dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Warszawa

Gocławek,Warszawa

2 480 000 zł930 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana na Gocławku. Znakomita lokalizacja. W okolicy pełna infrastruktura osiedlowa sklepy spożywcze i inne, szkoły, przedszkola, żłobki, apteka, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 605,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z wyjątkowo pięknym widokiem na serce Warszawy - gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

920 000 zł49 m² 18 775,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ulicy Drwęckiej 8 (praga-Południe, grochów, warszawa), na nowoczesnym osiedlu Stacja Grochów zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Ochota,Warszawa

2 600 000 zł336 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż niewielki dwulokalowy dom wolnostojący zlokalizowany na Bliskiej Ochocie. Opis 1-go lokalu 105,5 m2: podpiwniczenie - pod częścią parteru ok. 22 m2 (suche, czyste, z umywalką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

600 000 zł40 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 158,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne na strat Niespotykany układ Atrakcyjna cena Sercem tego lokum jest przytulny salon z wyjściem na ogródek, skierowany na zachodnią stronę świata. Dzięki optymalnemu nasłonecznieniu Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 550 000 zł265 m² 9 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:357 m²

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

745 000 zł44 m² 17 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Ursynowie! Oferty tego typu pojawiają się naprawdę rzadko, dlatego warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość. Jeżeli marzysz o przestronnym, dobrze doświetlonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Okęcie,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne 32 m w świetnej lokalizacji idealne na start lub pod inwestycję Więcej informacji: tel. *780*771*848* Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

765 000 zł52 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 5 piętrowym budynku z 2002 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

777 150 zł57 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe 54m2 z balkonem Cena 777 150,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki, balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

686 400 zł27 m² 24 996,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka Z dużym balkonem | stara praga | okrzei 18 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 27,46 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Stefana Okrzei 18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pustułeczki

Ursynów,Warszawa

1 821 758 zł95 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 4 pokoje | 95,38 m2 | ursynów I 1 821 758 pln bez podatku pcc! bez prowizji! termin oddania IV kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

719 000 zł44 m² 16 528,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Hawajskiej 20. Lokal ma powierzchnię 60 m2 i znajduje się na 11 piętrze, składa się z: zamykanego salonu Oddzielnej kuchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 53 m + balkon, położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 2004 roku na Ursynowie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

495 000 zł30 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska 48 Przytulne mieszkanie po odświeżeniu, położone na parterze w kamienicy przy ul. Bokserskiej 48 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo Lotnisko,Warszawa

592 000 zł46 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,60 m2, położone na warszawskim Bemowie oferuje przemyślany układ na niewielkiej powierzchni. Na jednym poziomie rozplanowano sypialnię, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

998 800 zł60 m² 16 536,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Hawajska 20 na Ursynowie. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1979 roku. Mieszkanie jest gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

599 000 zł50 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Jeśli myślisz o mieszkaniu, które łączy w sobie wygodę, szybkość dotarcia do centrum Warszawy i bliskość natury ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 750 000 zł59 m² 29 711,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowa inwestycja - penthouse 58,9 m2 z tarasem 65 m2 - Warszawa,Ochota Polecam do sprzedaży piękny penthouse o pow. 58,9 m2 z przestronnym tarasem o pow. 65 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

783 250 zł63 m² 12 432,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 62,66 m + balkon 3,72 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

494 619 zł32 m² 15 642,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokojowe + ogródek 18 m | Praga Południe - Kamionek 36.62 m | Bez prowizji | Bez PCC | Od dewelopera 8 min do przyszło planowanej stacji Metro Mińska GOTOWE! - Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 099 000 zł74 m² 14 871,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Trzcinowej w Warszawie (włochy). Nieruchomość ta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

899 000 zł60 m² 15 025,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

15 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji i bliskości stacji pkp. Tylko kilka minut autobusem do stacji Metro Karolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Pyry,Warszawa

4 200 000 zł246 m² 17 073,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below dom spleciony Tylko dla najbardziej wymagających i wrażliwych na piękno form. Architektura współczesna, modernistyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

621 968 zł57 m² 13 233,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe 47m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 621 968,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł453 m² 5 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż: 2 budynki bliźniacze na jednej działce | Możliwość wydzielenia 5 niezależnych mieszkań | Wawer | 453 m | Działka 619 m Idealna oferta inwestycyjna lub dla dużej rodziny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

636 000 €156 m² 4 080,06 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam wynajęty lokal handlowo-usługowy na parterze budynku apartamentowego zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu. Lokal jest od kilkunastu lat wynajmowany instytucji finansowej. Niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Kartograficzna 86 C. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 203,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - 3-pokojowe, jasne mieszkanie na Białołęce | ul. Głębocka 115, warszawa Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

819 000 zł48 m² 17 151,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy. Nieruchomość o powierzchni 47,75 m , znajduje się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 258 000 zł74 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eleganckie, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 74 mkw., położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy ul. Szaserów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37.80 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Kabaty,Warszawa

2 000 000 zł84 m² 23 857,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego i przestronnego apartamentu o powierzchni 83,83 m , położonego na ostatnim - 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Stegny,Warszawa

2 347 000 zł297 m² 7 902,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Do kupienia 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 297 m2 z 1990 r., na działce 186 m2, Mokotów Stegny. Do ewentualnego odświeżenia, umeblowany, super dla rodziny. Dom to: = parter: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 290 000 zł105 m² 21 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 105 m2, piętro 4/4 bez windy, w kamienicy z 1913 r., Śródmieście Południowe. Zadbane, ciche, w pełni umeblowane i wyposażone, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

987 113 zł64 m² 15 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.