dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w fenomenalnej lokalizacji, blisko zieleni i parę kroków od metra? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

759 000 zł36 m² 20 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,15 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Lotnisko,Warszawa

548 000 zł46 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

595 000 zł35 m² 16 951,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 128 000 zł129 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy apartament 129 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 129 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,93 m , położone na 2 piętrze kamienicy z 1950 przy ul. Sieleckiej 52 na warszawskim Dolnym Mokotowie! Obecny układ obejmuje: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawady,Warszawa

2 600 000 zł216 m² 12 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie w środku jak i na zewnątrz. Na całej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł402 m² 11 691,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Modernistyczny dom z funkcją biura | Wilanów Dom został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, z użyciem materiałów wysokiej jakości. Duże przeszklenia dodają wnętrzom przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

849 000 zł62 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w apartamentowcu z 2007 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkalne. Opis mieszkania Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł95 m² 19 916,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 27, warszawa - Wola - Odolany Przystanek autobusowy - 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł80 m² 23 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Francuskiej 32 Westate prezentuje mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy z 1932 roku jednej z tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 895,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowodwory I Ciche I Jasne I Wysokie - 2,70m I Duża loggia I opis nieruchomości: ustawne, jasne i ciche mieszkanie w zadbanym budynku z 2001 roku usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

590 000 zł30 m² 19 465,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł54 m² 27 976,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy niezamieszkałe | 2 pokoje | taras + balkon | Mokotów - Cybernetyki 2b Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, dobrą komunikację i spokojne otoczenie - właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Fort Bema,Warszawa

1 880 000 zł84 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 329 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45.7 m2. Znajduje się na podwyższonym parterze w 12-piętrowym bloku z 1978 roku, zbudowanym w technice Rama H. Adres tej nieruchomości to ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

570 000 zł33 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,15 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 77 m - Ursynów , ul. Kłobucka ( zbieg ulic Bokserskiej, obrzeżnej i Kłobuckiej) Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Grochów,Warszawa

991 354 zł54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzymowskiego

Służew,Warszawa

767 000 zł56 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane w nadbudowie z 2006 roku na budynku z 1974 roku, przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Genewska

Praga-Południe,Warszawa

5 185 000 zł304 m² 17 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny dom w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

945 000 zł63 m² 14 928,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Małej Łąki, zaledwie 600 metrów od stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ostródzka

Kobiałka,Warszawa

725 000 zł1 133 m² 639,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1133 m2, zlokalizowana przy ul. Ostródzkiej w dzielnicy Białołęka - Kobiałka. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Targówek Mieszkaniowy- ul. Zamiejska 15, doskonała lokalizacja! przy wejściu do stacji metra Trocka piętro 10 z 13 loggia 47 m2 do odświeżenia lub remontu 2 pokoje oddzielna widna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 190 000 zł47 m² 25 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na warszawskich Odolanach, w spokojnej części Woli, gdzie miasto zwalnia tempo (ale tylko na tyle, by dało się złapać oddech), czeka 45 metrów dobrze przemyślanej przestrzeni. Idealnej dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa - Nowe Włochy | 67,5 m | 3 pokoje | 2 balkony | garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jest słoneczne, położone w renomowanej dzielnicy Mokotów, tuż przy budynku tvp. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, blisko metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł105 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie po podłodze posiada powierzchnię około 138 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 379 000 zł53 m² 26 033,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość w jednej z najmodniejszych warszawskich lokalizacji - Wilanowie. Na powierzchnię użytkową (53m2) składa się duży z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 956,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzystronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,78m2 na Saskiej Kępie. Pełna własność z księgą wieczystą, grunty uregulowane, można się kredytować. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 402,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne 2-pok. mieszkanie o pow. 42,7 m przy ul. Oskara Langego na Mokotowie. Lokal położony na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m zlokalizowane w bloku z 2002 r. Mieszkanie o pow. 36,5 m2 świeżo po remoncie położone na 3 piętrze w zadbanym 7 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 584,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.