dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Nowolipki,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

630 000 zł33 m² 19 183,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z przestronną loggią, położone na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2004 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

683 999 zł34 m² 19 988,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo idealnego 2-pokojowego lokum do szybkiego zamieszkania? Ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż w pełni gotowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poczty Gdańskiej

Ursus,Warszawa

1 598 000 zł140 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicę. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

929 000 zł60 m² 15 576,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, w świetnej lokalizacji - niecałe 300 m od powstającej stacji metra Lazurowa oraz w pobliżu tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

645 000 zł35 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 35 m | 2 pokoje | Wola - 150 m od Metra Młynów | Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

649 000 zł51 m² 12 720,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

-Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Krępowieckiego 9, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Lokal znajduje się w zadbanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

859 000 zł64 m² 13 396,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym lokatorem! Pierwszy etap budowy nowej inwestycji, budynek dzielnicy " Paryż" Wykończ mieszkanie w swoim wymarzonym stylu Zakończenie budowy - IV kwartał 2026! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

649 000 zł42 m² 15 353,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, 42,27m , bieleany, al. Aleja władysława reymonta Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Bielany,Warszawa

2 500 000 zł1 538 m² 1 625,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Łomiankach z prawomocnym pozwoleniem na budowę (pnb) budynku mieszkalnego z lokalem usługowym na parterze. Atuty oferty: gotowy produkt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

1 180 000 zł68 m² 17 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania z dwoma ogródkami! Budynek: osiedle Moja Ochota przy ul. Równoległej 7 to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 433,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 12. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Warszawa

Wierzbno,Warszawa

5 550 000 zł230 m² 24 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:755 m²

Lokalizacja Dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Mokotowa - Wierzbno. Nieruchomość stanowi prawdziwą rzadkość na warszawskim rynku - pojawia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 450 000 zł73 m² 19 781,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 540,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie dosłownie kilka kroków od stacji metra Imielin. Lokal o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam jasne, przytulne mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal o powierzchni 44,4 m składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 36,5 m zostało funkcjonalnie i przemyślanie podzielone na dwa niezależne studia. Każde studio posiada własną kuchnię oraz łazienkę, co znacząco zwiększa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 42a. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 270 000 zł88 m² 25 907,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 87,62 m | ul. Rydygiera 13 | Żoliborz - inwestycja Zielony Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, rodzinnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 071,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

36, 2 M2/ 2 pokoje/ widok na pałac kultury/ metro politechnika/ śródmieście Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,2 m , położone na warszawskim Śródmieściu przy ul. Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Międzylesie,Warszawa

2 030 000 zł1 585 m² 1 280,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca pod inwestycję lub chcesz połączyć dom z działalnością edukacyjną? Ta oferta to gotowy fundament dosłownie i w przenośni! Lokalizacja: warszawa, międzylesie Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł54 m² 14 611,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, zamykaną kuchnią, położone przy ul. Kwiatkowskiego 1 na Gocławiu, w jednej z najbardziej komfortowych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

877 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję nowe, wykończone mieszkanie, które zostało zaprojektowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób, które poszukują komfortu w najbardziej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

474 900 zł30 m² 15 946,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w czwartek 7/05/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Kupujący nie płaci prowizji, ani pcc (w cenę wliczony jest vat 8%). W skrócie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bródno,Warszawa

5 900 000 zł558 m² 10 573,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 680 m²

Na sprzedaż obłędna rezydencja w dworkowym stylu na warszawskim Targówku wraz z dodatkowym domem dla gości. Nieruchomość składa się Z: 1. Głównego domu: na parterze ( wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lokalizacja Warszawa Wawer ok Wał Miedzeszyński Połowa bliźniaka z 2014 roku gotowa do zamieszkania, garaż, miejsce postojowe, pięknie urządzony ogród, osiedle zamknięte Parter 81m2: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 090 000 zł55 m² 19 872,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Powierzchnia: 54,85 m + ogródek 32,88 m Lokalizacja: ul. Pełczyńskiego 14a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie do adaptacji w świetnie skomunikowanej i zielonej okolicy na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

609 000 zł43 m² 14 065 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie bardzo jasne, ustawne, a przede wszystkim ciche. Lokal składa się z: -dużego salonu z balkonem, -zamykanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy apartament o powierzchni 80 m z tarasem i ogródkiem na granicy z Warszawą. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe do generalnego remontu, tylko okna (pcv) są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wesoła,Warszawa

719 726 zł53 m² 13 846,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowanie 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Starej Miłosnej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 53,35 m2, mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 60 m w stanie deweloperskim, idealny do dowolnej aranżacji według potrzeb przyszłego właściciela. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzorcowa

Grochów,Warszawa

639 000 zł49 m² 12 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe Oferta idealna na pierwsze mieszkanie dla pary, duży metraż i atrakcyjna cena za metr sprawia, że jest to mieszkanie, które warto rozważyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż kawalerka 24,90 m2 w zabytkowej kamienicy z 1929 roku przy ulicy Ludwiki 1 - Inwestycja do remontu pod wyjątkowo urokliwe mieszkanie w cichej i bezpiecznej okolicy. Lokal.