
- 3 349 000 zł
- 270 m²
- 12 403,70 zł/m²
Dominik Spalitab...
Skontaktuj się
Dom, ul. Kwarty
Kwarty, Kępa Zawadowska, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Dom, ul. Kwarty
Zaktualizowane: 19 maja 2026
3 349 000 zł 270 m² 12 403,70 zł/m²
dom wolnostojący
6
2 100 m²
garaż
2007
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
2 100 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2007Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 3 349 000 zł (12 403,70 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 270 m², 6 pokoi, 4 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2007
- materiał budowy: pustak
- okna: plastikowe
- Działka: 2 100 m²
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
- Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 649/19413/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kwarty, Kępa Zawadowska, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: las, rzeka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż dom/dworek 269 m² na działce 2100 m² - Wilanów, Kępa Zawadowska
Wyjątkowy dom o powierzchni 270 m², wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m² w prestiżowej części Wilanowa - Kępie Zawadowskiej. To ostatni dom przy spokojnej ulicy, co zapewnia ciszę, prywatność i kontakt z naturą. (...)
536 407...
536 407 062