dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 409 612 zł85 m² 16 658,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie przy ul. Bokserskiej na 2. piętrze. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 389 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 50,03 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 612,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.15 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

799 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

11 000 000 zł705 m² 14 893,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek na klinikę -obiekt medyczny szpitalny jako podmiot leczniczy Do sprzedaży nieruchomość komercyjna dostosowana do prowadzenia działalności medycznej - klinika medyczna, szpital jednego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Mokotowa przy ul. Wiktorskiej 84. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z miastem. Do stacji metra Racławicka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Ursynów,Warszawa

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

749 000 zł58 m² 12 867,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje/ salon z wyjściem na balkon od strony południowo-zachodniej/ klimatyzacja/ orientacja drustronna/ parking za szlabanem tylko dla mieszkańców/ budynek po pełnej modernizacji dzień otwarty 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Avenue Estate oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący, na działce 197m2. w cichej i bezpiecznej okolicy domów jednorodzinnych w dzielnicy Stare Włochy. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Włochy,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 683,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: mieszkanie z balkonem w spokojnej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum 36,7 m, ochota/włochy Podstawowe informacje: to mieszkanie o powierzchni 36,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

646 400 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stary mokotów I dwa pokoje I balkon I metro I park Oferujemy w pełni urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,32 m2 zlokalizowane na Starym Mokotowie. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

728 499 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, świeżo po remoncie, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie. Położone w spokojnej, zielonej okolicy, na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Dom o łącznej powierzchni 300 m2 na Mokotowie na willowym osiedlu w okolicy ul. Wilanowskiej. 9 pokoi dwie łazienki. Aktualnie wynajmowany na cele biurowe. Sieć światłowodowa, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż - Białołęka Brzeziny idealny dla rodziny Ul. Białołęcka Podstawowe informacje: dom wolnostojący - 250 m Działka - 1000 m Bardzo jasny, ustawny Rozkład - Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł27 m² 22 963 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 26,7m2 w świetnej lokalizacji - naprzeciw Ogrodu Saskiego, przy teatrze Capitol. Mieszkanie po remoncie, wymienione elektryka, instalacje, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł56 m² 19 326 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne, wysokie (3 m) mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym tuż przy zielonych terenach Toru Wyścigów Konnych. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

885 600 zł90 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy o powierzchni 90 m2 w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to lokal usługowy w stanie deweloperskim. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

655 000 zł51 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty, który odbędzie się we wtorek 17/02/2026 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie. 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem przy ul. Langego 4 mokotów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 700 000 zł123 m² 38 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Biały kruk na rynku nieruchomości. Rezydencja Fryderyk - nowoczesne wydanie klasycznej elegancji. Połączenie zalet starych kamienic (wysokie sufity, czerwona cegła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawęczyńska

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł50 m² 20 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję oryginalne mieszkanie - loft o łącznej powierzchni 50,30 m . Nieruchomość znajduje się w klimatycznej inwestycji Fabryka na Pradze, która powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 600 000 zł710 m² 3 661,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje na sprzedaż unikalną działkę budowlaną w bardzo prestiżowym miejscu tuż przy Parku Arkadia. Działka z mpzp na budowę domu wolnostojącego do szacunkowo 568 m2 (225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

3 000 000 zł159 m² 18 867,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Klimatyczny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej, 159 m2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, ul. Marcepanowa, wilanów. Budynek: dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Północ, w okolicach Dworca Wileńskiego, dworca Wschodniego i Metra Dworzec Wileński, przy ul. Wiosennej. Mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

842 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jest odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają dopracowanej przestrzeni, dobrego światła i lokalizacji, która realnie ułatwia codzienne funkcjonowanie zarówno do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stara Ochota,Warszawa

1 419 000 zł77 m² 18 500,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na Starej Ochocie. Mieszkanie jest słoneczne, bardzo przestronne z ciekawym rozkładem. Składa się z salonu, dwóch oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dobry rozkład mieszkania, balkon, piwnica, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod blokiem paczkomat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

2 000 000 zł108 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 109 m, do którego prowadzą dwa niezależne wejścia z klatki schodowej. Lokal od kilku lat podzielony na 5 kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: ochota - Szczęśliwice - ul. Włodarzewska 78 A. Świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park Szczęśliwicki i Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 770 000 zł105 m² 16 825 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwustrefowe mieszkanie o powierzchni 105,2 m , zlokalizowane przy ul. Łuckiej 18 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 138,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Lizbońskiej 2. Mieszkanie ma powierzchnię 46,9 m2 i jest położone na 5 piątym piętrze 10-piętrowego bloku.Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 42,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł31 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - pokoju sypialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

1 620 000 zł130 m² 12 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentu o wysokim standardzie wykończenia, położonego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

970 000 zł39 m² 24 713,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym na prestiżowym osiedlu Ville Taneczna na warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

875 000 zł75 m² 11 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż - bemowo, ul. Kossutha Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 75 m zlokalizowany na 1. piętrze bloku z wielkiej płyty na Bemowie. Odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

1 258 000 zł58 m² 21 652,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Zachód Bemowo, warszawa Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w nowoczesnym kompleksie Metro Zachód,.