dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 63 m2, piętro 7/10 z windą w budynku z 2012 r., Wola Młynów. Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 198,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Turmonckiej 12 na warszawskim Bródnie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł44 m² 15 202,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

643 382 zł37 m² 17 388,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł38 m² 17 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane i przestronne. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Ursynów,Warszawa

2 999 000 zł255 m² 11 760,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie. Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym. Budynek dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

848 500 zł61 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, większe mieszkanie - bez stresu o budżet i wykończenie! Masz wrażenie, że Wasze obecne mieszkanie kurczy się z każdym dniem, a dzieci potrzebują własnej przestrzeni ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Startowa

Włochy,Warszawa

828 495 zł46 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Włochach. Mieszkanie w pełni umeblowanie i wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 650 000 zł284 m² 19 929,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1700 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równa

Praga-Północ,Warszawa

858 000 zł54 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskiej Pradze. Lokal w pełni umeblowany. Budynek po remoncie w 2017 roku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

730 000 zł40 m² 18 332,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

The realtyhub prezentuje wyjątkowo jasne, dwupokojowe mieszkanie prawie 40 m2 z klimatyzacją, balkonem oraz pięknym widokiem na zielone patio. Lokal położony w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

420 000 zł26 m² 15 981,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne na strat Niespotykany układ Atrakcyjna cena Sercem tego lokum jest przytulny salon z wyjściem na ogródek, skierowany na zachodnią stronę świata. Dzięki optymalnemu nasłonecznieniu Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

1 845 000 zł82 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka czteropokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

738 000 zł42 m² 17 563,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Praga Południe Wiatraczna 2019 rok budynku - Dwupokojowe mieszkanie, bardzo ciche, w pełni umeblowane, zadbane i nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych, aneks kuchenny, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

1 099 000 zł48 m² 22 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 47,8 m przy ul. Topiel 19 na warszawskim Powiślu. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Skorosze,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 952,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - Piękne, 3-pokojowe mieszkanie - Warszawa-Ursus Aleje Jerozolimskie 226 | Nowe osiedle Murapol, 2023 rok Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł37 m² 23 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na centrum - 37 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Nowolipki, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

760 000 zł62 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bemowie - Jelonki, ul. Karabeli. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją (wschód/zachód), położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 79,53 + balkon ( 6,44m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne 4-pokojowe! parking podziemny W promocyjnej cenie ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 615 000 zł131 m² 19 980,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę lokalu parterowego o powierzchni ponad 130 m2 na warszawskich Bielanach przy ulicy Stefana Żeromskiego. Lokal jest ustawny, przestronny oraz jasny, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 50,1 m , zlokalizowanego na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w zadbanym budynku i posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 549 000 zł103 m² 14 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 103,27 m2 + taras 29,7 m2 + komórka 5,13 m2 + dwa miejsca garażowe! apartamnet obecnie 3 pokojowy, możliwość zmiany na 4 pokoje (rzut w galerii zdjęć) Do sprzedania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

645 767 zł40 m² 16 144,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 39,17m2 + ogródek 30,26m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

929 000 zł49 m² 19 111,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Śródmieście - Powiśle - Solec ul. Górnośląska 1 - Trzypokojowe mieszkanie, oddzielna widna kuchnia, powierzchnia 48,61m2, piętro 6 z 15, czynsz 870zł (bez zaliczek na: wodę i kanalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z duszą w przedwojennej kamienicy, w sercu Górnego Mokotowa o wielkości 87m2 z możliwością parkowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 774 173 zł104 m² 17 059,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

869 973 zł55 m² 15 817,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 559,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* niska zabudowa * Piękny widok * Faktory Annopol Zarezerwuj w tym tygodniu 20 minut na spotkanie, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 500 000 zł654 m² 23 687,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa, położona w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Ursynowa. Nieruchomość o ponadczasowej architekturze. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 535,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Saskiej Kępy- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 533,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania wyremontowane w 2017 roku trzypokojowe mieszkanie przy rogu Grzybowskiej i Jana Pawła z widokiem na dwie strony - na południe i zachód. Podczas remontu wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

575 809 zł33 m² 17 448,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 290 000 zł160 m² 14 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom o powierzchni 160 m2, trzykondygnacyjny, z lat 70-tych, na działce 372 m2, własność. Pięć pokoi, w tym 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, garderoba, garaż w budynku. Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

723 103 zł41 m² 17 637 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

730 000 zł60 m² 12 252,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2, z balkonem o powierzchni 7,2 m2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 630,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Meissnera 4, warszawa Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57,3 m z dodatkową piwnicą 2,8 m (ujętą w kw). zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

989 000 zł61 m² 16 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z garażem | Klimatyzacja | Miasteczko Wilanów Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 198 080 zł83 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na warszawskiej Białołęce przy ul. Geometrycznej. Budynek wybudowany w 2025r. Mieszkanie urządzone.