dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 880 000 zł72 m² 25 931 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie w sercu biznesowej Woli | 72,5 m | ul. Karolkowa 28a | Rondo Daszyńskiego Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Karolkowa 28a Cena: 1 880 000 zł Garaż: 50 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

49 500 zł15 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej na ulicy Al. Rzeczypospolitej 6. Miejsce znajduje się na platformie dolnej - cena: 53 000 zł Wjazd na pilot, od ulicy abp. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 745,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 377,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, w pełni wyremontowanej dwustronnej 3-pokojowej nieruchomości, położonej na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Warszawa

Wyględów,Warszawa

4 900 000 zł145 m² 33 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta w przygotowaniu eko park | pole mokotowskie | 145 m | taras | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 145 m , położony na prestiżowym osiedlu Eko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł69 m² 26 811,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Holm House przy ul. Zdziechowskiego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór 17C w Warszawie. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 273,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu. Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze /10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł50 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych z piwnicą oraz balkonem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł47 m² 30 738,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2020 roku w eleganckiej inwestycji Holm House przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską na warszawskiej Pradze Północ. Lokal na 7 piętrze w wysokim budynku z 1969roku. W budynku wyremontowane klatki schodowe, dwie windy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje | 38 m | Targówek | funkcjonalny układ + świetna lokalizacja, garaż podziemny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,91 m położone na warszawskim Targówku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł70 m² 19 627,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, wysokie wnętrza w sercu Starego Mokotowa - ul. Madalińskiego 42. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 69,80 m , położonego na 4. piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sienna

Wola,Warszawa

403 000 zł18 m² 21 914,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 18,39 m , Warszawa, wola, ul. Sienna. Opis mieszkania Jasne, przytulne wnętrze na parterze Okna na stronę północną naturalny komfort i cisza w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 164,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na zamkniętym osiedlu Cybernetyki 17 przy ul. Komputerowej 7a na Mokotowie, to propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł131 m² 12 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard życia. Idealna propozycja dla rodzin oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Mańki-Wojdy,Warszawa

868 430 zł85 m² 10 167,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,41 m z podwyrzszonym ogródkiem (aż 82,38 m ) bardzo prywatnie zlokalizowanym! Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 458,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

: funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja, balkon oraz znakomita lokalizacja (mokotów) : Mieszkanie idealne dla singla, pary albo małej rodziny. Stan do remontu i własnej adaptacji - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

1 600 000 zł134 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie składa się z: parter: - salon z jadalnią, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - taras. Piętro: - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji - prestiżowe osiedle, zieleń budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych na warszawskiej Woli przy ul.Żelaznej. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Las Bielański,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 10 i 16 m2, osobna widna kuchnia 7 m2, łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przy wjeździe na osiedle duży market Stokrotka oraz pasaż handlowo-usługowy (restauracje, piekarnia, cukiernia, sklepy, kosmetyczka, fryzjer, solarium, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł46 m² 23 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwustronne Sufit 3 metry! 6 minut spacerem do metra M1 Na podłodze wysokiej jakości parkiet Stan: po generalnym remoncie Cena ofertowa: 1 100 000 zł Cechy nieruchomości: - mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

698 000 zł44 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do oferty dołączono zdjęcia z przykładową wizualizacją, które prezentują potencjał mieszkania po wykończeniu. Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: przestronne, doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich | 57,5m2 westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Warszawa

2 790 000 zł260 m² 10 730,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny położony w bardzo cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu młocińskiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Działka wyłożona kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

1 070 000 zł71 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ochocie Budynek z1978 r z windą Dwustronne północ-południe Do wprowadzenia lub wlasnej aranżacji Balkon 5 m Piwnica 5 m Mieszkanie sklada się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

525 000 zł26 m² 19 886,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 26,4 m2 zlokalizowane na Woli przy ulicy Anielewicza 23. Mieszkanie świetnie nada się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 375 000 zł105 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu propozycję sprzedaży 2 mieszkań w stanie deweloperskim połączonych korytarzem, o powierzchniach 105.53m2 oraz 51.37 oraz 105.53m2 oraz w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamoty

Ursus,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 141,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 170 000 zł1 421 m² 823,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1421 m2 pod zabudowę jednorodzinną z pozwoleniem na budowę na Zawadach. Okolica Działka zlokalizowana w cichej części Zawad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w bloku z lat 60tych. Posiada dwa pokoje oraz osobną, widną kuchnię. W pełni wyposażone, w tym meble, pralka i telewizor. Budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij