dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 572,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokojowe, narożne mieszkanie do remontu - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Lokalizacja: mokotów, ul. Sielecka 4 - kameralne miejsce z szybkim dojazdem do centrum. Blisko Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł47 m² 22 522,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Hożej Przy ulicy Hożej 39, w samym sercu Warszawy, znajduje się elegancka kamienica z 1911 roku, zaprojektowana przez Wacława Heppena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

530 000 zł32 m² 16 724,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny układ System Smart Home Zachodnia ekspozycja Ogródek 15 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł69 m² 21 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. Nieruchomość oferuje przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o pow. 47m2, 2 pokoje rembertów ul. Paderewskiego 144f 3 Piętro winda Osiedle chronione, zamknięte. Cena 649 000zl. Składa się: 1. Salon (drewniana podłoga) z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Służew,Warszawa

1 650 000 zł63 m² 26 070,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Osiedle Reset zlokalizowanej na Służewcu, przy ul. Taśmowej (5,8 km od centrum Warszawy), zrealizowanej przez dewelopera Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 999 000 zł102 m² 29 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 342 750 zł66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji w budynku Wola Tower w Warszawie. Apartament o powierzchni 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

6 907 500 zł460 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż bez vat-u przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 460 m2 położony w doskonałej części Ursynowa tuż przy stacji Metra Stokłosy. Lokal Idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Las Bielański,Warszawa

1 320 000 zł67 m² 19 837,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 66,54 m znajduje się na warszawskich Bielanach - przy ulicy Zabłocińskiej, zaledwie 350 metrów od stacji metra Słodowiec. To funkcjonalne, 3-pokojowe, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Białołęka Dworska,Warszawa

1 975 000 zł3 293 m² 599,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną 3293 m2, nie objęta miejscowym planem zagospodarowania, rejon ulicy Żyrardowskiej. W wypisie z rejestru gruntów ls VI. Po uzyskaniu wz - pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 549 000 zł103 m² 14 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 103,27 m2 + taras 29,7 m2 + komórka 5,13 m2 + dwa miejsca garażowe! możliwosć przerobienia na 4 pokoje! Do sprzedania apartament z dużym tarasem na Tarchominie przy ul. Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

403 000 zł20 m² 19 813,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie niewielkie, ale bardzo kompaktowe i ustawne dwupokojowe mieszkanie. W sklad mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, aneks sypialniany z szafą i oknem, oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje z balkonem | garaż + komórka | 300 m do metra Chrzanów Bemowo | ul. Batalionów Chłopskich To idealna propozycja dla tych, którzy chcą żyć komfortowo dziś i myśleć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam śliczne mieszkanie po remoncie generalnym, w bardzo dobrym standardzie, w pełni wyposażone, nie wymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Położone na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

3 400 000 zł90 m² 37 980,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 90 m i wysokości 3,20 m, położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Brackiej tuż przy Placu Pięciu Rogów - absolutnie wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Warszawa, bemowo, jelonki, ul. Synów Pułku W mieszkaniu wymieniona została cała instalacja elektryczna na nową, piony kanalizacyjne na plastikowe i nowe piony gazowe. Na ścianach położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

820 000 zł40 m² 20 639,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu z 2007 r., przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie jest jednostronne, z ekspozycją wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

1 095 000 zł71 m² 14 495,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu lokal usługowy na sprzedaż. Lokal 73 metrowy usytuowany jest na parterze budynku przy ul. Pasaż Ursynowski. Jest to budynek częściowo mieszkaniowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 960 000 zł101 m² 19 405,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

889 000 zł57 m² 15 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Ogrodowej, w samym sercu warszawskiej Woli - Mirów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 477,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

719 000 zł49 m² 14 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do Sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie: po generalnym remoncie, przy okazji remontu wymienione zostały wszystkie instalacje (wod-kan, gazowa, c.o. i elektryczna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

714 000 zł43 m² 16 776,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przytulne mieszkanie położone na 5 piętrze w kamienicy z 1954 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Działdowskiej. W skład lokalu wchodzą: - duży, jasny pokój z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jędrusik

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 395 000 zł62 m² 22 416,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością ( bez pośredników!) zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w jednym z najmodniejszych miejsc Warszawy, na nowoczesnym osiedlu "żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

705 000 zł37 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament z oddzielną kuchnią, położony na 2 piętrze osiedla Mozaika Mokotów przy ulicy Cybernetyki. Blisko Galerii i centrum biznesowego Mokotów. Budynek apartamentowca znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 905 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy idealne mieszkanie dla pary lub na inwestycję pod wynajem (booking , Airbnb, studenci wne uw), 2 pokoje w Śródmieściu Północnym, 50 m od Ogrodu Krasińskich. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stegny,Warszawa

512 000 zł32 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie (stegny) tuż przy parku. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł266 m² 9 416,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:556 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1992 roku. Położony na działce narożnej w centralnej części Marysina Wawerskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 470 000 zł111 m² 13 243,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Segment na zakniętym osiedlu Urządzony, gotowy do zamieszkania, trzykondygnacyjny segment z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w warszawskim Wawrze, na nowoczesnym, eleganckim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

1 230 000 zł55 m² 22 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Jeżeli szukasz cichego, jasnego, dwustronnego mieszkania z balkonem i windą, to ta oferta jest dla Ciebie. Top lokalizacja - ul. Litewska. Wysokie na 350 cm! Możliwa antresola. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W międzylesiu. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna okolica, sąsiedztwo lasów. Osiedlowa uliczka, mały ruch samochodów. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 396,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Ci kawalerkę o powierzchni 32,56 m2 zlokalizowaną na Woli / Nowolipki tuż na granicy ze Śródmieścia. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

714 000 zł43 m² 16 776,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

796 000 zł27 m² 29 812,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka położona na dziewiątym piętrze w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych budynków Warszawy przy Al. Ujazdowskich 8, gdzie na parterze znajdowała się słynna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

490 000 zł21 m² 23 311,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealna propozycja inwestycyjna - na wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub dla firm. Na sprzedaż 3 identyczne lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 21,02 m , w nowoczesnym budynku.