dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

729 000 zł46 m² 16 644,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45.7 m2. Znajduje się na podwyższonym parterze w 12-piętrowym bloku z 1978 roku, zbudowanym w technice Rama H. Adres tej nieruchomości to ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

294 000 zł10 m² 28 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Wyobraź sobie produkt inwestycyjny, który nie tylko zarabia od pierwszego dnia, ale którego wartość skokowo wzrośnie w najbliższych latach. To unikatowa propozycja dla świadomego inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

728 000 zł50 m² 14 601 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

***biuro ładna willa*** prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 778,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Podstawowe informacje Przestronne, dwupokojowe mieszkanie, idealne dla 2-3 osobowej rodziny ceniącej doskonałą lokalizację, komfort i spokój jednocześnie mając pod ręką wszystko co niezbędne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 333,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne 3 pokoje - Gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 58.63 m , Balkon 10,5 m2, Piętro: 2/3 (z windą ) , Lokalizacja: ulica Dziatwy, tuż obok Parku Henrykowskiego Krótki opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 939 000 zł72 m² 26 930,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferujemy dwustronne, przestronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Śródmieścia Południowego. Salon od strony zachodniej wypełniony jest naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 499 000 zł110 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 51 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > duży balkon ok 5 m2 > bio-kominek > miejsce postojowe naziemne (płatne dodatkowo 25 tys. zł) > komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bemowo,Warszawa

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dwa domy na jednej działce - bemowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej części Bemowa przy ul. Telewizyjnej. Lokalizacja: cicha i spokojna okolica domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy - Ochocie. Bardzo dobra komunikacja miejska, zieleń, cisza, a przy tym liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 900 000 zł334 m² 14 668,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klinika medyczna Z salą operacyjną W warszawie Rampa | Dogodna lokalizacja | Bliskość metra ***** rozkład pomieszczeń: lokal podzielny jest na 2 części: część operacyjna: * Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

2 750 000 zł221 m² 12 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro I Cisza To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 900 000 zł144 m² 33 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w najlepszym miejscu warszawskiego Powiśla tuż obok bulwarów wiślanych. Mieszkanie 144 metrowe położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m2 usytuowane na 4 piętrze w zadbanym budynku (bez windy) z 1978 roku. Lokal jasny, rozkładowy ze wschodnią ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

623 105 zł37 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,02 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,21 m2) - sypialni (10,16 m2) - łazienki (3,92 m2) - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

977 362 zł72 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Zapraszamy do kontaktu - odpowiadamy szybko. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych inwestycjach. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

920 000 zł48 m² 19 323,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,61 m , usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2012 roku, zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 800 000 zł113 m² 24 691,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Westate wola prezentuje na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 113,40 m , położony na 5. piętrze z 7 w budynku o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 oddzielne pokoje balkon Sady Żoliborskie Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone w zielonej części Sadów Żoliborskich w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dychowska

Wawer,Warszawa

899 001 zł711 m² 1 264,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 711 m2 - 17m głębokości x 42m szerokości - (dłuższy bok wzdłuż ulicy). Są wydane aktualne warunki zabudowy (wz-ka) Woda, gaz, prąd, kanalizacja, znajdują się w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie trzy-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 76,6m2, które znajduje się w pięknej i zielonej okolicy Warszawy, na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Stary Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł104 m² 24 597,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: bardzo ładne! Zaprojektowane przez architekta, dobrze doświetlone z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 390 000 zł104 m² 22 980,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Stary Żoliborz | Apartamenty Stary Żoliborz | Hanki Czaki. Apartament o powierzchni 104m2, 2 sypialnie, 2 łazienki, duży salon z aneksem kuchennym i 1 miejsce w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

687 000 zł45 m² 15 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa o pow. całkowitej 45 m . Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z lat 60., z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

362 000 zł23 m² 15 912,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 22,75 m , zlokalizowane na Szczęśliwicach. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu doskonale rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł35 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu w kamienicy z windą. W skład lokalu wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 36,42 m2, wykończone w wysokim standardzie według projektu pracowni architektonicznej. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną nieruchomość na Warszawskiej Ochocie znajdująca się na Ul. Kopińskiej. Kamienica po rewitalizacji, odnowiona elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

2 570 000 zł330 m² 7 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment o powierzchni ok.250 m , położony w zielonej i prestiżowej części Warszawy Mokotów / Stegny. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

3 049 000 zł155 m² 19 633 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie na Starej Saskiej Kępie - ul. Waszyngtona / Lipska Polecamy Państwa uwadze wyjątkowe mieszkanie z duszą - usytuowane na 2 piętrze w kameralnej dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

1 539 000 zł67 m² 22 970,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na najwyższym - 11. piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament z klimatyzacją. Apartament jest dwupokojowy znajdujący się na 3 piętrze w nowym 7 piętrowym apartamentu od 2022r ta ma 31,69 m2+ balkon o powierzchni 3.54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 87,65m2 pow. użytkowej/ 96,51m2 pow. wewnętrznej działka 124,66m2 / cena 1.498.815 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij