dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

442 000 zł25 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w stanie dobrym o powierzchni 24,6 m położona na 9. z 12-stu pięter w budynku typu Wielka Płyta z 1970 roku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waldorffa

Fort Bema,Warszawa

990 000 zł45 m² 21 864 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż oferuję komfortowe i bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 390 000 zł81 m² 17 203 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

2 600 000 zł340 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący, przestronny dom z tarasem i ogrodem dla dużej rodziny. Dom solidnie zbudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Bielany,Warszawa

4 250 000 zł3 650 m² 1 164,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Bielanach pod zabudowę wolnostojacą lub bliźniaczą. Wszystkie media miejskie. Dojazd droga asfaltową. Mozliwość zakupienia 2150 m2 lub 4350 m2. Kontakt: tel. Ekstra oferty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

700 000 zł57 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na Białołęce (tarchomin) Aluzyjna. Osiedle jest zamknięte i chronione, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł101 m² 13 339,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Atlasowa

Włochy,Warszawa

2 229 000 zł212 m² 10 514,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Rezerwacja! Klimatyczny trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w zielonej lokalizacji Włochy, warszawa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

725 000 zł48 m² 15 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 37 m przeznaczone do remontu lub odświeżenia - ul. Cypriana Kamila Norwida, ulrychów, wola. Powierzchnię mieszkania (37 m ) stanowią: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł79 m² 22 784,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mokotów - Eko Park / 79 m2 / 3 pokoje / garderoba / garaż Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i z garażem położone tuż przy parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocławek,Warszawa

840 000 zł59 m² 14 237,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 15-piętrowego budynku w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

725 000 zł33 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie, zlokalizowane w sercu Warszawskiego Mokotowa. Lokal położony jest na 3 piętrze budynku o podwyższonym standardzie z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 900 000 zł144 m² 34 004,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w najlepszym miejscu warszawskiego Powiśla tuż obok bulwarów wiślanych. Mieszkanie 144 metrowe położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

532 000 zł37 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. 3, które znajduje Blok z dwiema windami, klatka schodowa po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1963 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W bloku odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 172,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie 70 m z garderobą i garażem Osiedle Cztery Pory Roku, białołęka Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 360 000 zł140 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament w Babka Tower | 140 m | 12. piętro z widokiem na panoramę miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, eleganckiego apartamentu położonego na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 54,00 m2, na którą składa się: salon + aneks (22,11 m2) z wyjściem na loggię (3,94 m2), niezależna sypialnia (10,74 m2), niezależna sypialnia (9,65 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

829 000 zł40 m² 20 570,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowa kawalerka w inwestycji Rezydencja arteco (2014/2015), położona na Sadach Żoliborskich. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kałuszyńska

Kamionek,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 428,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Praga-Południe | ul. Kałuszyńska 5a | 53,28 m | 3 pokoje | aneks kuchenny | łazienka | balkon | garaż indywidualny w budynku | 2. piętro | budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 790 000 zł159 m² 23 898,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki segment na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów. Lokalizacja Atrakcyjne, unikatowe położenie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

2 600 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4-pokojowy apartament w zielonej części Mokotowa w kompleksie Villa Solar przy ulicy Bernardyńskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lizbońska

Mokotów,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 881 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Warszawie, na pięknej Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 70,60 m , usytuowane na 7. piętrze 12-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 632 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.36m2 znajdujące się na Osiedlu Prestige przy ulicy Dalanowskiej 46. Okna z ekspozycją na wschód. Mieszkanie mieści się na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wawer,Warszawa

2 688 381 zł186 m² 14 449 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

864 500 zł54 m² 16 015,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapomnij o korkach! Dzięki własnej stacji kolejowej błyskawicznie dotrzesz do centrum. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Projektowane z myślą o Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

3 950 000 zł175 m² 22 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Dom z lat 70-tych|| 5 pokoi || działka 585 m2 || garaż || ogród ze starodrzewiem || Stare Włochy Klimatyczny dom z lat 70-tych w zabudowie bliźniaczej, z zachowaniem oryginalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Teresy z Kalkuty

Targówek,Warszawa

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealna Inwestycja dla Twojego Biznesu! Agencjom dziękujemy. Ostatnie 2 lokale 58 i 62m2! Szukasz idealnego miejsca na swoją firmę w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 204,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 37,2 m , zlokalizowane przy ul. Wiartel. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane tuż przy przystanku Poligonowa. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna, widna kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój. Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Praga-Północ,Warszawa

595 000 zł33 m² 18 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2, położone na Starej Pradze. Nieruchomość Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

629 995 zł46 m² 13 695,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, acz całkiem nieźle zaprojektowane mieszkanie dla pary czy nawet rodziny 2+1. Usytuowane w zadbanym budynku przy ul. Grochowskiej , 500m za rondem Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł59 m² 24 423,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż oddawane w marcu 2025 roku mieszkanie w świetnej lokalizacji na dolnym Mokotowie, tuż obok nowo utworzonej linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz widną kuchnią o łącznej powierzchni według księgi wieczystej o 41,5m , ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

949 000 zł68 m² 13 955,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio-Grochów, ul. Kickiego: stylowe studio (68m ) na poddaszu wyjątkowa okazja inwestycyjna! Status: dostępne od zaraz | Typ: sprzedaż | Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam super mieszkanie przy wolskiej 109 - 3 pokoje 54 m. kw. Z agencjami nie współpracuję. Lokalizacja: świetna! Osiedle Wolska doskonałe połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 270 500 zł95 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż, zlokalizowany na Żoliborzu w inwestycji Żoli Żoli (ul. Rydygiera 6). Nieruchomość Apartament ma powierzchnię 95 m2 i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granitowa

Służew,Warszawa

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec Warszawa, ul. Granitowa | 55 m + taras ok. 11 m Na sprzedaż oferujemy komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumba

Włochy,Warszawa

1 280 000 zł129 m² 9 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy parterowy dom wolnostojący w dzielnicy Włochy z dużym potencjałem! Dom jednorodzinny wolnostojący do remontu lub.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij